Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 18:33:58

Hej.
Mam taki problem. Otóż sprzedałam na allegro zestaw ubrań wart 150 zł. Było to 2 września. Po paru dniach wysłałam paczkę poleconym priorytetem, poinformowałam o tym pana kupującego. Nic nie odpisał, ale pieniadze wpłacił więc okey. Było to jakoś 10 września. Jednak teraz (jakieś 10 dni temu) przyszedł mi zwrot tej wielkiej paczki. Nie ukrywam wkurzyłam się , bo musiałam zapłacic ponad 20 zł za zwrot. Okazało sie ze na poczcie nikt nie odebrał , przelezała tam paczka 3 tyg. Napisałam do kupującego , jednak nie odpisuje juz 10 dni. na allegro ostatni raz logował sie miesiac temu. Ma tez 2 negatywne komentarze ze coś kupił i nie zapłacił . No ale mi zapłacił, i teraz niewiem co zrobic? Telefon ma wylaczony. Niewiem mam do konca zycia trzymac te ciuchy bo moze kiedys sie odezwie? Czy moze jest jakis czas po ktorym moge je oddac badz znow sprzedac? Pisalam do allegro, ale nic mi nie odpisali, tylko jakies gadanie o zwrocie prowizji...

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 18:36:20

moze cos mu sie stało ze nie odebrał paczki za ktora zapłacił :O

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 18:43:21

tez o tym pomyślałam.. no ale niewiem co mam robic.

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 18:46:14

a szukalas go na naszej klasie itp ?albo chociaz jego rodzine?

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 18:47:48

a może poszukaj w książce telefonicznej jego domowego telefonu albo na nk znajdź kogoś z jego rodziny albo jego i się dowiedz o co chodzi

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 18:50:32

Ja też mam podobną sytuację tutaj na szafie, dziewczyna kupiła kolczyki zapłaciła ja je wysłałam i przyszedł zwrot, napisałam do niej ona napisała że wpłaci jeszcze raz na wysyłkę i za zwrot i od tego czasu się nie loguje na szafie... Ja za nią gonić nie będę... Jak wpłaci to jej wyślę raz jeszcze ale coś mi się wydaje że stwierdziła że jej się nie opłaca... Bo kolczyki warte 15zł a za przesyłkę wyjdzie ją też prawie tyle bo musi 3razy zapłacić...

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 18:55:26

jezeli wyszla taka sytuacja on zwrocil paczke a ty mu oddalas pieniazki to sprawa zamknieta...mozesz na nowo wystawic przedmioty bez problemu...

zweryfikowana
Posty: 664
Ostrzeżenia: 1/5

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 19:04:19

Próbuj tak jak któraś napisała złapać kontakt z nim lub z jego bliskimi, a jeśli Ci się to nie uda, to ustal sobie sama jakiś czas (np. miesiąc) i po tym czasie zrób z nimi, co będziesz chciała.

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 19:11:42

jak sie nie odezwie przez jakis czas to odeslij mu pieniadze odejmujac sobie za przesylke i za to co stracilas przez zwrot- informujac go o tym i wystaw ciuszki ponownie.

Nieodebrany towar

26 paź 2010 - 19:24:33

nie moge mu oddać pieniazkow gdyż nie mam jego nr konta:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowe trendy zima 2010/11 ?