Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

31 minut temu

elektryka sklep

37 minut temu

wakacje last minute

52 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:53:51

Hej!
Gdzie można kupić fajną młodzieżową bieliznę oraz seksowną po przystępnych cenach. Może znacie takie sklepy, macie swoje ulubione marki?
I żeby była w miarę dobra gatunkowo... Ostatnio zakupiłam w New Yorkerze turkusowe bokserki w panterkę. Niestety, zanim je założyłam pierwszy raz, po jednym lekkim przepraniu wyglądały tragicznie :( Wyblakły i się powyciągały. A nie kosztowały 6 zł... . Chciałabym uniknąć więcej takich sytuacji, dlatego się was pytam, czy nie macie swoich jakiś sprawdzonych fajnych sklepów :)
Ostatnio zakochałam się w szortach VS PINK. Niestety nie można ich dostać w żadnym sklepie w Polsce (przynajmniej ja nic o tym nie wiem), ale na all jak najbardziej można kupić :-)

Pozdrawiam!

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:56:47

oysho H&M jakos dobra:)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:58:40

osobiście nie mam problemu z bielziną bo szwagier pracuje w zakładzie jedej ze znaych marek produkujących bieliznę ( ale jej nie produkuje;p jest głownym księgowym) i pracownicy mogą brać bieliznę bo dostają bony na nią zawszw na początku miesiąca o wartości 1500 zł i zawsze mi przynosi jakieś komplety;)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:58:49

ja tam kupuję na bazarku i wszystko z nimi ok :D

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:59:03

Ja kiedyś kupiłam komplet bielizny na stronie Intymna.pl (dałam za niego 120zł).. Dodam,że nie nosiłam go często,a biustonosz po niedługim czasie rozciągnął się,zmechacił i wyszedł z niego ten drut który usztywnia biustonosz na dole..
Nie wiem czy akurat ja miałam takiego pecha,ale więcej już bym tam nie kupiła...

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:00:05

a co z jakością bielizny z Cubusa?

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:00:53

Cytat
mario7358
Hej!
Gdzie można kupić fajną młodzieżową bieliznę oraz seksowną po przystępnych cenach. Może znacie takie sklepy, macie swoje ulubione marki?
I żeby była w miarę dobra gatunkowo... Ostatnio zakupiłam w New Yorkerze turkusowe bokserki w panterkę. Niestety, zanim je założyłam pierwszy raz, po jednym lekkim przepraniu wyglądały tragicznie :( Wyblakły i się powyciągały. A nie kosztowały 6 zł... . Chciałabym uniknąć więcej takich sytuacji, dlatego się was pytam, czy nie macie swoich jakiś sprawdzonych fajnych sklepów :)
Ostatnio zakochałam się w szortach VS PINK. Niestety nie można ich dostać w żadnym sklepie w Polsce (przynajmniej ja nic o tym nie wiem), ale na all jak najbardziej można kupić :-)

Pozdrawiam!

ja mam w sprzedazy majeczki VS ale tanie to one nie sa. z drugiej strony mozna je prac bez konca i nic sie z nimi nie dzieje. nie smiejcie sie ale mam kilka par VS od 3 lat :)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:01:00

ja kupuje zawsze w triumph'ie :)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:01:12

ja kupuję z gorsenii, bo mają na mnie staniki :D a nie kosztują nietypowe rozmiary 100zł

Cytat
krucafix5000
ja kupuje zawsze w triumph'ie :)

ta bielizna jest niezniszczalna wg mnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-10 12:09 przez orijanna.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:03:50

młodzieżowa i seksowna ? H&M !
mam z tamtąd kilka staników i nic się z nimi po praniu nie dzieje, a często chodzone.. są super wygodne ;)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:04:33

HM też bym nie polecała.. W reserved mają dobrą, choć też można trafić na bubel. Ogólnie lepsze są sklepy typowe z bielizną.. A jeżeli masz 'normalny' rozmiar biustonosza, to mogę polecić Estiqa.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:06:09

najlepiej w H&M'ie jesli zalezy Ci na przystepnych cenach i fajnych wzorach:)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:07:06

O tak, mam większość staników z H&M, a w Oysho kupiłam kiedyś prześliczne majteczki (niestety w moim mieście nie ma tego sklepu, a średnio mi się opłaca jechać do W-wy po gatki :D ).

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:07:46

KINGA oraz KONRAD- świetna i super jakość

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:09:09

ja kupuje w NY firmy censored i jest ok. Biustonosze na Allegro najczesciej triumph, ale nie za 200 tylko z wyprzedazy i koncowek kolekcji za 30-50:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bosskie buutki!