Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:37:50

Cytat
vici875
ja lubie gatte i calzedonie
ja też ;)

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:46:03

Pan od buraków ;D Wam przekazuje wnioski od mojej Pani ;p Choc poprawie sie, ma jakies tanie z Kerfa i lata w nich juz hohohoho ale to tez zalezy od materiału chyba bo z tegoa co ja wymacałem i wypatrzylem to szybko sie niszcza takie co blyszcza i sa cienkie a takie np z .. tej no mikrofibry sie juz tak nie dra nawet jak sa cienkie.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:50:39

Ja chwalę sobie z Gatty, F&F i Orsay :)

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 15:59:21

Cytat
poileburaki
O jako ze temat zwiazany z moim fetyszem to sie wypowiem jakie moja dziewczyna nosi bo sie nasłucham troche otym. Wiec z tego co mowila to gatty sa okej ale nie poleca np rajstop z supermarketów takich "róznych tanich" ale i gatte jej sie zdarzy kupic i juz w opakowaniu nawet maja takie mini dziurki od ktorych jej leci oczko potem. Kup sobie gatte Fortisima ktorych niby sie nie da zaciagnac i nie leca oczka (koszt ok 13zł). A co do cielistych w serduszka to widzialem na allegro takie PRIMARK.

Tak wiem jestem dziwny.. Facet a sie zna na rajtkach.

Za to ja jestem kobietą i kompletnie nie znam się na rajtkach. Wiem co na tylek założyć tylko i wylącznie dzięki pewnemu Panu, który jest zakochany w rajtkach, pończochach, itp, itd :) I to w sumie nei jest dziwne... fajnie, że facet wie, co chce zobaczyć na kobiecie :)

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 16:01:48

Myślę że chyba nie jeden Pan jest w tym dobrze zorientowany ;]

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 16:21:13

A Calzedonia to w jakiej mniej wiecej cenie ma rajstopy, ostatnio zerkenla tylko przez szybe a tu ceny ok 40/ 50 zl to przesada chyba ze cos zle zobaczylam.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

16 sty 2011 - 16:36:18

Moja lalunia kupila sobie z calzedonii takie azurowe to dala .. 35zł . a inne ie wiem .

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 15:47:04

Calzedonia jest stosunkowo droga, tak samo Veneziana!!! Pewnie są dobrej jakości, ale nie wiem...ja kupuję rajstopki taniej, przez internet, lubię firmę Marilyn na www.e-marilyn.pl. Ceny są super, a i na jakość nie można narzekać :)

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 17:20:50

Z tymi tanimi rajstopami to trzeba próbować i można trafić dobre i trwałe rajstopy. Zależy też czy cienkie czy grube, bo ja mam grube tylko, bo cienkich nie nosze, ale też właśnie słyszałem, że te gatta fortisima są dobre. Ja bym polecał firmę Marilyn, Veneziana, Adrian chyba też nie są złe i Caldezonia też są dobre.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 18:30:45

polecam rajstopy h&m

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 18:36:18

Gatta według mnie jest o dupę rozbić.
Jeśli chodzi o naprawdę porządne to Calzedonia i Veneziana - drogo ale porządnie [choć co do tej pierwszej mam teraz małe wątpliwości, bo pończochy się na mnie dosłownie spaliły, ale nie wiem czy to nie wina butów]. Mam też legginsy Calzedoni - nie rozciągają się, nie mechacą, ogólnie rewelka mimo, że mam je już ok 1,5 roku.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 18:37:49

VENEZIANA i MARILYN!!!

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 18:40:33

Ja najbardziej lubię calzedonię - mają prześliczne wzory i są trwałe ale bardzo drogie niestety...

kiedyś na szafie udało mi się też kupić grube, czarne, wypukłe rajstopy Anne Klein - rewelacja!

:-)

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 18:43:19

lubię calcedonię - jedne rajstopki mam już..... trzeci rok :))) są delikatnie popielate kryjące i świetnie wyglądają do czarnych sukienek i spódniczek, więc często w nich śmigam. Ogólnie z tej firmy rajstopy są bardzo wytrzymałe.

Cytat
rebelgirl1
A Calzedonia to w jakiej mniej wiecej cenie ma rajstopy, ostatnio zerkenla tylko przez szybe a tu ceny ok 40/ 50 zl to przesada chyba ze cos zle zobaczylam.
zwykłe kryjące są po 22 złote, wzorzyste - zależy. Od 40 do 80.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-18 18:44 przez puchuskubatek.

Rajstopy - jaką firmę polecacie?

18 lut 2011 - 18:51:14

Calzedonia zdecydowanie, mimo że nie są najtańsze. BARDZO trwałe i przede wszystkim nie rozciągają się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Waga-odwieczny problem! Pomocy!