Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

e-papieros

24 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

27 kwi 2012 - 21:23:36

pod biustem mam 75 w biuście 83 jaki powinnam nosić rozmiar ?

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

27 kwi 2012 - 21:32:53

a ja mam 95B/C i znalezienie stanika to udręka... i bynajmniej nie nosze rozmiaru XXXL - po prostu odpowiedni rodzaj sportu rozbudował klatkę piersiową a ciąże poprawiły :)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

04 maj 2012 - 22:48:38

witam,

moje wymiary to 74/88, konsultowałam je na forum, kupiłam stanik w rozmiarze 70dd, jednak odstaje on na górze, jakby było za mało piersi do wypełnienia miseczki:)))) czy tak ma być, czy taki rozmiar też jest dla mnie zły??

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

04 maj 2012 - 22:50:19

Cytat
madziulex
witam,

moje wymiary to 74/88, konsultowałam je na forum, kupiłam stanik w rozmiarze 70dd, jednak odstaje on na górze, jakby było za mało piersi do wypełnienia miseczki:)))) czy tak ma być, czy taki rozmiar też jest dla mnie zły??
Ja mam 72/89 i noszę 70D, 70E, 65E, 65F- w zależności od firmy i rodzaju stanika ;)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

04 maj 2012 - 22:58:03

no to mnie pocieszyłaś:))

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

04 maj 2012 - 23:00:31

Cytat
madziulex
no to mnie pocieszyłaś:))
Polecam Ci markę "Konrad" bo nie jest aż tak super droga, a dobra jakościowo i ma ładne modele :)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

04 maj 2012 - 23:10:53

Dzięki za info:)

Mnie już nawet nie chodzi o ładność stanika, chcę żeby moje piersi były trochę wyżej, bo przy koszulkach z większym dekoltem kiepsko to wygląda:/


mam nawet dwa sklepy z ich bielizną całkiem niedaleko od siebie;) całkiem możliwe, że wybiorę się na jakieś poszukiwania:)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

07 maj 2012 - 00:29:35

Cytat
madziulex
witam,

moje wymiary to 74/88, konsultowałam je na forum, kupiłam stanik w rozmiarze 70dd, jednak odstaje on na górze, jakby było za mało piersi do wypełnienia miseczki:)))) czy tak ma być, czy taki rozmiar też jest dla mnie zły??

A założyłaś stanik poprawnie, wygarniając biust z pleców prawie? Tak się to robi:

http://smallcup.blox.pl/2012/03/Zakladamy-biustonosz-cz-II-Przewodnik-obrazkowy.html

I pamiętaj o wyregulowaniu ramiączek, mają być lekko napięte (ani nie spadające, ani nie wbite w ciało) :)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

12 maj 2012 - 07:46:21

Cytat
takaona
Cytat
madziulex
witam,

moje wymiary to 74/88, konsultowałam je na forum, kupiłam stanik w rozmiarze 70dd, jednak odstaje on na górze, jakby było za mało piersi do wypełnienia miseczki:)))) czy tak ma być, czy taki rozmiar też jest dla mnie zły??

A założyłaś stanik poprawnie, wygarniając biust z pleców prawie? Tak się to robi:

http://smallcup.blox.pl/2012/03/Zakladamy-biustonosz-cz-II-Przewodnik-obrazkowy.html

I pamiętaj o wyregulowaniu ramiączek, mają być lekko napięte (ani nie spadające, ani nie wbite w ciało) :)

Robię tak, jednak pomimo to mam wrażenie(bez stanika), że mam piersi pod pachami,a na górze są płaskie. Co do stanika wszystko pasuje, i fiszbina przypada na środek pachy i ramiączka są ok...

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

12 maj 2012 - 07:56:08

też nigdy nie mogę dobrać odpowiedniego biustonosza. potrzebna mi jest duża miseczka D, a jak na taką trafię to obwód jest za duży...

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

12 maj 2012 - 20:25:22

Cytat
madziulex
Cytat
takaona
Cytat
madziulex
witam,

moje wymiary to 74/88, konsultowałam je na forum, kupiłam stanik w rozmiarze 70dd, jednak odstaje on na górze, jakby było za mało piersi do wypełnienia miseczki:)))) czy tak ma być, czy taki rozmiar też jest dla mnie zły??

A założyłaś stanik poprawnie, wygarniając biust z pleców prawie? Tak się to robi:

http://smallcup.blox.pl/2012/03/Zakladamy-biustonosz-cz-II-Przewodnik-obrazkowy.html

I pamiętaj o wyregulowaniu ramiączek, mają być lekko napięte (ani nie spadające, ani nie wbite w ciało) :)

Robię tak, jednak pomimo to mam wrażenie(bez stanika), że mam piersi pod pachami,a na górze są płaskie. Co do stanika wszystko pasuje, i fiszbina przypada na środek pachy i ramiączka są ok...

To spróbuj mniejszej miseczki w takim razie, i najlepiej w kroju half cup (takie są najlepsze dla biustów "niepełnych" od góry, stożkowych: http://smallcup.blox.pl/2011/03/Biustoksztalty-czyli-stozki-krople-i-kule.html) :)

Cytat
brownHAIR
też nigdy nie mogę dobrać odpowiedniego biustonosza. potrzebna mi jest duża miseczka D, a jak na taką trafię to obwód jest za duży...

Nie ma czegoś takiego jak "duża miseczka D" ;) Sama litera to nie rozmiar. Wielkość miseczki z daną literą zmienia się wraz z obwodem, i takie 80A ma podobną "pojemność" jak np. 70C, więc zmniejszając obwód trzeba koniecznie przeliczyć miseczkę (czyli jeśli miseczka w 80D jest na Ciebie dobra, ale obwód za duży, to powinnaś szukać rozmiaru 75E albo 75F).

Ale zamiast robić takie kombinacje wymierz się i sprawdź tutaj jaki powinien być Twój dobry rozmiar, czyli właściwy obwód z właściwą miseczką, oszczędzisz sobie problemów sięgając w sklepach po to, co ma szanse pasować:

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index.php



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-12 20:28 przez takaona.

niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

07 lip 2012 - 13:46:30

mAM 68 CM POD BIUSTEM I OK 86 CM W BIUŚCIE, JAKI ROZMIAR ???

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

07 lip 2012 - 14:35:57

Dzięki temu wątkowi wiem teraz że zamiast 70C powinna mieć 65E ...Dzięki :)

niezweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

07 lip 2012 - 13:42:20

CZEŚĆ DZIEWCZYNY!
zwracam się do Was z prośbą ,abyście doradziły mi jaki rzomiar stanika powinnam kupić ? Zawsze było to dla mnie problemem. Ostatecznie noszę rozmiar 65C ,ale to jakaś masakra. Spłaszcza mi piersi, robią mi się fałdy itp. Gorzej niż popularne 70B :/ Nie mam w moim mieście prawdziwego sklepu z braffitingiem, a jak już poszłam do 'takowego' to pani doradziła mi ten nieznośny rozmiar uważając ,że jest wszystko okej, mimo że zakładając bluzkę to wygląda brzydko! :/

MOJE WYMIARY TO:

POD BIUSTEM: 68 CM
w BIUSCIE: OK. 85 CM.

DORADŹCIE!!! PRAGNĘ WRESZCIE MIEĆ 'ROWEK' I ATRAKCYJNE PIERSI :)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

07 lip 2012 - 13:45:13

odsyłam do wątku o poprawnym dobieraniu stników ---> KLIK

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

półbuty Vagabond