Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

29 cze 2016 - 08:27:12

Długo szukałam odpowiedniego sklepu z bielizną. Tu za droga, tam źle leży, jeszcze gdzie indziej kiepskie wykonanie i materiał. Bałam się zamawiać bielizny przez internet, ale raz spróbowałam i polecam wszystkim. Moją idealną bieliznę znalazłam na nbielizna.pl Duży wybór i są takie przesliczne kompleciki. Lubię ją zarówno ja, jak i mój chłopak ;)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

29 cze 2016 - 08:58:00

Esotiq butik z bielizna, od kilku dni maja swietna promocje 50% przeceny. Biustonosze nosisz i 5 lat od nich i nic sie z nimi nie dzieje. Ceny od 120-160zl ale jakosc pierwsza klasa. Polecam wczoraj sama kupilam tam sporo bielizny :) maja tez sklep internetowy takze warto tam zajrzec :)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

02 lip 2016 - 14:31:49

Tego nie sklepu nie znam.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

02 lip 2016 - 17:58:32

intimissimi ma fają bieliznę oraz bielizna princess jest ładna i wytrzymała

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

13 lip 2016 - 16:33:52

H&M ma super biustonosze a w esotiq majtki.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

19 lip 2016 - 18:25:04

Polecam http://ciuszkiumuszki.pl/ Biustonosze intimissimi po 39,90zł :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 18:26 przez kaska_509.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

19 lip 2016 - 18:37:42

Wszystko zależy od rozmiaru.

W intimissimi nie znalazłam nic z 65 pod biustem. Generalnie 3 sklepy w mojej okolicy mają taki personel, że Panie próbowały mi uświadomić że biustonosz nie musi dolegać, albo że zawsze mogę oddać do krawcowej żeby zwęzić. Przy takich cenach bielizny uważam to za niedorzeczne.

Esotiq potrafi idealnie dobrać i ma śliczne modele. Co do jakości Esotiq mam jednak wiele zastrzeżeń. Bielizna szybko mechacieje. Staniki prane prawidłowo, a po 3 miesiącach wyglądają jak stare...

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

19 lip 2016 - 18:45:39

Zgadza się, to jest wada intimissimi. Panie z obwodem 65 muszą szukać innych marek:(
ale markę lubię, biustonosze są bardzo trwałe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 18:48 przez kaska_509.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

26 lip 2016 - 22:44:44

Ja najczęściej bieliznę kupuję w H&M, mają przystępne ceny a bielizna prezentuje się bardzo ładnie ;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 7/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

28 lip 2016 - 13:22:24

Cytat
emaergieo
Wszystko zależy od rozmiaru.

W intimissimi nie znalazłam nic z 65 pod biustem. Generalnie 3 sklepy w mojej okolicy mają taki personel, że Panie próbowały mi uświadomić że biustonosz nie musi dolegać, albo że zawsze mogę oddać do krawcowej żeby zwęzić. Przy takich cenach bielizny uważam to za niedorzeczne.

Esotiq potrafi idealnie dobrać i ma śliczne modele. Co do jakości Esotiq mam jednak wiele zastrzeżeń. Bielizna szybko mechacieje. Staniki prane prawidłowo, a po 3 miesiącach wyglądają jak stare...

u mnie tak samo. pod biustem 65, a miseczka F. zwykle kupuje w Alles w Łodzi. ceny są w porządku, jakościowo też. póki co to najbardziej sprawdzona przeze mnie firma.

zweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

28 lip 2016 - 13:25:48

Jeszcze Polscy producenci Konrad i Wiesmann też mają biustonosze w rozmiarze 65F i w przystępnych cenach. Jak co do kupienia na stronie naszego sklepu - zapraszam :)

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

23 sie 2016 - 16:50:03

ja bardzo lubię bieliznę z hm

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

26 paź 2016 - 14:38:04

Ja już od dawna kupuje bieliznę tylko w sklepie internetowym Alles:) mają fajny wybór bielizny i są naprawdę świetne jakościowo.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

26 lis 2016 - 22:36:54

Ja też kupuję internetowo, ale odkąd mąż zaryzykował i kupił mi sam bieliznę (i to stringi stąd: https://obsessive.com/pln_pl/produkty/majteczki/stringi) zaczęłam kupować online. Może dlatego, że oprócz pewnej frywolności mają też sensowną rozmiarówkę. Generalnie zakupy online robię często, bo jest po prostu taniej.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 12/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

17 gru 2016 - 18:30:08

Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)www.violaroth.com


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie wynająć laser LightSheer koło Krakowa ?