Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:32:30

Mam pytanie takie...czesto mnie to trapi jak mam sporo kasy wiec tak: moj chlopak powiedzial ze mu kupi buciki z Aldo na ktore raczej za czesto mnie nie stac poniewaz te ktore mi sie podobaja kosztuja 370zl. I zastanawiam sie czy kupic te buty z Aldo ktore sa poprostu piekne mieciutka skoreczka kolor nude bardzo wysokie lekka 1cm platforma sandalki opisuje bo nie mam zdjecia ale kto uwielbia Aldo wie jakie sa tam cuda albo za takie pieniazki moge kupic 3 pary innych butow np z Deichmana ? No i mam dylemat bo niby Aldo to wiadomo ze pozadna firma i wogle ale czy nie lepiej 3 pary zamiast 1 albo jedne tansze buty i cos do tego z ubran? POMOCY

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:37:59

szczerze - aldo jest strasznie badziewną firmą jeśli chodzi o jakość - kilka razy już się przekonałam i więcej tam nie wstąpię. to są buty na 1 sezon, dlatego jestem na nie

zweryfikowana
Posty: 506
Ostrzeżenia: 3/5

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:38:01

lepiej kupić parę par i będziesz miała jakiś wybór a kupisz jedne i będziesz w nich cgodzić cały czas... :D

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:38:15

Jesli maja klasyczny, ponadczasowy fason to zaryzykowalabym;)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:38:45

ja mam talent do niszczenia butow i drogich i tanich jednakowo wiec wybralabym 3 pary tanszych:) diechman tez ma faje,a bedzie wiecej:)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:39:48

ja bym kupiła wiecej par niz jedna znajac zycie :P ale z drugiej strony lepiej miec jakies fajne mega wygodne oryginalne buciki, ale jakos nie bylabym przekonana co do Aldo. ;) ja bym wziela 3 pary czy tam wiecej :D

co do ciuchow.. to hmm... to juz Twoja kwestia- co Ci jest potrzebne. :)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:37:49

Skoro masz aktualnie kase to kup. Szalej i sie nie przejmuj! Fajnie jest miec jedne piekne i porzadne buty.

zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 12:37:50

ja bym zdecydowała sie na te drozsze. wole kupic raz a porządnie:)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 15:47:15

Mi bardzo podobaly sie z tej kolekcji zimowej czarne zamszowe muszkieterki Aldo, dlugo za mna chodzily, jednak zrezygnowalam, bo w trakcie przymierzania nie wygladaly rewelacyjnie, mialy zbyt waska cholewke i sprawialy wrazenie strasznie niewygodnych; poza tym laczenia skory i podeszwy na zewnatrz nie byly najlepiej sklejone, a dla mnie nieprzemakalnosc zimowych butow to podstawa
Niedawno przypadkiem okazalo sie, ze moja kolezanka z uczelni ma wlasnie takie muszkieterki z Aldo, ale w innym kolorze; nie byla z nich zadowolona, mimo impregnowania strasznie jej przemakaly:( Nie wiem czy to wina tej konkretnej pary butow, modelu czy ogolnie firmy Aldo:(
Ja wybralabym tansze :)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 15:49:03

a ja uwielbiam dobre buty i jestem zdecydowanie za 1 parą lepszych niz 3 badziewne

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 15:57:08

jezeli sa jedyne w swoim rodzaju to TAK, ale jesli sa poprostu ladne i z aldo to nie... bo mozesz miec te 3 pary innych fajnych, lub kupic cos innego... chociaz np. ok.600 zl za buty od jimmy'go choo dla h&m (szpilki z motywem zebry) oczywiscie ze TAK, bo sa niesamowite i niepowtarzalne:)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 15:57:55

dokladnie tak jak ktos napisal , fanie jest miec takie fajne , porzadne, buty, ktore nam sie bardzo podobaja, i nie zaluj kasy :)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 15:59:06

ja bym nie wydała tyle kasy na buty aldo. już prędzej ryłko, jeśli chcesz kupić naprawdę porządne buty. co do deichmanna to nie jest to aż takie badziewie. oczywiście do wittchena im daleko, ale wg mnie nie niszczą się szybciej niż inne i można znaleźć naprawdę ładne okazy ;)

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 16:05:18

Cytat
seawhispeer
Mi bardzo podobaly sie z tej kolekcji zimowej czarne zamszowe muszkieterki Aldo, dlugo za mna chodzily, jednak zrezygnowalam, bo w trakcie przymierzania nie wygladaly rewelacyjnie, mialy zbyt waska cholewke i sprawialy wrazenie strasznie niewygodnych; poza tym laczenia skory i podeszwy na zewnatrz nie byly najlepiej sklejone, a dla mnie nieprzemakalnosc zimowych butow to podstawa
Niedawno przypadkiem okazalo sie, ze moja kolezanka z uczelni ma wlasnie takie muszkieterki z Aldo, ale w innym kolorze; nie byla z nich zadowolona, mimo impregnowania strasznie jej przemakaly:( Nie wiem czy to wina tej konkretnej pary butow, modelu czy ogolnie firmy Aldo:(
Ja wybralabym tansze :)

no zamszowe buty na zimę ?? wiadomo,że przemokną

Dla milosniczek butów aldo

10 mar 2010 - 16:06:28

Aldo porządna firma??? Nie ,mam tylko złe doświadczenia, fajne jest to że w miarę szybko uwzględniają reklamacje.Nie kupię tam już butów, torebki są w miarę ok. Może lepiej kup w Bacie..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukuje Koturny Heavy Duty