Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 2/5

Chyba każdy zauważył że teraz na topie jest panterka, krata i styl marynarski. Ja najbardziej lubie krate i paski marynarskie:)
A Wy co wolicie? Co według was jest bardziej HOT? ;)

na pewno teraz styl marynarski jest Hot!

ja lubię styl marynarski. z "obecnych trendów" jeszcze pastelowe kolory, falbany albo z drugiej strony styl glam rock :) Natomiast nie przypadł mi w ogóle do gustu motyw kwiatowy, bardzo modny podobno w tym sezonie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-12 16:00 przez klaamerkaa.

panterka to wg mnie odchodzi w zapomnienie powoli. ja wolę paski. nie cierpię kwiatów. a panterka jest mi obojętna. a kratki jakoś nie mam

dla mnie stroj musi miec dusze wiec ubieram sie w to co mi sie podoba a ze lubie "babciny styl " to przynajmniej sie wyrozniam :)

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

styl marynarski jak najbardziej HOT, panterka moim zdaniem juz sie ,,przeadła ,, a kraty nie lubie ;)

Dla każdego jest hot to co lubi ubierać i co mu się podoba :)

panterki mam dosyć, krata to w zależnosci od rzeczy i tak samo paski... natomiast kwiaty uwieelbiam ;)

Uwielbiam paski i kwiatki, a w kratke mam kilka koszul i tez je lubie :)

To uwielbienie stylem marynarskim strasznie mnie drazni i mam ochote powiedziec pare niemilych slow szafowiczkom, ktore slepo podazaja za tym niewiadomo gdzie rozpoczetym trendem :P

Panterka nigdy mi sie nie podobala, niestety takze uleglam temu trendowi, kupilam sobie panterkowa bluzeczke i okazalo sie, ze kompletnie mi ten wzor nie pasuje! Na szczecie odsprzedalam ja tutaj na szafie, oczywiscie ze strata :/

Kratka strasznie mi sie podoba, np na butach i bluzach, ale to takie bardziej mlodziezowe ciuchy i ja juz sie tak nie ubieram ;) Ale jak najbardziej mi sie podoba ;) Niestety koszule w kratke mnie pogrubiaja :/

Co do kwiatow - zalezy jaki wzor. Mam jedna spodnice kwiatowa i tez nie podoba mi sie jak w niej wygladam, dlatego wystawilam na szafie.

Dla mnie wielkie HOT (chociaz to nie jest nowosc tego sezonu) to tulipanowe spodnice/sukienki, falbaniaste tuniki/sukienki i kolor szary ;) No i wciaz legginsy ;)

kwiatyyy na pierwszym miejscuu serce33 loveee:D późnie panterkaa serce33:))) potem paski, chociaż praktycznie mało mam ubrań z paskami;p a kratka to już w ogóle, no może jedną bluzkę mam;P

Ja tez wlasnie kupuje sobie ciuchy marynarski baardzo mi sie podobaja zakochalam sie rowniez w spodenkach z wyzszym stanem ^^ mmm i panterke tez lubie :D Niestety kwiatki mi sie nie widza:)

myślałam, że panterka to już przeminęła dawno.
zawsze lubiłam paski, ale jedynie czarno-białe :)
teraz największą furorę robią chyba wzory kwiatowe :D
a w kratę mam płaszcz :)

marynarski :D i panterka

A JA WCIAZ PANTERKA I PANTERKA HEHE ALE TERAZ PRZERZUCILAM SIE PRZYNAJMNIEJ NA SZARO-CZARNA ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H&M by Divided ?Co to znaczy ?