Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 11:51:47

kupilam sobie ostatnio emu na allegro. w opisie bylo napisane, ze buty sa oryginalne, jednak gdy juz do mnie przyszly zauwazylam, ze nie maja na tej tasmie dookola brzegu napisow "emu" (nie chodzi o te metki, tylko o napisy dookola tasmy "emu emu emu...";) mialam juz oryginalne emu i na pewno cos takiego mialy. Brak tych napisow nie bedzie widoczny podczas chodzenia, ale zalezalo mi, zeby buty byly skorzane i z naturalna welna, a podrobki na pewno takie nie beda... moze te, ktore kupilam to jakis starszy model...? nie mam pojecia... myslicie, ze mogli mnie oszukac? moze widzialyscie w sklepach
takie bez tych napisow?
dodam, ze buty nie byly zbyt tanie i ze przesylka byla nadawana z usa, a sprzedajacy mial na sprzedaz jeszcze duzo innych emu, a te moje przyszly w oryginalnym opakowaniu, maja na podeszwie napisy emu, maja tez te metki pobokach z napisami "emu" i z tylu rowniez napis "emu". tylko ta tasma nie jest w te napisy... ktos kto mial emu na pewno bedzie wiedzial o co chodzi:)

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 11:55:10

mysle ze sa orginalne moze na tym modelu nie bylo

ja na swoich akurat mam :P

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 12:01:20

no wlasnie moje wczesniejsze mialy... i ogolnie jak patrzylam sobie na roznych stronkach teraz to chyba wszystkie, ktore widzialam mialy takie... widziala ktoras z Was w sklepie takie bez tych napisow na tasmie?

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 12:03:47

myślę ze są oryginalne

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 12:05:29

ja miałam emu bronte mini, nie miały tych napisów, były oryginalne, myslę, że to zależy od modelu, moje miałam 2 lata i wciąż wyglądały jak nowe, nie przemakały i wszystko jak powinno być. A jaki Ty masz model i ile dałaś ?

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 12:06:12

mi rowneiz wydaje sie ze sa one oryginalne, chociaz moje maja na tej tasmie napis emu . moze im poprostu tej tasmy braklo ? ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-28 13:12 przez rougepoupee.

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 12:06:35

pokaż fote ; )

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 13:06:51

ja mam bronte hi i dalam za nie 330zl, to malo jak za takie, ale kupowalam w srodku lata i wtedy takie po tyle chodzily;) teraz z reszta tez jeszcze mozna upolowac taniej;)
jak bede miala czas to wrzuce foty;)
a widziala ktoras z Was takie bez tych napisow w sklepie?

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 13:10:24

wydaje mi się, że oryginalne

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 13:10:25

ja dostalam swoje w zeszlym tygodniu z kolekcji 2011 i byly za 315 bez przesylki. a w zlotych tarasach widzialam te same z 2011 kol. i za 359, ale byly z napisami.

oryginalne emu...?

28 sie 2010 - 13:13:23

Cytat
rougepoupee
ja dostalam swoje w zeszlym tygodniu z kolekcji 2011 i byly za 315 bez przesylki. a w zlotych tarasach widzialam te same z 2011 kol. i za 359, ale byly z napisami.

ale tez hi czy nizsze? te Twoje sa z napisami?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co masz na sobie?