Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:33:58

Z jakiej firmy oprocz oryginalnej EMU polecacie te buciki ??
Na all jest kilka,ale nie chce kupic trzeciej pary ktora rozwali sie po miesiacu.
Chce jakies z konkretna podeszwa.
Macie sprawdzwone firmy jakies ktore mozecie polecic ??

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:35:07

tez sie chetnie dowiem, podbijam ;)

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:35:12

z atmosphere z gumowa podeszwa;)

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:39:10

Cytat
domi6009
z atmosphere z gumowa podeszwa;)
a w jakiej sa cenie ? dlugo juz w nich śmigasz ?

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:46:11

nie przepadam za tymi butami, ale logicznie rzecz biorąc sądzę iż lepiej zainwestować raz w dobre niż kupić dziesięć par podróbek które rozwalą się po miesiącu.

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:48:26

Cytat
wiiktoria933
nie przepadam za tymi butami, ale logicznie rzecz biorąc sądzę iż lepiej zainwestować raz w dobre niż kupić dziesięć par podróbek które rozwalą się po miesiącu.
Wiem o tym,ale nie stac mni na taki duzy rzut kasy jednorazowo na buty :(
A tak to moze uda sie kupic dobre podróbki....
Cytat
martuuus
UGG, ale są jeszcze droższe od EMU.

Nie polecam podrób. Miałam te Atmosphere z gumową podeszwą - po kilku wyjściach zrobiła mi się dziura w pięcie i strasznie przemakały
Kuuurcze,no nie ;/ A ja juz zaczełam ochoczo szukac z atmo. na all ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-10 21:48 przez OLLA2222.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:46:36

UGG, ale są jeszcze droższe od EMU.

Nie polecam podrób. Miałam te Atmosphere z gumową podeszwą - po kilku wyjściach zrobiła mi się dziura w pięcie i strasznie przemakały

Wytrzymalosc a cena ??

10 mar 2010 - 21:53:52

Cytat
OLLA2222
Cytat
wiiktoria933
nie przepadam za tymi butami, ale logicznie rzecz biorąc sądzę iż lepiej zainwestować raz w dobre niż kupić dziesięć par podróbek które rozwalą się po miesiącu.
Wiem o tym,ale nie stac mni na taki duzy rzut kasy jednorazowo na buty :(
A tak to moze uda sie kupic dobre podróbki....



ale sama piszesz ze kupujesz 3 raz wiec wychodzac z zalozenia ze jednorazowo kupujesz je za hmm ok 80 zl to 3*80zl=240 zl podejrzewam ze za ta cene juz na all znajdziesz orginalne emu lub odlozysz sobie przez jakis czas pieniazki i masz orginalne ktore nie rozwala sie za miesiac czasami warto odczekac uzbierac i kupic orginal niz wydawac kilka razy na podrobki ktore szybko sie rozwala :)

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Wytrzymalosc a cena ??

11 mar 2010 - 12:45:35

Cytat
natasza111
Cytat
OLLA2222
Cytat
wiiktoria933
nie przepadam za tymi butami, ale logicznie rzecz biorąc sądzę iż lepiej zainwestować raz w dobre niż kupić dziesięć par podróbek które rozwalą się po miesiącu.
Wiem o tym,ale nie stac mni na taki duzy rzut kasy jednorazowo na buty :(
A tak to moze uda sie kupic dobre podróbki....



ale sama piszesz ze kupujesz 3 raz wiec wychodzac z zalozenia ze jednorazowo kupujesz je za hmm ok 80 zl to 3*80zl=240 zl podejrzewam ze za ta cene juz na all znajdziesz orginalne emu lub odlozysz sobie przez jakis czas pieniazki i masz orginalne ktore nie rozwala sie za miesiac czasami warto odczekac uzbierac i kupic orginal niz wydawac kilka razy na podrobki ktore szybko sie rozwala :)
no niby masz racje ale czasami trafia sie okazja i mozna kupic za mniej niz za 80 zł ;) bo widzisz,moja kolezanka kupila sobie za bardzo niska cene takie emu w londynie i drugi rok smiga !! tylko ze te jej byly z jakiejs dziwnej firmy i nie moge ich nigdzie wyszukac w necie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obsługa klienta w cropp