Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Koszulka z własnym nadrukiem

31 lip 2010 - 16:37:13

Witam, poszukuję strony, z której będę mogła sobie zamówić koszulkę z własnym nadrukiem, wiem że tego w necie jest pełno i właśnie o to mi chodzi, może jakąś polecacie, zamawiałyście, gdzie było wszystko ok, chodzi mi najbardziej o materiał, jakość wykonania napisu i przesyłkę, polecicie coś?

Koszulka z własnym nadrukiem

31 lip 2010 - 16:40:43

na allegro jest tego pełno

Koszulka z własnym nadrukiem

31 lip 2010 - 16:41:50

allegro!

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulka z własnym nadrukiem

31 lip 2010 - 16:41:53

Nie polecę nic, chociaż PODOBNO [bo pewnie nie zawsze się sprawdza] im więcej kosztuje, tym lepiej. Szukałabym te z tam, gdzie drukują na koszulkach Friut Of The Loom. Na Allegro jest tego w cholerę.

Koszulka z własnym nadrukiem

05 sie 2010 - 16:15:16

Zgadzam się z dziewczynami - poszukaj na allegro, dużo tego jest. ;)

Koszulka z własnym nadrukiem

21 sie 2011 - 14:11:08

Ja takie robię - na białych wszystko, na innych kolorach w zależności od projektu.

Najlepiej prześlij projekt na e-mail

Co do firm - raczej zwracajcie uwagę na to z czego jest koszulka (100% bawełna czy jakiś poliester) i jaką ma gramaturę (czyli jak ciężki jest metr kwadratowy materiału) Fruit of The loom ma też koszulki cieniutkie jak bibuła i nic nie warte. Bawełniane koszulki ze Stedmana, Adlera, promostars czy innych są np o gramaturze 185-205 gram/m2, z bawełny ring - spoon - trwałe i miłe w dotyku. Dużo firm wykonuje nadruki metodą sublimacji i wtedy macie pewne, że to jest poliester nie bawełna.

Pozdrawiam
PT

Koszulka z własnym nadrukiem

03 paź 2011 - 16:06:22

:) ech ta konkurencja.
Ja robię to samo tylko do 2 dni (roboczych) nie do 14 za niecałe 26 zeta.
PT

Koszulka z własnym nadrukiem

03 paź 2011 - 16:12:04

A ja chciałabym koszulkę z takim nadrukiem -> http://www.comicbookmovie.com/images/users/uploads/10959/preacher2_prev2.jpg ,możliwie jak największym, ale nie wiem gdzie uderzać. Kiedyś zamówiłam koszulkę na allegro, ale oczywiście po jednym praniu nadruk w połowie się sprał, już nie mówiąc o tym, że koszulka była wielka i męska :|

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Koszulka z własnym nadrukiem

03 paź 2011 - 17:16:25

A ja poszukuję firmy, która zrobi mi wzór sitodrukiem...
Ktoś chętny?
Ciężko z tym...

Albo podejmie się wykonania takiego bardziej skomplikowanego wzoru tradycyjnym nadrukiem.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Koszulka z własnym nadrukiem

15 cze 2012 - 10:17:38

a spradzałaś na koszulki.com ?? Tam jest bardzo duży wybór koszulek i możesz też sobie wybrać swój własny nadruk.

Koszulka z własnym nadrukiem

23 maj 2013 - 15:05:39

Projektant Nadruków robi super koszulki, projektant-nadrukow.pl , na fb mozna ich też znaleźć i tam maja ciekawe promocje. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo obsługa jest super miła i profesjonalna. Widać, że znają się na tym co robią. Robiłam już duzo koszulek, w róznych firmach, ale w większości tych firm przyjmują tylko zamowienie byle by bylo wiecej i szybciej. A tutaj podeszli do mojego zamowienia indywidualnie, doradzili i podpowiedzieli jak bedzie to najlepiej wygladalo :)

Koszulka z własnym nadrukiem

23 maj 2013 - 15:44:41

Oj kejtis11 jakoś Ci nie wierzę. To raczej kiepska reklama niż prawda co piszesz. Jesteś niezweryfikowana, napisałaś jeden post, a strona do której odsyłasz jest w budowie, a na fb 4 lajki. ;)

Lepiej napisz prawdę, że właśnie otwarłaś firmę i robisz koszulki z nadrukiem, albo, że jesteś z agencji reklamowej i dostałaś zlecenie na zrobienie reklamy ;)

Twój post raczej nie uwiarygadnia tej firmy i nie buduje zaufania do niej, a chyba taki miał cel.

P.S. Do samej firmy nic nie mam - może i rzetelna, chociaż brak adresu firmy, informacji o sposobie reklamacji i kilku innych rzeczy wymaganych prawem.

Koszulka z własnym nadrukiem

23 maj 2013 - 15:49:48

tu malują koszulki z napisami na zamówienie : twojekoszulki. fbl. pl (bez spacji)

Koszulka z własnym nadrukiem

23 maj 2013 - 15:53:51

Cytat
Sacrum
A ja poszukuję firmy, która zrobi mi wzór sitodrukiem...
Ktoś chętny?
Ciężko z tym...

Albo podejmie się wykonania takiego bardziej skomplikowanego wzoru tradycyjnym nadrukiem.

Sitodrukiem zrobi Ci wiele firm, ale niestety za jeden egzemplarz będziesz musiała sporo zapłacić ;)

Koszulka z własnym nadrukiem

17 wrz 2013 - 13:41:37

www.prezencik.sklep.pl polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka a rzeczywistość