Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak orgazmu

29 kwi 2011 - 07:57:01

a ja mam i to z 5 podczas jenego stosunku( dodam ze jestem juz po porodzie). ale zdarza sie ze nie mam wogule i trzeba udawac

zweryfikowana
Posty: 1.860
Ostrzeżenia: 2/5

Brak orgazmu

29 kwi 2011 - 07:57:44

idz do seksuologa, może on Ci pomoże. Albo coś masz w psychice zakodowane, kurcze nie wiem nigdy nie miałam takiego problemu....

Brak orgazmu

29 kwi 2011 - 07:59:53

Cytat
Pattkaa_
teeez tak maaaam.... zreszta ja wogule nie mam;p i nigdy nie mialam xD przykre ale co poradzisz... podobnoo niektorzy musza dluuugo na to czekac;)

racja...ja nauczyłam się po dwóch latach i też mam 20 lat:).Może zgaś światło,wybierz pozycję którą najbardziej lubisz i skup się tylko na tym co Ty czujesz.

Brak orgazmu

29 kwi 2011 - 08:09:15

tak oszukuj go, a w końcu będziesz tak sflustrowana brakiem dobrego seksu (przekonasz się z wiekiem jakie to potrzebne), że będziesz chciała innego, i co swojemu wtedy powiesz? "Wiesz kochanie, oszukiwałam Cie cały czas ale seks z Tobą jest jak jedzenie kartofli"?

Podstawa to rozmowa. Są szanse że sami dojdziecie do tego jak sprawiać Ci więcej satysfakcji.

Brak orgazmu

29 kwi 2011 - 08:22:59

Proponuje pojsc do sex shopu kupic fajne gadzety I poeksperymentoowac , bo moze w waszymy zyciu erotycznym brakuje piepszyka . A moze masz jakies fantazje ktore powinnas. Zrealizowac . Porozmawiaj ze swim partnerem napewno znajdziecie rozwiazanie . Najgorzej bedzie jesli nic nie zrobisz .

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 15:30:40

Jejku:P Ja to powiem wam dziewczyny, że będąc w ciąży chciałabym czasem mieć taki "brak orgazmu". Bo niestety przy jednym podejściu potrafię mieć teraz po 4-5 :P Męczące troche:)

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 15:33:52

ja slyszalam, ze to najczesciej przez pozycję. musisz znaleźć taką, w ktorej bedziesz odczuwać przyjemność :)

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 15:36:36

tego trzeba sie nauczyc;)

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 15:37:54

ja mam 22 lata, miałam 3 partnerów seksualnych i żadnym nie miałam orgazmu. Współżyję w sumie od 5 lat. Orgazm jaki osiągam to jedynie łechtaczkowy. Szczerze mówiąc już teraz jestem w takim stadium, że jestem święcie przekonana, że kobiety które mówią, że mają orgazm pochwowy same siebie oszukują, wydaje mi się że prędzej wybierają pozycje, gdzie facet się o nie ociera, albo robią to na jeźdźca, bo w tej pozycji najwygodniej jest się ocierać i przez tarcie łecztaczki otrzymują orgazm twierdząc że to pochwowy. Bo przecież to nie może być zbieg okoliczności, że większość kobiet dochodzi jak jest na nim...

Nie wiem, ja tam w orgazm nie wierze, w jakieś obrzydliwe damskie wytryski nawet nie chce wierzyć i współczuję facetom którzy mają laski które na nich sikają.

Ja z seksu czerpię inną przyjemność, przede wszystkim bliskość i oddanie, skupienie pełnej uwagi na mnie i mojej na nim. To są dary.. a jak mam ochotę na orgazm to go proszę o oralne pieszczenie i jest ok.

Ale gdzieś tam siedzi w bani myśl, że może kiedyś dostanę ten orgazm w którego istnienie nie wierzę.

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 15:54:11

Cytat
sylwia8908
Jejku:P Ja to powiem wam dziewczyny, że będąc w ciąży chciałabym czasem mieć taki "brak orgazmu". Bo niestety przy jednym podejściu potrafię mieć teraz po 4-5 :P Męczące troche:)

hihi też tak miałam będzie dziewczynka:)

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 15:57:37

OMG. dobre temat.. moj orgazm tez sie zgubil :) zabladzil i nie przychodzi do mnie :P

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 16:00:32

Cytat
TELLA79
Cytat
sylwia8908
Jejku:P Ja to powiem wam dziewczyny, że będąc w ciąży chciałabym czasem mieć taki "brak orgazmu". Bo niestety przy jednym podejściu potrafię mieć teraz po 4-5 :P Męczące troche:)

hihi też tak miałam będzie dziewczynka:)
Na 285 % chłopak u mnie:P Mam nawet zdjęcia jajeczek na USG:P:P:P

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 16:02:34

może spróbujcie zmienić pozycję ?

Pomożecie ?

http://forum.szafa.pl/26/3739385/_subject_.html

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 16:09:16

ja nie mam takiegto problemu;) moze przez miesiac miałam ale powiedziałam mojemu co mi lezy na sercu ;D nie kłamałam go ani nic ;) i jest dobrze

Brak orgazmu

14 cze 2011 - 16:12:30

hm...70 % kobiet nie ma nigdy orgazmu pochwowego. Ja też do nich należę. Mam 33 lata, jestem szczęśliwą mężatka, ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby udawać orgazm. Mój mąż wie, co robić, żeby mi było dobrze i nie zamieniłabym go nawet na największy orgazm świata. Najważniejsza rzecz, to rozmawiać.
Co jest dla Ciebie ważniejsze?: dane statystyczne i ilość orgazmów, czy przyjemność bycia ze swoim facetem?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

w co się ubrac na chrzciny córeczki?