Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

26 sie 2017 - 13:55:30

H&M ma całkiem dobrą jakościowo bieliznę i nie jest jakaś kosmicznie droga.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

26 sie 2017 - 22:19:40

Moim zdaniem warto zobaczyć właśnie tutaj.
Mają całkiem ciekawą i w bardzo przystępnych cenach bieliznę.
Polecam!

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

27 sie 2017 - 17:12:27

Wiele podaje H&M - ja odradzam, to zwykła importowana bielizna z syntetyków -nic dziwnego że po wielu praniach jest w porządku -bo sztuczne materiały mogą być używane wiele lat i nic im nie będzie. A ceny mają jak w porzadnych polskich (i nie tylko) markach jak np. AVA, Kinga, Ewana (albo evana) czy Matt które polecam na 100% ;-)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

27 sie 2017 - 18:47:38

Cytat
violaa92
Wiele podaje H&M - ja odradzam, to zwykła importowana bielizna z syntetyków -nic dziwnego że po wielu praniach jest w porządku -bo sztuczne materiały mogą być używane wiele lat i nic im nie będzie. A ceny mają jak w porzadnych polskich (i nie tylko) markach jak np. AVA, Kinga, Ewana (albo evana) czy Matt które polecam na 100% ;-)
a wiesz ja nie cierpię sztucznych materiałów .

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

22 lis 2017 - 14:39:33

Na www.ebras.pl kupuję. Bielizna stamtąd jest przede wszystkim delikatna, komfortowa i odpowiednio dopasowana . To mój lider jak do tej pory ;D Tak mnie rozpieścili, że teraz w sklepach stacjonarnych nic mi się nie podoba :D

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

22 lis 2017 - 15:40:25


u mnie :D zapraszam


u mnie :D zapraszam

U mnie :) zapraszam

spore rabaty :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-22 15:46 przez kraka.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

09 lip 2018 - 14:12:56

Ja znalazłam rewelacyjny sklep internetowy bilbetteoutlet.eu/produkt/body-ze-stringami/.
Jeśli potrzebujesz porady co do rozmiaru, profesjonalne brafitterki doradzą Ci telefonicznie lub przez rozmowę na skype.
Mają szeroki wybór pięknej markowej i niedrogiej bielizny a do tego biustonosze specjalistyczne do głębokich dekoltów i wyciętych pleców. Ja znalazłam u nich body które mają wycięte plecy aż do samej pupy i dekolt z przodu aż do pępka, przy czym mają usztywnione miseczki.
Polecam każdemu !

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

18 lip 2018 - 20:02:31

co myślicie o bieliźnie Gatta? Do tej pory nigdy nie kupowałam bielizny w tym sklepie i zastanawiam się jak to jest z jakością ich bielizny. Do tej pory kilkanaście razy nosiłam rajstopy i pończochy Gatta a kiedyś miałam nawet od nich legginsy. Nie mogę mieć zastrzeżeń do tych zakupów. Czy podobnie jest z ubraniami i bielizną? Bardzo podoba mi się bielizna z serii <moderacja> Wygląda na bardzo seksowną i coraz bardziej kusi mnie jej zakup. Tym bardziej, że teraz akurat jest w promocyjnej cenie i komplet biustonosz i majtki można kupić za niecałe 100 złoty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-19 07:24 przez moderator.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

01 kwi 2019 - 12:06:20

W sumie dużo jest dzisiaj sklepów, w których kupić można interesujące przedmioty. ;)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

14 cze 2019 - 08:22:53

Ja szczerze to unikam zakupów na bazarach. Nie znaczy to,ze nie kupowalam ale zauważyłam,ze biustonosze, które tam sprzedają są jedynie chińskiej produkcji ( przeważnie, czasami zdarzają sie indyjskie...). Ramiączka się tam skręcają a sama bardzo tego nie lubię.
Obecnie wolę trochę dopłacić i kupić sobie raz na jakiś czas porządny biustonosz dobrej polskiej firmy.
Zerknijcie sobie na przykład do <moderacja> w sklepie mają spory wybór biustonoszy dobrych marek.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:16 przez moderator.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

25 cze 2019 - 19:40:12

Ja kupuje w lokalnych sklepach.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

27 cze 2019 - 14:36:30

Mi najbardziej podobaja sie majtki koronkowe. Niestety ich cena poszla mocno w gore. U Was tez? (jestem z mazowieckiego)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

28 cze 2019 - 12:55:14

Gdzie kupic bielizne to pytanie na ktore kazda z nas bedzie miala troche inna odpowiedz. Najwiekszym czynnikiem decydujacym jest nasze miejsce zamieszkania oraz sklepy jak mamy dostepne na lokalnym rynku badz w galerie handlowe. Mieszkajac niedaleko wiekszego miasta nie ma az takiego dramatu, gorzej jest na prowincji. Wybor jest znikomy, a ceny wysokie nawet za towar watpliwej jakosci. Moim zdaniem trzeba w dzisiejszych czasach postawic na wysoka jakosc bo inaczej bedziemy zmuszone do czestych zakupow. Zawsze dobra alternatywa moga byc sklepy internetowe, chociaz trzeba wybierac te bardziej znane. Kiedys wyczytalam na innym forum bardzo fajny pomysl na szukanie interesujacych nas produktow lokalnie by pozniej zamowic je online. Mozna w ten sposob zaoszczedzic sporo pieniedzy, do tego mamy w ciagu 14 dni gwarancje zwrotu w razie zmiany zdania. Wazne jest wybrac odpowiedni rozmiar bielizny przy czym rozne marki moga roznic sie minimalnie co trzeba wziasc pod uwage. Duzo kobiet jakie znam wybiera propozycje kompletow bielizny Gatta ( tutaj mozna zobaczyc galerie https://www.gatta.pl/pl/bielizna/ ) ze wzgledu na dbalosc o szczegoly takie jak wysokiej jakosci koronka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-16 14:20 przez Agate85.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

28 cze 2019 - 13:39:10

Ja zazwyczaj kupuje w pobliskiej galerii handlowej. Przez internet nigdy nie probowalam bo nie wiem jak wyglada sprawa ze zwrotami. Zreszta to dodatkowe koszta...

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

29 cze 2019 - 19:25:44

Dzieki za opinie. Jak zwykle mozna na was liczyc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stylizacje