Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

free spin za rejestracje

38 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Abercrombie&Fitch kurtki

28 paź 2010 - 22:50:45

Witam serdecznie :)Chciałabym się dowiedzieć czy naprawdę warto kupić kurtkę Abercrombie & Fitch . Może któraś z Was ma i chciałaby podzielić się opinią . Nie są to tanie kurtki , więc pytam czy tak naprawdę warto , czy w rzeczywistości taką wyglądają i jeszcze jedno - co sądzicie o tej firmie ? Przereklamowana ? Czekam na opinie . Pozdrawiam Was serdecznie kobitki ;) Bardzo chciałabym , aby ktoś się wypowiedział :))





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 22:54 przez koniczynka_.

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - 0002.bmp (867,5 KB)
otwórz | pobierz - 0001.bmp (655 KB)

Abercrombie&Fitch kurtki

28 paź 2010 - 22:56:29

Podbijam bo sama chcę kupić tą kurteczkę:) I właśnie czarną lub różową:)

Abercrombie&Fitch kurtki

28 paź 2010 - 22:57:54

Cytat
xxvictoriaxx
Podbijam bo sama chcę kupić tą kurteczkę:) I właśnie czarną lub różową:)

No własnie ja też chcę kupić - czarną ;)
Ciekawa jestem jakie są w rzeczywistości i czy są cieplutkie , bo to najwazniejsze ;))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 23:00 przez koniczynka_.

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 08:49:20

hej,
radze wam tylko uważać bo większość sprzedawców na allegro ma podróbki a i tak sprzedają w normalnych cenach - koniecznie wyszukajcie kogoś kto ma same pozytywne komentarze i sprawdzie dokładnie rozmiarówke bo Abercrombie jest okropnie zawyżona

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 08:52:07

Wyglądaja ciekawie ale nie wiem jak jest w praktyce. Osobiście mam nieco dłuższą kurtkę- wkońcu ma być zimuska stulecia;-) Pozdawiam.

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 08:52:23

ja również chętnie się dowiem bo chciałabym kupić tą kurtkę czarną :>

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 08:59:30

podobają mi się te kurtki ale są strasznie krótkie, spójrzcie ile jest róznicy w długości kurtki a rękawami, masakra!

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 08:59:45

kurtki tej firmy są bardzo ciepłe i dobrze wykonane ale tylko oryginalne takie są. Na allegro jest pełno podróbek i nie są juz takie.... Tego modelu juz nie mozna kupic w sieciówkach Abercrombie a sprzedwcy na allegro maja... dziwne :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 09:02 przez angela1168.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 09:07:02

Cytat
frizia01
hej,
radze wam tylko uważać bo większość sprzedawców na allegro ma podróbki a i tak sprzedają w normalnych cenach - koniecznie wyszukajcie kogoś kto ma same pozytywne komentarze i sprawdzie dokładnie rozmiarówke bo Abercrombie jest okropnie zawyżona

Dokladnie, juz sie kiedys wypowiadalam w tym temacie. Na allegro jest kupe podrobek, kurtki sprzedawane sa za smieszne pieniadze, niby ze Stanow, 100% pozytywow ale... Przede wszystkim warto poprosic sprzedawce o real foto a nie foto, ktore jest z oficjalnej strony A&F. Po drugie - dowod kupna - jesli sprzedawca wykreca sie o przeslania skanu etc juz powinna nam sie zapalic lampka!. Wszystkie oryginalne produkty tej firmy sa sprzedawane w salonach A&F i outletach a i w drodze wyprzedazy dostepnej w USA poprzez strone, na ktora trzeba miec dostep poprzez linki aktywizujace. Stad tyle produktow tej firmy w sieci - wykupuja na wyprzedazach stare kolekcje... Niestety czesc sprzedawcow juz sie wycwanila i polowe asortymentu ma z legalnego zrodla np biuzterie, ktora nie jest na 99% podrabiana i druga - zwlaszcza kurtki, koszulki, koszule bardzo podobna do oryginalu. Jesli chodzi o kurtki to warto porownac wszystkie szczegoly tzn zdjecia kurtki z ze strony A&F z real foto - kazdy oglada metki, idealnie wyszyte szwy a zwrocice uwage na elementy na suwaku...
Wstawian zdjecie bardzo waznego elementu, ktory posiadaja oryginalne kurtki i bluzy, a o ktorych na podrobkach chyba zapomniano ;) Napis TALON na spodzie czesci od suwaka!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 09:12 przez sauria80.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 09:12:57

A&F jest czesto bardzo dobrze podrabiane

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 09:15:43

podbijam xd

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 09:18:40

Cytat
sauria80
Cytat
frizia01
hej,
radze wam tylko uważać bo większość sprzedawców na allegro ma podróbki a i tak sprzedają w normalnych cenach - koniecznie wyszukajcie kogoś kto ma same pozytywne komentarze i sprawdzie dokładnie rozmiarówke bo Abercrombie jest okropnie zawyżona

