Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:12:53

Cytat
darka806
ja mysle, ze zamiast zajac sie tak naprawde przyjemnosciami DOSLOWNIE Ty najprawdopodobniej nie jestes skupiona na tym co sie dzieje, mozliwe ze jestes myslami gdzies indziej, wtedy napewno nie bedziesz miala orgazmu...trzeba sie calkowicie oddac przyjemnosci...ale jezeli zazywasz jakies tabletki anty tez jest mozliwosci braku i twoje libido pada...

Zgadzam się z przedmówczynią,orgazm u większości kobiet nie jest tak łatwa sprawą jak u faceta,trzeba naprawdę się skupić,być wyluzowaną,nie bać się ,że ktoś nagle wejdzie (chyba ,ze ktoś lubi trochę adrenaliny ale to już inna sprawa)Kiedy ma się głowę zaprzątnięta innymi myślami nie jest to proste żeby dojść do spełnienia,tym bardziej przy zażywaniu antykoncepcji która obniża możliwość doznań.Trudno jest Ci coś doradzić konkretnego bo wszystko zależy od faceta,czy zrozumie to co będziesz chciała mu wytłumaczyć.Poeksperymentujcie trochę może to coś pomoże a jeśli nie nie załamuj się nie tylko ty masz taki problem i nie czyni to z ciebie jakiegoś dziwo-longa,nie przejmuj się tym tak i nie obwiniaj w żadnym razie bo zamiast sobie pomóc gorzej się zdołujesz.Głowa do góry!!!Będzie ok!!!

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:17:45

Kochana nie martw sie:) przyjdzie czas ze dostaniesz .Wiem po sobie kocham sie z moim facetm i tak jak ty przy sexie oralnym bylo ok podczas penetracji nic:( bylo mi przykro itd .Tylko ze ja nie sciemnialm afcetow ze oh o ah jak mi dobrze bo po co? zeby go zadowolic? i utwierdzac ze robi cos dobrze? bez sensu duzo o tym rozmwialsmy szukalismy odpowiedniej pozycjo pieszczo itd i po 1,5 roku wspolzycia osiagnelma po raz 1 orgazm:) i od tego dnia jest juz ok:)Grunt nie skupiaj sie na tym zeby go dostac bo wtedy nie dostaniesz .Rozluznij sie i po prostu ciesz sie z blsikosci a to na oc czeksz samo przyjdzie.

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:21:33

to nie jest takie proste
facet nie nauczy kobiety przezywac orgazm nawet jesli bedzie sie bardzo staral
u kazdego to jest kwestia indywidualna
trzeba jak najbardziej myslami skupiac sie na odczuciach
jesli masz bez problemu orgazm lechtaczkowy to mozesz to wykorzystac w trakcie seksu dodatkowo pobudzajac lechtaczke do samego konca
musisz poznac swoje cialo sama, jak najbardziej lubisz byc dotykana, w ktorym miejscu z jaka intensywnoscia
wtedy bedziesz wiedziec w jaki sposob najszybciej dochodzisz
to baaardzo pomaga
nie martw sie nie jestes jedyna, wiekszosc kobiet ma z tym problem
niektore w ogole nie wiedza co to orgazm
niektore maja tylko pochwowy a lechtaczkowego nie

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:26:11

przed stosunkiem powinnas wkładać sobie do pochwy chińskie kulki czy tam korale
i wtedy dojdziesz jak należy :)

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:28:00

ja niogdy nie mialam i nie wiem co to znaczy jakto ejst powiedzcie jak to jest co sie czuje i w ogole, po czym poznac ze to orgazm

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:29:51

Cytat
orijanna
przed stosunkiem powinnas wkładać sobie do pochwy chińskie kulki czy tam korale
i wtedy dojdziesz jak należy :)

O Matulu :D Ale jak to, ma wsadzić te kuleczki w cipcie i co? potem normalnie uprawiac seks? a jak potem ta chinszczyzne wycignac?:D mozecie sie smiac, ale moja wyobraznia zawodzi ;p

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:31:37

Cytat
wadliwa
Za każdym razem kochamy się inaczej. Ja górze, albo on na górze. Pozycje zmieniane są regularnie. I nic.

Poza tym biorę tabletki.
Nie mogę z nich zrezygnować, bo przy nich czuję 100% pewność, że nie zajdę w ciąże i czuję się odprezona w lozku - tzn. nie mysle ze zajde w ciaze.

Jak nie bralam tabletek uzywalismy prezerwatyw - wtedy myslalam tylko o tym, zeby nie zostać przedwcześnie mamą.

Wydaje mi sie, ze jestem skupiona w pelni. Chociaz np. denrwuje sie jak ktos jest w domu. Wtedy faktycznie mam problem, ale czesto jestesmy sami i wtedy tez mam problem.

Myslicie ze seksuolog moze pomoc?
Możesz spróbować ,a nóż by Ci coś doradził,porozmawiał z Tobą.Ale jest możliwość ,że to nie pomoże,wiadomo,ze u kobiet za doznania odpowiada w dużej mierze psychika,faceci są prościej zbudowani ;)Nie załamuj się ,nie ty jedna borykasz się z takimi problemami ,czasami niektóre z nas już tak mają i trudno temu zaradzić,w takiej sytuacji najlepiej jest czerpać z sexu tyle ile się da i nie przejmować się ,ze czasami coś nie do końca wychodzi.

