Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

32 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:12:28

Cytat
zanka2511
gratuluję!!!!! moralność minus tysiąc!!!!!!!!! to wszystkie jesteście uczciwe bo ktoś Wam na ręce patrzy? a gdy nikt nie widzi to można oszukiwać? masakra!!!! i wszystkie się reklamujecie jako uczciwe szafowiczki? i co z tego, ze promocja po dwóch dniach? miałaś pecha po prostu! gdybyś wiedziała, że się przewrócisz to byś się położyła, nie? MASAKRAAAAAA W GŁOWIE MI SIĘ NIE MIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po pierwsze czemu krzyczysz? Nie wiesz że jeśli ktoś używa więcej niż 3 wykrzykników oznacza to zaburzenia emocjonalne? Wiesz, ja się uważasz w 100% za osobę uczciwą, nikogo nie oszukałam i nie mam takiego zamiaru. Mam prawo oddać nieużywany towar po 28 dniach, takie są moje prawa, więc nie rozumiem skąd u Ciebie takie oburzenie...Nie położyłabym się, ale jakbym wiedziała o promocji to bym poprosiła żeby mi Panie sprzedawczynie odłożyły płaszczyk i tyle. Wiesz co wątpię, że Ty jesteś uczciwa skoro obrażasz innych, jak dla mnie najbardziej podejrzane są osoby które szeroko rozpowiadają o swojej uczciwości...
Cytat
ptasiek84
aha no ja tez na taki pomysł bym nie wpadła ;] jak cos kupuje to po prostu wiem ze moge sobie pozwolić wydać taka kwotę na tą dana rzecz.
A jeśli uważam ze cos jest za drogie i nie warte swojej ceny to jej po prostu nie kupuje... nie zgadzam sie z opiniami typu - sieciowki tez nas oszukuja bo te ciuchy są tańsze a nakładaja duze marze - Nikt nam pistoletu do głowy nie przykłada gdy idziemy na zakupy i nikt nas nie zmusza do kupowania tych rzeczy jesli uwazamy ze sa Relatywnie za drogie - Proste prawda? Ale widze ze niektorzy nie umieja sie z tym pogodzić ....
Kupiłam płaszcz bo mi się podobał i stać mnie na niego. Ale to chyba normalne że wolałabym sobie np. kupić płaszcz i buty, zamiast samego płaszcza. Myślę, że jakby Tobie ktoś zaproponowała jedną rzecz lub dwie w tej samej cenie to być wybrała drugą opcję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:14 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:18:04

wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:23 przez kasiunia_love19.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:18:31

dla kilku złotych takie cyrki odstawiac :) nie mohe hahahhaaa

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:18:33

dla kilku złotych takie cyrki odstawiac :) nie moge hahahhaaa

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:19:45

czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:25 przez PeEmKa22.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:26:15

ale niktore dla kilku groszy moga i takie rzeczy robic! to sie pazernosc nazywa i brak zasad w ogole

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:45:21

Cytat
kasiunia_love19
wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?
Wiesz co, nie zniżam się do takiego poziomu żeby "szpanować" rzeczami z H&M...Jak dla mnie jest to niedrogi sklep i tam się właśnie ubieram. Dla "szpanu" mogłabym sobie kupować ciuchy od projektantów a nie z sieciówek. Płaszcz kosztował 400zł, więc uważam że 100zł to nie jest dużo, ale mało też nie, zawsze będzie na coś innego. Zresztą ludzie, którzy nie dbają o swoje interesy i finanse niczego się w życiu nie dorobią, i będą potem "szpanować" ciuchami z H&M czy Zary...
Cytat
PeEmKa22
czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.
No właśnie postanowiłam tak zrobić. A na paragonie nie ma rozmiaru.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:52 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 12:06:22

