Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 499
Ostrzeżenia: 1/5

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 16:18:58

Ja nigdy nie mam orgazmu przy normalnym seksie, i jakoś żyję...

______________________________________
Mam na sprzedaż:
- Zestaw do tipsów, cena z przesyłką: 60zł
- Zestaw clip in kolor czarny, cena z przesyłką: 50zł

Brak orgazmu

15 cze 2011 - 13:57:35

Cytat
Konto usunięte
ja mam 22 lata, miałam 3 partnerów seksualnych i żadnym nie miałam orgazmu. Współżyję w sumie od 5 lat. Orgazm jaki osiągam to jedynie łechtaczkowy. Szczerze mówiąc już teraz jestem w takim stadium, że jestem święcie przekonana, że kobiety które mówią, że mają orgazm pochwowy same siebie oszukują, wydaje mi się że prędzej wybierają pozycje, gdzie facet się o nie ociera, albo robią to na jeźdźca, bo w tej pozycji najwygodniej jest się ocierać i przez tarcie łecztaczki otrzymują orgazm twierdząc że to pochwowy. Bo przecież to nie może być zbieg okoliczności, że większość kobiet dochodzi jak jest na nim...

Nie wiem, ja tam w orgazm nie wierze, w jakieś obrzydliwe damskie wytryski nawet nie chce wierzyć i współczuję facetom którzy mają laski które na nich sikają.

Ja z seksu czerpię inną przyjemność, przede wszystkim bliskość i oddanie, skupienie pełnej uwagi na mnie i mojej na nim. To są dary.. a jak mam ochotę na orgazm to go proszę o oralne pieszczenie i jest ok.

Ale gdzieś tam siedzi w bani myśl, że może kiedyś dostanę ten orgazm w którego istnienie nie wierzę.

Prawda jest taka ze wiekszosc kobiet nie doswiadcza orgazmu pochwowego ja ze swoim obecnym facetem uprawiam seks od 6,5 roku orgazm pochwowy mam mniej wiecej od 2 lat i w moim przypadku to byla kwestia "nauczenia sie" swojego ciala totalne skupienie, wiec to nie tylko zasluga faceta i piszesz o obrzydliwych damskich wytryskach... zycze Ci zebys przezyla takie cos... bedziesz chciala znowu i znowu i znowu i.....;)

Brak orgazmu

18 paź 2021 - 13:23:35

Forum to nie najlepsze miejsce na roztrząsanie tego tematu bo to Twoja sprawa osobista. Ja mogę poradzić jak bardzo chcesz osiągnąć ten orgazm spróbuj z tymi tabletkami feminam libido kobiety podobno po nich mogą doświadczyć tego cudu natury :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Asos sukienka