Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:09:31

Też polecam H&M. W Key też są super wzory,bardzo młodzieżowe i słodkie ;) Mam stamtąd gorset w świnki :D

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:09:50

Ja mam takie majteczki :)
Przezabawne sa i swietnie się noszą mam w domu kilka par reszte sprzedaje:)
W necie szukaj dobrej bielizny albo np. z triumpha, kiedyś kupiłam z H&M i bardzo fajne sa no ale niestety 30 zł 1 para ;)



Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:15:58

Esotiq i Reserved. Ale ja nie mam problemu z dostaniem swojego rozmiaru (80b) więc... :)

Za to mam do Was inne pytanie korzystając z okazji... Opłaca się kupić tą kulę do prania biustonoszy w pralce? Bo ostatnio coraz bardziej się nad nią zastanawiam, ale nie wiem czy to coś da.. Przez pranie staników w pralce strasznie deformują mi się miseczki... Jak myślicie? Kupić?

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:18:41

Ja polecam Esotiq, od kiedy odkryłam ten sklep nie kupuję bielizny nigdzie indziej:) Zgodzę się, że H&M czy New Yorker mają śliczną bieliznę, ale ich rozmiarówka jest beznadziejna, a biustonosze szyte tak, że biust po prostu wygląda w nich źle (sprawdziłam to na sobie). Esotiq ma nietypowe rozmiary, obwody od 65 (słyszałam, że 60 też się zdarza), jakość super mam już długo niektóre biustonosze i są w świetnym stanie. Poza tym to polska firma a nie jakaś chińszczyzna. No i ceny- często żeby kupić nietypowy rozmiar trzeba zapłacić ponad 100zł, a tutaj biustonosze w najwyższej cenie sięgają 69zł- często są promocje więc kupuję jeszcze taniej, a bielizna jest bardzo ładna. Jeśli ktoś chce to mogę podać kod na 20% zniżki, bo akurat jest teraz taka promocja:)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:23:04

Ja w H&M często kupuje i faktycznie piorę, piorę i bielizna nie niszczy się tak szybko.
Ale przyznam, że sporo wspomnianych bazarkowych majteczek mimo intensywnej eksplooatacji nadal jest w bardzo dobrym stanie :p Swoją drogą mam kilka (nieużywanych oczywiście) w swojej szafie.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:49:09

Cytat
Mufinek004d
Ja mam takie majteczki :)
Przezabawne sa i swietnie się noszą mam w domu kilka par reszte sprzedaje:)
W necie szukaj dobrej bielizny albo np. z triumpha, kiedyś kupiłam z H&M i bardzo fajne sa no ale niestety 30 zł 1 para ;)

Sorry, ale Triumph to przereklamowane gówno - bielizna przeciętnej jakości, pracownicy niekompetentni (no jak kobieta mówi Ci, że rozmiar, który nosisz nie istnieje i zamiast 65 daje 80, żeby sobie zwęzić.. wrr), rozmiarówka tylko na okrąglejsze osoby (ewentualnie wysokie).. A ceny jak za porządną bieliznę z pracownikami po kursie brafittingu.

Ta... bazarkowa bielizna jest super - kiedyś kupiłam na allegro kilka par majteczek - pierwsze pranie a z nich powyłaziły jakieś gumeczki, a po kilku włożeniach na tyłku zrobiła się dziura. Niektóre majtki z reserved mam po 2-3 lata i są jak nowe, a te bazarkowe po 3 praniach do śmieci się nadają..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-10 12:50 przez nasty_89.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:51:53

triumph

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:55:39

Najpierw zachęcam do dobrego zmierzenia się (wpisać w google "brafitter" i wyliczyć swój prawdziwy rozmiar).

Dobre marki staników to m. in. Panache, La Senza, Freya, Kostar, Konrad, Ewa Michalak... M&S też robi "uświadomioną" rozmiarówkę.

Jeśli ktoś pisze, że kupuje staniki z bazaru i jest ok, to za 30 lat przekona się, że to wcale nie było ok.

Triumph, Calzedonia, H&M i inne pseudo-profesjonalne sklepiki to tylko strata kasy, bo nie szyją poniżej obwodu 70, chyba że dla dzieci...

Po latach noszenia 75B, zaczęłam nosić dobrze dobrany stanik - rozmiar 65D lub 60DD i mój biust wygląda dużo lepiej, jest też bardzo wygodnie. Dzięki odpowiednio ściśliwemu obwodowi, ciałko z obwodu zaczyna przechodzić w piersi, przez co już przybył mi 1 cm w biuście, a nie jestem nastolatką i to nie przez dojrzewanie.

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:56:17

h&m konrad key hmm kinga:)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 13:00:10

Zachęcam do zapoznania się ze stroną balkonetki. Linku nie mogę podać, ale po sznurku do kłębka... Na Szafie też są tematy o dobrej bieliźnie, proszę sobie wpisać "bielizna idealna?", lub "koniec push-upów, obalamy mit 75B".

Powtarzam: Triumph nie robi dobrej bielizny, ma bardzo ograniczoną rozmiarówkę, cena nie odzwierciedla jakości.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 13:02:02

Esotiq jest bardzo ładna i dobra jakościowo bielizna :)

Ktoś pisał ze H&M, ja na pewno nie polecam, po kilku praniach bielizna jest do niczego

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 13:03:04

Esotiq! Bardzo, bardzo polecam te sklepy! :) Każdy znajdzie cos dla siebie.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 13:03:22

ja kupuję w h&m i jestem zadowolona zawsze :)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 13:03:52

Nadal zachęcam: MIERZCIE SIĘ : ) Bo jak któraś nosi 70B, 75B, 75C itd... to dam sobie rękę uciąć, że zły rozmiar nosi i sobie niszczy biust!

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 13:06:01

Oysho, reserved, H&M, ostatnio w New Look widziałam ładną ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bosskie buutki!