Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, potrzebuję pomocy. A więc od zawsze chodziłam w obuwiu na płaskiej podeszwie, a teraz chciałabym zacząć chodzić na czymś, hmm "wyższym". Dodam, że jestem niska (161cm), także wypadałoby chyba nawet. W sumie zawsze chciałam zacząć nosić szpilki, platformy, koturny, ale zawsze się bałam, że nie będę umiała, że zrobię z siebie pośmiewisko. Jak widzę, te wszystkie szpile to z jednej strony boję się ich, a z drugiej mam szaloną ochotę założyć. Macie może jakieś rady, jak chodzić? A może odpuścić sobie? Trochę mi głupio, że większość dziewczyn potrafi i to na takich mega wysokich. Ahaaa i jakie powinnam sobie kupić na początek? Co radzicie?

Gustuję w takim czymś:
[embed_image b00c3b9f0738c5a283644f2c242271fb]
[embed_image 8d9c792edbc920f531fbfceab7b5fdf1]

Są w dość przystępnej cenie, bo 60zł + wysyłka ;)

A mega szalenie podobają mi się te z H&M:

Te z kolei są prawie do wszystkiego:

Albo te botki, są po prostu nieziemskie:



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 10:46 przez Fisielowa_Finez.

dasz rade bez naszej pomocy obcas nie jest za wysoki wydaje sie stabilny takze do odwaznych swiat nalezy

No właśnie, jak to się mówi, raz grozi śmierć, postaram się ;)

A może coś mi doradzicie dziewczyny? Co sobie kupić na początek?

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

kup na poczatek botki mam odrobinke podobne z zary, a te któr pokazałas beda moim zdaniem wygodne

a co do szpilek skoro nie chodziłas kup jakieś 6-7-8 cm i ćwicz w domu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 10:29 przez sylvia_w.

najlepiej patrz na takie co maja grubsza podeszwe wtedy sie duzo lepiej chodzi ina poczatek nizszy obcas... i cwicz po domu... pozniej juz bedzie lepiej:) chociaz ja jak mialam przerwe pozniej jak zaczelam zaczely mnie nogi bolec szybko;/

Aha czyli coś na tym, jakby grzybku, zobaczyć, jak jest i dalej po prostu próbować na coraz wyższych?

Ja bym radziła na początek jakieś buciki na niewielkiej koturnie;-)Są stabilniejsze niż szpilki(dla kogoś kto nie umie w nich się poruszac).Potem możesz przejśc do niewysokich obcasów,ale takich grubszych(nie typowe cienkie szpilki)-te ostatnie botki wyglądają na niewysokie i stabilne.Warto wypróbowac;-)Ja jestem jeszcze niższa od ciebie i nie wyobrażam sobie chodzenia na płaskim;-)Ale to kwestia tego co kto lubi;-)

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

taki obcas to stożek:)

hmmm. a ja zaczełam od razu od cieniutkich szpilek 10 cm. i jest ok! teraz takie 6 czy 8CM to dla mnie pryszcz.
więc ja bym radziła zacząć tak :)

radze zaczac od tych botkow,albo modne w tym sezonie koturny jesli szpilki to do7cm-wyzsze nie dla wszystkich sa wygodne

Ok, dzięki, więc na razie kupię sobie, coś na "stożku" ;)

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

o własnie w buciki na koturnie sie tez nadaja bedziesz się czuła jak na płaskich dzieki koturnie

Jeśli mowa o koturnie, to nie mogę znaleźć nic ciekawego, bo wiecie, jak mam kupić byle jakie to lepiej wcale ;)

Zacznij od tych botków może...na pewno będą wygodne :) Potem spróbuj troszkę wyższych, ale na krótszy spacer i tak żebyś się nie spieszyła :) Dasz radę...mi też podobają się szpileczki, ale ja albo lecę do pracy albo na zakupy i przeważnie w pośpiechu więc chodzę na płaskim albo małym obcasie :(

wklej zdjecia bo nie widac tych bucikow :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

18 Pzyjaciółki HELP