Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:27:55

Witam :)

Mam bardzo podobną sukienke jak an zdjęciach, jest czarna przed kolano i zastanawiam się czy mogłabym w niej iść na wesele? Czy nie jest zbyt elegancka ?

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - suk.bmp (729,1 KB)
zweryfikowana
Posty: 1.482
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:29:10

czarna na wesele ?? ogólnie to ładna ale ja bym czarnej na wesele nie ubrała :)

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:32:25

Nie rozumiem twojego pytania? Jak zbyt elegancka? Przecież to jest klasyczna czarna sukienka więc zawsze w niej można pójść, chociaż osobiście uważam że na wesele lepiej wybrać inny kolor niz czerń. Sukienka taka zwykła, moze gdyby miała inny kolor to by lepiej wygladała.

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:35:11

jasne ze pasujeczemu ma nie pasowac??ja bylam na weselu w czarnej bombce eleganckiej plus czerwone dodatki isie dobrze czulam:))

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:35:14

Zgadzam się z Moniką_17

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:35:17

mi się podoba :)
i wg mnie pasuje na wesele ;) nie patrz na to, że czarna ;)

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:35:52

tak

zweryfikowana
Posty: 641
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:36:22

bzdura ze czarnego na wesele nie, czarny to elegancki kolor przy odpowiednio dobranych dodatkach wyglada slicznie, zdziwisz sie ile osob bedzie mialo czarne sukienki, oczywiscie gdyb za duzo osob sie na to decydowaloto nie bardzo ale mozna korzystac ze wiekszosc osob kieruje sie tym 'czarne na wesele to nie' masz pewnosc ze za duzo osob tego koloru nie wybierze.

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:37:51

dokladnie co z tego ze czarna dodatki jakies jasne i bedzie fajnie:):)

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:41:33

No rzeczywiście odpowiednie dodatki moga sprawić że będziesz wygladać fajnie. Tylko mi się źle ta czerń kojarzy bo raz babka ubrała sobie na wesele do czarnej kiecki czarne rajstopy, buty i żakiet i wygladała fatalnie... Także pomyśl nad fajnymi dodatkami a będzie ok:)

Sukienka na wesele

07 paź 2010 - 20:42:53

nie jest zbyt elegancka :) a i nie rozumiem stwierdzeń "podoba mi się ale na wesele jej nie założe bo jest.. czarna" co innego biała, ale czarna ? tylko matce panny młodej nie wypada na czarno ale reszta osób wg mnie ma duże pole do popisu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka Dody.