Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:10:58

Witajcie drogie panie :)

Ile z Was nosi 75B? A czy wiecei żę 95% tych Waszych 75B to ZŁY ROZMIAR dla Waszych piersi?
Ile z Was nosi 70A i narzeka, że ma malutkie piersiątka? Prawdopodobnie dla większości z Was właściwy byłby rozmiar 60C, 60D, 65C itd
Czy wiesz, że wylewająca sie góra pierś to nie SEXY EFEKT a ŹLE dobrany rozmiar???


NIE WIERZYSZ?
Czas na brafitterski wykładzik :) Spokojnie, postaram się maksymalnie streścić temat.
Na wstępie zapraszam do obejrzenia filmiku Mahedy, który znajdziecie tutaj:


CZY MISECZKA D JEST ZAWSZE TAKA SAMA?

Jak widzicie D to nie zawsze wielgachna micha. Wszystko zależy od obwodu!

Kolejny krok - przeczytaj artykuł na jednym ze stanikowych blogów: CZY NOSISZ STANIK W PRAWIDŁOWYM ROZMIARZE?
JAK SIĘ MIERZYĆ?

Teraz wiesz już duuużo więcej! Teraz odszukaj swój rozmiar w tabeli (brytyjski też się przyda, przy zakupie staniczków angielskich marek :)) TABELKA ROZMIARÓW

Dobrym sposobem jest też wpisanie swoich wymiarów w ELEKTRONICZNY BRAFITTER

Jak już wiecie DD, HH czy K to nie wielgachna micha a zwykły rozmiar jak każdy inny. To nie literka oznacza Twój biustowy rozmiar a obwód plus literka! Nie bójcie się literek, nie popadajcie w LITERKOFOBIĘ ;)

Jeśli okaże się już nabiustnie (czytaj: w trakcie mierzenia na sobie :)), że
1. obwód za luźny jednak (wiadomo, co firma to firma i troszeczkę skacze rozmiarówka) to łapiemy oczko niżej obwód i o jeden rozmiar większą miseczkę.
2. obwód przydusza to chwytamy za oczko wiekszy obwód i mniejszą miseczkę :)

czyli np. wyjściowo mamy 65C, w 1. wypadku wybieramy 60D, w 2. 70B :)

A zainteresowane szerzej tematem zapraszam na Balkonetka.pl, oraz na Lobby Biuściastych i Lobby Małobiusciastych :)

Teraz zostało Ci już tylko kupić nowy, lepiej dopasowany staniczek! Ale droga do znalezienia swojego ideału może być długa... Ale czy nie warto osiągnąć lepszego efektu bez push upków? TAK! Dobrze dobrany stanik podniesie Twój biust, zbierze go spod pach itd i zdziwisz się jak piękne piersi masz :) A po jakimś czasie noszenia dobrego stanika... zmieni się Twój obwód w biuście nawet o kilka cm w zwyż :) Nie wierzysz? Czas na dawkę filmików :)




WPŁYW ROZMIARU STANIKA NA SYLWETKĘ



OBALAMY MIT 75B

MAŁY BIUST? WCALE NIE TAKI MAŁY!!!

GDZIE KUPISZ STANIK W NOWYM ROZMIARZE?

PO PIERWSZE W SKLEPIE STACJONARNYM GDZIE PROFESJONALNA BRAFITTERKA NIEODPŁATNIE POMOŻE CI WYBRAĆ IDEALNY. Luknij na: BIUŚCIASTA MAPA ŚWIATA i udaj sie do najbliższego sklepu :)

INTERNET - tak, tutaj też kupisz stanik w nowym rozmiarze :) Rozpoczynając od allegro na stanikowych sklepach kończąc (gdzie możesz do bólu WYMIENIAĆ ROZMIARY! aż trafisz na właściwy :)) SKLEPY Z PEŁNYMI ROZMIARÓWKAMI


zainteresowane tematem zapraszam na BALKONETKA.PL - katalogi zdjęć wszelkich rozmiarów, forum stanikowe, stanikowy swap (wymiana stanikowa - bardzo dobra rzecz, mozna tez nabyć uzywany staniczek za niewielkie pieniądze :)) oraz wiele wiele więcej!!!!

Bardziej doświadczone stanikowo dziewczyny prosze do przyłączenia się do uświadomionego wątku! Pomóżcie dotrzeć do większej rzeszy kobiet!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W związku z tym, że promujemy tutaj w tym wątku bieliznę w rozmiarze od 60tki i miseczki do K i dalej bardzo proszę o poparcie sugestii o poszerzenie rozmiarówki staników w katalogu :)

---> KLIK

Moderatorów PROSZĘ o nie usuwanie linka - jest powiązany z wątkiem i ma wpłynąć na szybsze znalezienie rozmiaru bielizny w NOWYM rozmiarze :) Bo w końcu to obowiązkowy punkt prowadzący do uświadomienia stanikowego :)



Zmieniany 11 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-22 19:03 przez rastagirl.