Cytat
malenkaa22
W h&m nie ma podanego rozmiaru na paragonie kupiłam sukienkę i tylko jest napisane sukienka i cena to wszystko i masz 28 dni na zwrot zakupionego nieużywanego towaru z paragonem bez podawania przyczyny powodzenia pozdrawiam


a dziewczyny mozna zrobic zwrot w innym sklepie niz zakupiony? oczywoscie chodzi mi o h&m ale w innej miejscowosci?? i czy nie wiecie czy za granica tez tak jest??
kurde nie moge pisac na forum jesli nie zacytuje kogos, mial ktos tak moze?;/

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 13:03:36

Cytat
didi110
Cytat
malenkaa22
W h&m nie ma podanego rozmiaru na paragonie kupiłam sukienkę i tylko jest napisane sukienka i cena to wszystko i masz 28 dni na zwrot zakupionego nieużywanego towaru z paragonem bez podawania przyczyny powodzenia pozdrawiam


a dziewczyny mozna zrobic zwrot w innym sklepie niz zakupiony? oczywoscie chodzi mi o h&m ale w innej miejscowosci?? i czy nie wiecie czy za granica tez tak jest??
kurde nie moge pisac na forum jesli nie zacytuje kogos, mial ktos tak moze?;/
Podobno można, ale co do zagranicy to chyba nie. Wiem, że możesz zrobić zwrot do innego sklepu na terenie Polski jeśli w Polsce kupiłaś.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 13:04:41

Cytat
dzwooneczek
Cytat
kasiunia_love19
wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?
Wiesz co, nie zniżam się do takiego poziomu żeby "szpanować" rzeczami z H&M...Jak dla mnie jest to niedrogi sklep i tam się właśnie ubieram. Dla "szpanu" mogłabym sobie kupować ciuchy od projektantów a nie z sieciówek. Płaszcz kosztował 400zł, więc uważam że 100zł to nie jest dużo, ale mało też nie, zawsze będzie na coś innego. Zresztą ludzie, którzy nie dbają o swoje interesy i finanse niczego się w życiu nie dorobią, i będą potem "szpanować" ciuchami z H&M czy Zary...
Cytat
PeEmKa22
czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.
No właśnie postanowiłam tak zrobić. A na paragonie nie ma rozmiaru.

Nie o to mi chodzi, że rozmiar jest na paragonie... ..Lecz o sam kod jaki ma nadany każdy ciuch. Moim zdaniem kod może zawierać informację także na temat rozmiaru . Więc jak zrobi zwrot i anuluje transakcje może się zorientować że reklamacja dotyczy płaszczyku z rozmiarem np. 40, a na ubraniu jest dajmy na to 36. Ale może się mylę. Nie wiem co im wyskakuje na kasie.
Jak to się mówi próbuj szczęścia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 13:06 przez PeEmKa22.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:35:35

Cytat
PeEmKa22
Cytat
dzwooneczek
Cytat
kasiunia_love19
wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?
Wiesz co, nie zniżam się do takiego poziomu żeby "szpanować" rzeczami z H&M...Jak dla mnie jest to niedrogi sklep i tam się właśnie ubieram. Dla "szpanu" mogłabym sobie kupować ciuchy od projektantów a nie z sieciówek. Płaszcz kosztował 400zł, więc uważam że 100zł to nie jest dużo, ale mało też nie, zawsze będzie na coś innego. Zresztą ludzie, którzy nie dbają o swoje interesy i finanse niczego się w życiu nie dorobią, i będą potem "szpanować" ciuchami z H&M czy Zary...
Cytat
PeEmKa22
czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.
No właśnie postanowiłam tak zrobić. A na paragonie nie ma rozmiaru.

