Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:44:41

Zakładam wątek ponieważ zaczeło mnie to irytowac. Powedzcie CZEMU nosicie podróby LV Gucciego versace itp? Przecież to OBCIACH. Odrazu widać ze to tania podróba. Wytłumaczcie mi ten.... kicz ( ? ) I błagam nie mowcie ze to chodzi o wrazenie bo tego to wogole nie robi. ;/

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 1/5

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:47:49

ja przez przypadek ma jedną LV z wymiany ....
może chodzi o cenę ?? jest przecież spora różnica , a przecież nie każdy się zan, a większość chce wyglądać modnie i mieć coś na pozór oryginalnego :)

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:51:50

eee ;\ ja nie nosze bo to siara i kicz. widac, ze niektorzy lubia lansik.. przeciez za cene tych BRZYDKICH podrob mozna kupic cos naprawde porzadnego i z klasa..

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:51:48

Ale chodzi o to czy nie lepiej kupic jakas torebke nawet za 30zl (ja mam taka i jest naprawde swietna) bez napisow LV i nie robic z siebie posmiewiska poprostu. Bo juz zauwazylam ze to lans nie jest tylko ludzie autentycznie taka osobe automatycznie wysmiewaja na ulicy. Lepiej kupic cos taniego i ładnego niz szpanowac podrobka ;/

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:51:52

każdy nosi to co lubi, nie wiem czemu ty się tym przejmujesz,

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:52:50

Każdy nosi co mu się podoba i nic ci do tego

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:54:45

Ja tam nie uważam że to kicz, każdy nosi w końcu to co lubi...

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 1/5

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:56:11

popieram , nikt nikomu nie może narzucić co ma nosić a czego nie - ja nie zwracam uwagi czy coś jest markowe czy nie ... bardziej dziele rzeczy na ładne i brzydkie :)

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:56:35

temat rzeka

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:57:43

no wlasnie chodzi o to, ze podrobki sa brzydkie.. nie wiem co jest w nich super.. podrobiony napis LV?

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:58:12

Każdy nosi co chce... jak dla mnie przynajmniej.

Ale mnie zastanawia inna sprawa... skąd się zawsze bierze tyle znawczyń co do oryginałów.
Jak jest jakaś rzecz wystawiona z w/w marek to od razu się pojawia 'milion' komentarzy na temat ich oryginalności (co jak dla mnie jest zbędną sprawą bo jak jest wystawiona torebka LV za np. 240 zł to jest oczywiste , że nie jest to oryginał) . I to wypisywanie czego torebka nie powinna mieć a co powinna jeśli jest oryginałem. Bawi mnie fakt gdy czytam o tych samych rzeczach podanych na plus i na minus oryginalności takiej torebki.

Tak więc ja się zastanawiam czemu jest tyle dziewczyn, które się 'bawią' w takie samozwańcze znawczynie marek?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-14 12:09 przez can_dy.

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:58:02

Cytat
nicol1991
ja przez przypadek ma jedną LV z wymiany ....
może chodzi o cenę ?? jest przecież spora różnica , a przecież nie każdy się zan, a większość chce wyglądać modnie i mieć coś na pozór oryginalnego :)

Tylko, że przez ten nadmiar podrób u ludzi coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że laski które mają np. kuferki LV to podróby.
To wszystko może irytować, ale dziewczyny po co tracić nerwy na takie sprawy. Chcą, niech noszą. Ich sprawa, że ludzie się z nich śmieją. Wolny kraj. Niech każdy nosi co mu się zamarzy.

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 20:58:54

Cytat
ayakashi
Zakładam wątek ponieważ zaczeło mnie to irytowac. Powedzcie CZEMU nosicie podróby LV Gucciego versace itp? Przecież to OBCIACH. Odrazu widać ze to tania podróba. Wytłumaczcie mi ten.... kicz ( ? ) I błagam nie mowcie ze to chodzi o wrazenie bo tego to wogole nie robi. ;/
kazdego prywatna sprawa co nosi , nie kazdego stac na kupno oryginalu wiec ... ja nie widze roznicy miedzy dzinsami typu levis a tymi niemarkowymi wszystko i tak jest produkowane w chinach

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 21:00:16

Materiał nie ten, wzorek tez nie ten. Dlatego sie zastanawiam czy nie lepiej za ta cene kupic fajna torebke (zdecydowanie tansza) + extra ciuch bo przeciez te podrobki tez kosztuja, a jak sie juz chce szpanowac LV to kupic sobie oryginał ;p

Podróby LV, Gucci....

13 lut 2010 - 21:02:04

Cytat
ayakashi
Materiał nie ten, wzorek tez nie ten. Dlatego sie zastanawiam czy nie lepiej za ta cene kupic fajna torebke (zdecydowanie tansza) + extra ciuch bo przeciez te podrobki tez kosztuja, a jak sie juz chce szpanowac LV to kupic sobie oryginał ;p

prosze cie ;] materiał-skóra wzorek identyczny więc po co płacić 2500 skoro można 380 za to samo : )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka