Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

12 lip 2012 - 20:54:37

Inezzz - dobierasz miseczkę zawsze do większej piersi. Bierz ten, gdzie większa pierś lepiej leży. Niektóre staniki (np. Effuniaki) mają wkładki do korekty asymetrii i miejsca na nie. Ale wiem, że kobiety doszywają wewnątrz cienką wkładeczkę do miseczki mniejszej piersi albo kupują stanik z opcją wyjmowanego push-upa (Audelle / Lepel na przykład ma miejsce na wkładki małe) i noszą tylko jedną włożoną.

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

12 lip 2012 - 21:02:49

Uff, dobrze kupowałam:D sprawdziłam i wszystko się zgadza- 75b.. chociaż z drugiej strony szkoda, mogłabym mieć większy rozmiar:D to byłoby pozytywne zaskoczenie :D

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

12 lip 2012 - 21:24:18

Cytat
rastagirl
Inezzz - dobierasz miseczkę zawsze do większej piersi. Bierz ten, gdzie większa pierś lepiej leży. Niektóre staniki (np. Effuniaki) mają wkładki do korekty asymetrii i miejsca na nie. Ale wiem, że kobiety doszywają wewnątrz cienką wkładeczkę do miseczki mniejszej piersi albo kupują stanik z opcją wyjmowanego push-upa (Audelle / Lepel na przykład ma miejsce na wkładki małe) i noszą tylko jedną włożoną.

No widzisz, dzięki że powiedziałaś:*
Dobrze wiedzieć, zawsze się zastanawiałam, którą pierś "uprzywilejować" :P

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

20 lip 2012 - 20:15:03

Mierzymy mierzymy :D

W Esotiq weszła na lato jakiś czas temu kolekcja z cudownymi kolorowymi staniczkami od ścisłych 65B w górę :)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

20 lip 2012 - 20:18:26

a ja mam 70F

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

20 lip 2012 - 20:23:05

ja tez zawszę sama źle dobierałam, ale teraz wybrałam się do La Senzy i pani mi dopasowało, mam 70 DD, najwazniejsze to aby obwód trzymał piersi, a nie ramiączka jak wiekszosc pań myśli i podciaga je za wysoko :)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

20 lip 2012 - 20:29:21

martucha26 - prawidłowo dopasowane? jesli tak to super :D

Mini28 - racja, błędem jest myślenie, że ramiączka trzymają miseczki, wtedy są tylko odgniecione bolące ślady na ramionach a nie podniesiony biust...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

New Look a inne marki