Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

20 minut temu

najtańsza apteka

41 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 16:29:49

Jak fajnie dobrać ubrania? Jakies zasady? Co obowiazkowo trzeba miec w szafie?
Jak według Was fajnie dobrać ciuchy? Napiszcie np. jakie spodnie czy rybaczki, spódniczka(jaka długa), do jakich bluzek( z krótkim rękawkiem, na ramiączkach, itp. ) jakie kolory, wzory, buty, fryzura, itp. Możecie podać kilka Waszych propozycji) :)

I co byscie mi poradziłyzły/color]

wady; duży drzuch( po dwóch ciazach), grube ramiona., wystajace boczki...............itp
zalety: w miare zgrabne nogi.
i pełny bist( karmie piersią);)
Jak mam sie ubrac zeby było ok. Wy tak fajnie dobieracie ciuchy.



Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 16:37:59

podbijam;)

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 16:41:35

Hej;)
Ja też mam brzuszek i boczki;)
Jestem pół roku po 1 ciąży;)
Brzuch zawsze staram się maskować dłuższą bluzeczką lub bombkową bluzeczką albo tuniką;)
Lub obcisła bluzeczka ale na to kardigan;)
W mojej szafie przede wszystkim dużo krótkich spodenek i spódniczek
2 kardigany ale szukam wiecej;) no i buty na koturnach bądź obcasach;)
Odsłaniaj nogi skoro masz zgrabne;D
Np mini + bluzeczka bombka + koturny lub obcasy;)
Powodzenia;)

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:07:28

moze ktoś jeszcze?

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:10:02

masz bardzo fajne nogi... zazdroszcze.... moze sukienki i spodnice z wysokim stanem???

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:16:04

Ja np. lubię:
legginsy + dłuższa luźniejsza bluzka i balerinki do tego
albo krótkie spodenki + top + kardigan + płaskie rzymianki
albo sukienka + klapki (vs. szpilki)
albo rurki + top + rzymianki + sweterek rozpinany luźno założony



http://forum.szafa.pl/7/2082337/2082380.html#msg-2082380 pomożesz ?

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:16:06

Treść posta została usunięta automatycznie

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:16:11

hmm ja bym proponowala jakos wyeksponowac biust :) ladny dekolcik , co do nog to polecam wyskie szpilki i jakies ciemne spodnie kt zakryja troszke twoj brzuszek,sukinki z odcieciem pod biustem , tuniki:) tez sa dla ciebie:) kardigamy rozpiete tez wyszczuplaj:) co do ramaion to rekawki motylki by sie sprawdzily napewno odradzam wszelkeigo radzju bufki:) Spodniczki typu tulipan tez ukryja brzuszke i boczki co do kolorkow to raczej ciemne:)takie moje rady



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-31 17:18 przez beatka876.

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:18:39

masz po pierwsze śliczną figurę a piszesz o sobie jak byś co najmniej otyła była;*;p

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:20:30

Mozesz laczyc obcisle rurki (masz zgrabne nogi) z jakimis luznymi koszulkami, koszulami, nos sukienki np. odcinane pod biustem badz kroj tulipan, tuniki rowniez odciete pod biustem lub kroj bombka. Widze Cie rowniez w krotkich spodenkach - o ile je nosisz - z jakas luzna koszulka albo koszula fajna., rurki plus jakas zwykla bluzka i na to kardigan dluzszy :-) Wszystko da sie dobrac tylko zanim cos sie kupi trzeba pomyslec do czego mozna zalozyc, z czym polaczyc i co dokupic do tego, ewentualnie :-) To jest MOJA skromna opinia :-) Powodzenia.

P.S. I do kazdego stroju mozesz zalozyc za rowno balerinki jak koturny czy buty na wysokim obcasie :-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-31 17:25 przez kalla_0.

Jak fajnie dobrać ubrania?

31 lip 2010 - 17:30:31

A ja to mam wszystko z innej parafii i nic do niczego nie pasuje...znaczy pasuje, ale ileż się muszę nakombinować :P

Nie no dobra, u mnie to jest tak, ze po prostu mieszam style i jakos sobie radzę. Mam dużo jeansów, do których tak naprawdę wszystko pasuje, dużo sukienek - biorę do takiej ewentualnie tylko jakiś sweterek, czy jeansową kurtkę i w drogę. Gorzej jest ze spódnicami i bluzkami - ło matko, bo tu mam i eleganckie, i boho, i w kratkę i retro...no ale że kobieta zmienną jest to i ja jestem zmienna i moj styl również :P

Jak fajnie dobrać ubrania?

01 sie 2010 - 22:41:32

podoba mi sie spódnica bombka..tylko czy moge sobie na nią pozwolic bo poszerzy boidra ale ja nie mam jakis mega szerokich. Co myslicie?



Jak fajnie dobrać ubrania?

02 sie 2010 - 12:36:23

chyba spódnica ok.

Jak fajnie dobrać ubrania?

02 sie 2010 - 12:42:18

jakiś czas temu znalazłam w internecie bloga ze świetnymi poradami dotczącymi ubioru. Co pasuje do różnych figur i czego nie nosić. Mi bardzo bardzo pomógł :) Jeśli chcecie to piszcie a podam wam adres :)

Jak fajnie dobrać ubrania?

02 sie 2010 - 12:42:50

spodnica not..
obowiazkowe w szafie :
marynarka , dobre jeansy, mega szpilki ,ladna torebka, mala czarna :)

do Ciebie pasuja tuniki odcinane pod biustem ,sukienki nie nizej niz do kolan .. smialo pokazuj nogi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszulka z własnym nadrukiem