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:33:42

mówi się że kobiety mogą mieć trzy orgazmy:
*pochwowy
*łechtaczkowy
*sutkowy

a faceci tylko jeden i do tego chu*owy :D:D:D

a tak powaznie to tez tak mam, slyszalam jednak ze to przychodzi z czasem, ze do pochwowego trzeba dojrzec i zaczyna się średnio po 30 roku zycia. teraz jesteśmy jeszcze takie siksy, wiadomo :)
ja tam nie udaje, tylko zapewniam chlopaka ze bylo cudownie i dla mnie to najprzyjemniejsze jesli on ma ograzm :)

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:36:29

Cytat
paulusia_anusia
Cytat
orijanna
przed stosunkiem powinnas wkładać sobie do pochwy chińskie kulki czy tam korale
i wtedy dojdziesz jak należy :)

O Matulu :D Ale jak to, ma wsadzić te kuleczki w cipcie i co? potem normalnie uprawiac seks? a jak potem ta chinszczyzne wycignac?:D mozecie sie smiac, ale moja wyobraznia zawodzi ;p


tak wlaśnie-wsadzić przed do kompletu z członkiem
potem to sie wszystko wyturla, skotłuje jak w pralce i orgazm gotowy :)
a potem kulki same wypadna jak się nasienie bedzie ulewać

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:37:44

Orgazm u kobiety to ciężka sprawa, większość z nas ma orgazm tylko i wyłącznie łechtaczkowy i niestety bez stymulacji łechtaczki nic z tego nie będzie:( Ja przez około dwa lata współżycia nic ale nie udawałam że go mam dzięki temu razem zaczęliśmy szukać co jak i dlaczego tak się dzieje! Udany Seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w związku i na kłamstwie i udawaniu nigdy nie zbuduje się niczego! Drogie panie odpowiednia pozycja( on siedzi na krześle ty na nim ) taka gdzie łechtaczka będzie stymulowana albo w trakcie stosunku partner musi to robić albo Ty . Proponuje też urządzenie wibrujące które można używać w trakcie - sprawdzone i działa:)

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:41:03

Cytat
orijanna
Cytat
paulusia_anusia
Cytat
orijanna
przed stosunkiem powinnas wkładać sobie do pochwy chińskie kulki czy tam korale
i wtedy dojdziesz jak należy :)

O Matulu :D Ale jak to, ma wsadzić te kuleczki w cipcie i co? potem normalnie uprawiac seks? a jak potem ta chinszczyzne wycignac?:D mozecie sie smiac, ale moja wyobraznia zawodzi ;p


tak wlaśnie-wsadzić przed do kompletu z członkiem
potem to sie wszystko wyturla, skotłuje jak w pralce i orgazm gotowy :)
a potem kulki same wypadna jak się nasienie bedzie ulewać

Brzmi całkiem spoko, można sobie podkręcić życie łóżkowe.
Ale bałabym się, że kulki zostną :(

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:42:17

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-22 16:19 przez Katie1920.

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:52:52

A ja nawet nie wiem czy go miałam kiedykolwiek czy nie...

Brak orgazmu

22 paź 2010 - 14:55:10

Cytat
paulusia_anusia
Cytat
orijanna
Cytat
paulusia_anusia
Cytat
orijanna
przed stosunkiem powinnas wkładać sobie do pochwy chińskie kulki czy tam korale
i wtedy dojdziesz jak należy :)

O Matulu :D Ale jak to, ma wsadzić te kuleczki w cipcie i co? potem normalnie uprawiac seks? a jak potem ta chinszczyzne wycignac?:D mozecie sie smiac, ale moja wyobraznia zawodzi ;p


tak wlaśnie-wsadzić przed do kompletu z członkiem
potem to sie wszystko wyturla, skotłuje jak w pralce i orgazm gotowy :)
a potem kulki same wypadna jak się nasienie bedzie ulewać

Brzmi całkiem spoko, można sobie podkręcić życie łóżkowe.
Ale bałabym się, że kulki zostną :(

Ci mówię, że nie zostaną
przeciez zaraz po jesteś roz..ciągnięta i śliska od nasienia----------same wypadną :D
trzeba tylko uważać, żeby nie na palec od nogi :D

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

Brak orgazmu

29 kwi 2011 - 07:53:53

Statystyki porażają: co trzecia aktywna seksualnie kobieta nie przeżywa orgazmu. Co czwarta nie miała go nigdy. Anorgazmia to choroba, bardzo poważna choroba, dlatego warto o niej głośno mówić, by każda kobieta której doskwiera ta choroba nie czuła się sama i wiedziała że można się z tego wyleczyć! Polecam ten artykuł:
http://kobieceprawdy.pl/article_uni/pikanteria/anorgazmia_-_gdy_seks_przestaje_cieszyc.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniżka w sklepie MOHITO