Dokladnie, juz sie kiedys wypowiadalam w tym temacie. Na allegro jest kupe podrobek, kurtki sprzedawane sa za smieszne pieniadze, niby ze Stanow, 100% pozytywow ale... Przede wszystkim warto poprosic sprzedawce o real foto a nie foto, ktore jest z oficjalnej strony A&F. Po drugie - dowod kupna - jesli sprzedawca wykreca sie o przeslania skanu etc juz powinna nam sie zapalic lampka!. Wszystkie oryginalne produkty tej firmy sa sprzedawane w salonach A&F i outletach a i w drodze wyprzedazy dostepnej w USA poprzez strone, na ktora trzeba miec dostep poprzez linki aktywizujace. Stad tyle produktow tej firmy w sieci - wykupuja na wyprzedazach stare kolekcje... Niestety czesc sprzedawcow juz sie wycwanila i polowe asortymentu ma z legalnego zrodla np biuzterie, ktora nie jest na 99% podrabiana i druga - zwlaszcza kurtki, koszulki, koszule bardzo podobna do oryginalu. Jesli chodzi o kurtki to warto porownac wszystkie szczegoly tzn zdjecia kurtki z ze strony A&F z real foto - kazdy oglada metki, idealnie wyszyte szwy a zwrocice uwage na elementy na suwaku...
Wstawian zdjecie bardzo waznego elementu, ktory posiadaja oryginalne kurtki i bluzy, a o ktorych na podrobkach chyba zapomniano ;) Napis TALON na spodzie czesci od suwaka!!!



równiez Abercrombie nie ma ubran czarnych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 09:20 przez angela1168.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 09:24:21

Cytat
angela1168
Cytat
sauria80
Cytat
frizia01
hej,
radze wam tylko uważać bo większość sprzedawców na allegro ma podróbki a i tak sprzedają w normalnych cenach - koniecznie wyszukajcie kogoś kto ma same pozytywne komentarze i sprawdzie dokładnie rozmiarówke bo Abercrombie jest okropnie zawyżona

Dokladnie, juz sie kiedys wypowiadalam w tym temacie. Na allegro jest kupe podrobek, kurtki sprzedawane sa za smieszne pieniadze, niby ze Stanow, 100% pozytywow ale... Przede wszystkim warto poprosic sprzedawce o real foto a nie foto, ktore jest z oficjalnej strony A&F. Po drugie - dowod kupna - jesli sprzedawca wykreca sie o przeslania skanu etc juz powinna nam sie zapalic lampka!. Wszystkie oryginalne produkty tej firmy sa sprzedawane w salonach A&F i outletach a i w drodze wyprzedazy dostepnej w USA poprzez strone, na ktora trzeba miec dostep poprzez linki aktywizujace. Stad tyle produktow tej firmy w sieci - wykupuja na wyprzedazach stare kolekcje... Niestety czesc sprzedawcow juz sie wycwanila i polowe asortymentu ma z legalnego zrodla np biuzterie, ktora nie jest na 99% podrabiana i druga - zwlaszcza kurtki, koszulki, koszule bardzo podobna do oryginalu. Jesli chodzi o kurtki to warto porownac wszystkie szczegoly tzn zdjecia kurtki z ze strony A&F z real foto - kazdy oglada metki, idealnie wyszyte szwy a zwrocice uwage na elementy na suwaku...
Wstawian zdjecie bardzo waznego elementu, ktory posiadaja oryginalne kurtki i bluzy, a o ktorych na podrobkach chyba zapomniano ;) Napis TALON na spodzie czesci od suwaka!!!



równiez Abercrombie nie ma ubran czarnych.

to jest ciemny granat, zdjecie robione telefonem a kurtka jest kupiona w salonie A&F w USA...

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 09:32:19

mam białą, zimową, ale nie puchową i jest super. kupiłam ją z trzy lata temu i nic się z nią w praniu nie dzieje (oczywiście odpinam zawsze futro z kaptura). kupiłam rozm.S i jest akurat na ciepły sweter. co mi się zawsze w nich podobało, to dłuuuugie rękawy i wielki obszerny kaptur i w rzeczywistości też tak wyglądają:) ja polecam.

Abercrombie&Fitch kurtki

29 paź 2010 - 09:42:08

ja mam ta rozowa kurtke , generalnie jestem z niej zadowolona tylko troche krotka jest ale nic sie z nia nie dzieje a kupilam juz 2 lata temu ,mam tez inny model tej firmy i tez jest okej, minusem tej rozowej jest to ,ze jasna szybko sie brudzi, mam REAL FOTO w rzeczach w swojej szafie :)
dodalam 3 zdj ale nie patrzcie na twarz bo to z przed 2 lat ponad 2 lat xD





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 09:51 przez bella_911.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Idealny dom weselny.