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:26:47

Ja próbowałam dobrać dobry stanik ale nie mogę. :/

Mam 74 w biuście i 67 pod biustem. A to mnie 60C ciśnie, 60B za małe, 65A za małe, 65B za szerokie w rozstawie miseczek... Nie umiem sobie jakoś dobrać dobrego. :/

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:31:05

Wszystko pięknie tylko ja nigdy nie mogę znaleźć stanika, który ma pod biustem 65 cm :]

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:35:55

''kusicielka'' hehe:D
ja też nigdy nie wiem o co kaman , i tak nigdy niemierze w sklepach:)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:36:54

Temat był wałkowany, ale większośc kobiet nie chce się uświadamiać. Ja sama noszę 60C, 65B-C. I jestem teraz mega zadowolona ze swojego biustu. Po roku noszenia odpowiedniego rozmiaru porzucenie push upu na rzecz koronkowego i miękkiego stanika dzisiaj mam większy i ładniejszy biust.Wymiary mi się nie zmieniły, ale kształt i, jędrność i satysfakcja, że to co widać w moim dekoldzie to nie kawałek gąbki tylko i wyłącznie mój biust :).
No i oczywiście wygoda. Najwygodniejsze są delikatne staniki. Nie wygąbkowane. Nie wiem jak ja znosiłąm push upy szczególnie latem :)

Tenebrais, ja ciebie kojarzę z balkonetki ;P

Jakie próbowałaś modele ?

Cytat
astaldi
Wszystko pięknie tylko ja nigdy nie mogę znaleźć stanika, który ma pod biustem 65 cm :]

Hey. A wiesz jakie sątwoje dokłądne wymiary w biuscie i pod?

Staniki z 65 sa dostępne, ale szukaj w internecie . Kupuj w sklepach bo masz gwarancje, że w razie zlego rozmiaru mozezzesz wymienic albo po prostu odeslac do sklepu a pieniadze ci zwroca.

Po roku testowania już mniej więcej wiem w jakie firmy, rozmiary i modele strzelać. Wcześniej przed zakupem korzystam jeszcze z balkonetki i stanikowego katalogu. Czytam i oglądam opinie dziewczyn o podobnych wymiarach jak moje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 12:39 przez Dziub.

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:37:17

ja mam 75b i je lubię

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:41:17

A ja przez całe zycie nosiłam miseczkę b, dopiero w zeszłym roku jako 29 letnia baba okazalo sie, ze powinnam nosci A ;-) Teraz kupuje 75 A i nawet w ciemno bez mierzenia i zawsze pasuje ;-)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:41:30

Ja sama noszę 85E, ciężko znaleźć ładny stanik w takim rozmiarze, chwalmy pana za allegro;p.

Ale ja nie o tym - poszłam kiedyś z kumpelą do sklepu zbielizną, żeby kupić prezent urodzinowy dla koleżanki. Ja kupowałam, a kumpela rozglądała się po sklepie i nagle zniknęła mi ze sprzedawczynią w przymierzalni. Po paru minutach wyszła z wielkim uśmiechem i na cały sklep "kaśka, ja mam cycki!". Zawsze nosiła staniki "dziewczęce", nie usztywiane, w rozmiarze 0 (tak się to określa?) ze sklepu dla dzieci ;p. A braffiterka dobrała jej stanik w rozmiarze B! Więc dziewczyny, nie bójcie się pójść i poprosić o radę, bo Wasz (nawet bardzo mały) biust może wyglądać super!

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:40:40

świetnie ze powstal taki watek.!!:) brakowalo mi go na szafie!!
na balkonetce mozna znalezc zdjecia i opinie na temat roznych biustonoszy i ich zdjecia.
ja rowniez nie moge dobrac odpowiedniego stanika. przewaznie kupuje wiekszy obwod i zmiejszam albo kupuje z panache badz innych brytyjskich firm chodz ceny sa powalajace ale i wytrzymalosc swietna.

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 12:41:37

Cytat
Dziub
Tenebrais, ja ciebie kojarzę z balkonetki ;P

Jakie próbowałaś modele ?
Mam w domu z Mileny i Alles Brigitte. W sklepach mierzyłam dużo różnych innych firm i jakoś nie mogłam trafić. :/

I jeszcze dobija mnie to, że brafitterki sugerują inny rozmiar niż podana tabelka producenta, ludzie na forum piszą jeszcze coś innego etc. Zwariować można. ;)

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 13:18:52

Witam:D świetnie że jest taki watek tutaj :)

ja przeszłam uświadomienie stanikowe samodzielnie z pomocą różnych stron jakiś rok temu

nosiła "standardowe" 75B, choć nie jestem nawet pewna, bo kupowałam na rynku rozmiar "34/75" z miseczką na oko.
zawsze coś było nie tak, miseczki odstawały, z profilu wyglądało to strrrrasznie. A ja myślałam, że mam za mały biust i dlatego stanik się nie trzyma! :D

kupiłam więc La senzę 65DD i nie mogłam się nadziwić efektom :))
po jakimś czasie stała się za mała i obwód się rozciągnął.
Teraz, z braku i kasy, i czasu niestety noszę chwilowo 70D :(
ale jako że maturę właśnie zdałam, mam wakacje to i popracuję i będzie czas na zakupy:)


Pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-18 13:19 przez embers.

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 13:23:46

ja powinnam nosić 60B a nigdzie takiego nie widziałam.

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 13:24:25

ja kiedyś nosiłam większy w obwodzie,a mniejsza miseczkę. Teraz uważam że noszę idealnie dobrany. A push- up też czasem zakładam, i wcale mi się piersi nie wylewają ... Po prostu trzeba umieć dobrac rozmiar a nie wciskać w za małe miski i wszystko na wierzchu jest.

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 13:27:46

wg tabeli powinnam 70G ;o gdzie ja dostanę taki stanik ;o w moim mieście naprawdę cięzko dostać dobry, ladny stanik. dziewczyny możecie mi polecić jakieś sklepy? :))

KONIEC PUSH-UPÓW obalamy mit 75B !

18 maj 2010 - 13:28:12

ja też mam z tym problem. gdzie nie pójdę to nie ma dla mnie 70D... :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowy butik