Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 10:56:50

hej dziewczyny!!
co myslicie o noszeniu okularów zima w ładny słoneczny dzień
dokładnie chodzi mi o to czy mozna założyc okulary pilotki zima?? wypada?!!

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 10:58:08

wg mnie nie, ale to moje zdanie:)

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 10:58:51

ja nosze od lat ..zimą gdy slonce jest nisko, i jeszcze lezy bialy snieg i odbija swiatlo mam amsakre..oczy mi lzawią i puchna..nosze okulary, nieco"cięższe" niz latem...z grubymi oprawkami ważne żeby nie były zbyt delikatne i pasowaly do stroju:) i mozna śmiało nosić...

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 10:59:05

ja noszę zawsze jak świeci słońce, one są przeciw słoneczne a nie przeciw zimowe;)

zweryfikowana
Posty: 485
Ostrzeżenia: 1/5

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 10:59:09

ja nosze. nawet jak jest śnieg. świeci słońce więc po co mamm mrużyć oczy skoro mogę założyc okuary.

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:03:15

A moim zdaniem tak. Mnie zawsze boli głowa przez słońce rażące, a co dopiero jest zimą, kiedy śnieg jest niesamowicie biały.. au

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:04:06

Cytat
madzias439
hej dziewczyny!!
co myslicie o noszeniu okularów zima w ładny słoneczny dzień
dokładnie chodzi mi o to czy mozna założyc okulary pilotki zima?? wypada?!!

okulary są po to by chronić wzrok ....a nie dla picu

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:08:02

pewnie, że wypada ;) przecież w zimę kiedy świeci słońce i odbija się od śniegu to gorzej razi niż w lato ;p

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:10:10

Cytat
lajza13
Cytat
madzias439
hej dziewczyny!!
co myslicie o noszeniu okularów zima w ładny słoneczny dzień
dokładnie chodzi mi o to czy mozna założyc okulary pilotki zima?? wypada?!!

okulary są po to by chronić wzrok ....a nie dla picu


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze takie zwykłe okulary p.s nie chronia oczu przed promieniowaniem uv te drugie kosztuja kupe kasy.
A słońce w zime znika???!!!

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:11:15

no właśnie - JAKIE okulary nosić zimą? mi pasują tylko pilotki, ale niebardzo pasują one na zimę... Moim zdaniem muchy fajnie wyglądałyby do zimowego płaszczyka, szlaika itd, ale z kolei muchy nie pasują mi do twarzy ;/

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:13:28

zimą okulary słoneczne z filtrem należy nosić i mało jest istotne, czy pasują one do płaszcza/czapki/etc jeśli nie chronią oczu ;-)

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:15:49

pewnie że tak...w zimie słońce jest jakieś takie ostrzejsze a poza tym odbija się od śniegu aż oczy bolą....także spokojnie i śmiała nosić nosić nosić.... :)

OKULARY ZIMĄ

27 paź 2010 - 11:21:02

okulary zimą to jak dla mnie absolutny must have. przecież to najczęściej zimą razi nas słońce po wyjściu z budynku. promienie odbijaja się od śnieżnobiałego śniegu, co powoduje częsty ból oczu po wyjściu na przykład z domu na dwór i tym sposobem słońce razi nas bardziej (i bardziej boleśnie) niż latem. ja zimą zawsze noszę okulary, bo chronią oczy, a przy tym są świetnym dodatkiem do zimowego stroju. polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniżka do HandM