Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny!
Mam prośbę(nie wiem czy w dobrym dziale piszę).
Wiecie może gdzie w Warszawie lub w sklepie internetowym można kupić męski satynowy szlafrok dobrej jakości? Chodzi o to, żeby był cały satynowy. Będę wdzięczna za pomoc:)
Pozdrawiam
beata

w jakims z bielizna napewno znajdziesz:)

No właśnie byłam w kilkunastu sklepach i wszędzie są frotte. Strasznie zależy mi żeby znaleźć, może być nawet drogi, tylko w weekend sie nachodziłam po sklepach i nic. Może któraś z forumowiczek gdzieś widziala taki szlafrok...

ale z takiej błyszczącej satyny, czy matowej tzn satyny bawełnianej, bo jak to drugie to zerknij tu
http: //www.posciel-tac.pl/szlafroki/meskie/szlafrok_meski_satynowy,p1071771554

LINK
nie wiem czy o taki chodzi ;D
ale taki tylko znalazłam ;P

a co to dla geja haha ??? opanuj sie kobieto




Cytat
beatkaw
Dziewczyny!
Mam prośbę(nie wiem czy w dobrym dziale piszę).
Wiecie może gdzie w Warszawie lub w sklepie internetowym można kupić męski satynowy szlafrok dobrej jakości? Chodzi o to, żeby był cały satynowy. Będę wdzięczna za pomoc:)
Pozdrawiam
beata

określenia "męski" i "satynowy" wzajemnie się wykluczają :P nie mam pojęcia gdzie można taki znaleźć..na allegro oglądałaś?

Proponuję wejść na stronę maxcotton, tam znajdziesz taki szlafrok. Robi je firma Bugatti, zatem są naprawdę wysokiej jakości. Z jednej strony jest satynowy, natomiast wewnątrz z froty, dzięki czemu idealnie wchłania wodę. Bardzo eleganckie!!

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

No właśnie sama szukam czegoś na prezent dla faceta

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akcja"Kurtka dla malucha" może i ty pomożesz