Nie o to mi chodzi, że rozmiar jest na paragonie... ..Lecz o sam kod jaki ma nadany każdy ciuch. Moim zdaniem kod może zawierać informację także na temat rozmiaru . Więc jak zrobi zwrot i anuluje transakcje może się zorientować że reklamacja dotyczy płaszczyku z rozmiarem np. 40, a na ubraniu jest dajmy na to 36. Ale może się mylę. Nie wiem co im wyskakuje na kasie.
Jak to się mówi próbuj szczęścia.
Byłam, porównałam metki wewnętrzne, są identyczne...Widać H&M nie ewidencjonuje rozmiarów tylko ilość artykułów danego rodzaju.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:41:39

ja w ten weekend oddawalam plaszcz, ale w terranovie - rzadko tam bywam, sklepu nie znam, procedura zwrotu wygladala tam tak, ze zakupiony towar mozna zwrocic wraz z oryginalna metka i paragonem do 3 dni, pani w kasie sprawdzala w kompie czy zakupu w danym dniu rzeczywiscie dokonano i sprawdzala tez plaszczyk (mozliwe ze rozmiar choc nie wiem), po czym bez problemu zwrot przyjela, wydrukowala mi korekte sprzedazy detalicznej, fakture ze otrzymalam zwrot pieniedzy i tyle
Z h&m mam paragon na 2 pary tego samego modelu rajstop (wełniane), ale w innym rozmiarze- dla mnie i dla mamy, oba zapisy na paragonie wygladaja identycznie, poza tym oba kody kreskowe na opakowaniach tez sa te same, wiec mysle ze bez problemu bedziesz mogla wymienic :)

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:47:38

Cytat
seawhispeer
ja w ten weekend oddawalam plaszcz, ale w terranovie - rzadko tam bywam, sklepu nie znam, procedura zwrotu wygladala tam tak, ze zakupiony towar mozna zwrocic wraz z oryginalna metka i paragonem do 3 dni, pani w kasie sprawdzala w kompie czy zakupu w danym dniu rzeczywiscie dokonano i sprawdzala tez plaszczyk (mozliwe ze rozmiar choc nie wiem), po czym bez problemu zwrot przyjela, wydrukowala mi korekte sprzedazy detalicznej, fakture ze otrzymalam zwrot pieniedzy i tyle
Z h&m mam paragon na 2 pary tego samego modelu rajstop (wełniane), ale w innym rozmiarze- dla mnie i dla mamy, oba zapisy na paragonie wygladaja identycznie, poza tym oba kody kreskowe na opakowaniach tez sa te same, wiec mysle ze bez problemu bedziesz mogla wymienic :)
Jedna z nielicznych rzeczowych odpowiedzi na moje pytanie...Tego właśnie chciałam się dowiedzieć, ale Wy wolicie swoje moralizatorskie gadki pisać jak to pójdę do więzienia:) Dziękuję seawhispeer za sensowną odpowiedź i pozdrawiam:)

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:54:51

ja bym tak nie kombinowała , ale pytane jest czy na paragonie jest rozmiar zakupionej odzieży, a nie ocena szafowiczki :D ostatnio kupowalam z h&m i nie ma rozmiaru :D

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:58:47

W sklepach często są 'ich oznaczenia'. Jak pracowałam w salonie z garniturami to rozmiary były oznaczone cyframi i były w długim kodzie.. np. 40460456058665645 - najpierw było oznaczenie modelu, potem rozmiaru, koloru etc.. A dla kogoś kto nie pracował tam nie było to w ogóle czytelne, więc nie masz pojęcia jaki towar mają na paragonie. Wzięłam swój ostatni paragon z HM i tam każdy produkt ma oznaczenie - 13 cyfrowy kod. Raczej na pewno jest tam oznaczenie rozmiaru, dlatego że sprzedając w systemie musi być 'zaznaczone' co zostało sprzedane - potem przecież to rozliczają i muszą mieć w systemie co jest dostępne i w jakim rozmiarze.

No i pamiętaj, że zwrotu nikt Ci nie przyjmie bez kompletu metek, więc jeśli nosiłaś płaszcz, to nie masz po co tam iść.


No i pomysł.. głupi to mało powiedziane. Trzeba było nie kupować. Przecież to oczywiste, że za jakiś czas rzecz może być w promocji, a potem będzie przeceniona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 16:02 przez nasty_89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniżka do HandM