Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

12 minut temu

dieta organizacja

26 minut temu

przestrzeganie diety

43 minut temu

zalety diety pudełkowej

58 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 14:08:24

Cytat
hardcore666
ja mam kilka.. sama lubie szyć .. tyle ze maszyne mam w naprawie :<
ja swoją też muszę odwieźć - dostałam jakieś 2 miesiące temu i oczywiście wspaniałomyślny Puchuś spróbował przerobić skórkową torebkę - no i poszła maszyna. Teraz ścieg się plącze. Płakałam jak małe dziecko. Mam nadzieję, że mi naprawią :( Mam już kilka projektów w pogotowiu

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 14:09:21

Na forum wizaz.pl jest sporo wątków dotyczących szycia i wykrojów.

Wpisałam w google "wykroje", i znalazłam w grafice WYKROJE

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 14:11:24

moja mama jest krawcowa ;) pare lat temu kupowala BURDĘ i szyła rozne rzeczy z tych form :) niestety teraz juz nie szyje (nie dziwie sie, tyle lat w zawodzie) :D ale nadal jest w branzy odziezowej ;) szkoda, bo ma mamusia talent do szycia :(

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 17:14:28

Dzieki Dziewczyny ! :)
jak tylko zakoncze etap "sesji i egzaminów" lece po materiał i siadam do maszyny :)

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 17:18:51

Moja mama ma maszyne i uszyła mi kilka ciuchów,ale chciałam spróbować sama i jakaś tunika tam wyszła,tylko materiał byle jaki bo nie miałam żadnego fajnego na zbyciu...Ale w lecie coś pewnie zakupie i uszyje to takie oszczędne:DD

Kiedyś fajną stronkę znalazłam,ona była zagraniczna,ale były fajne filmiki jak uszyć strój,jakiś nietoperz,przerabianie itp. (taka młoda babka) .To było coś na P. Jak coś to dam adres;))

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 18:21:58

Ja aktualnie czekam aż mi babcia przerobi sukienkę według mojego widzi mi się, ale ja również dziękuje, za te strony i inne pomoce =]

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 15:53:19

ja ostatnio uszyłam coś takiego:)
prosta do uszycia;) i ładna
jak ktoś by chciał podobna to pisać:)



Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 15:57:41

Cytat
patrycjaa1803
ja ostatnio uszyłam coś takiego:)
prosta do uszycia;) i ładna
jak ktoś by chciał podobna to pisać:)
sukienka fajne, ale jak patrzę na foto, to aż mnie... cycki bolą : p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 16:07:04

Ja kupiłam kilka archiwalnych numerów Burdy na allegro. Bardzo ciekawe wykroje tam są :-) Polecam.

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 16:17:08

Ja zawsze chciałam sama coś uszyć ale nic mi z tego nie wychodzi..
Wstawiajcie zdjęcia ciuszków swojego wykonania!

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 16:36:22

Burda:) Mam w domu około 200 egzemplarzy tej gazety jak nie więcej;)

Wykroje do szycia - zrób to sama!

14 wrz 2010 - 21:06:10

witaj didi0701 czy mogla bys mi wyslac kilka takich burd ,napisz prosze ile beda kosztowaly i czy sa kompletne z wykrojami
pozdrawiam

Wykroje do szycia - zrób to sama!

14 wrz 2010 - 21:15:31

hej jestem po technikum krawieckim i pytaj jesli masz pytania wykroje sa w gazetach Burda,Szycie krok po kroku, Elegantka sa tez pojedyncze wykroje w wiekszych pasmanteriach jesli chcesz pomoge ci zrobic podstawowe formy spodni, bluzki spodnic itp. i potem powiem ci jak sie robi co i jak nie jest to trudne na jakie wyglada> Fajnie jest umiec szyc bo w pl wiekszosc dziewczzyn ubiera sie na jedno kopyto a nie fajnie idac ulica mijasz 15 takich samych rzeczy. ja u siebie w miescie mialam sklep z materiałami tzw resztki gdzie byly tanie materiały i np kupowalam 1 m dzinsu za 12 zł a potem wyczarowałam sobie wymarzone spodnie.Pozdrawiam

Wykroje do szycia - zrób to sama!

12 lut 2011 - 11:56:23

witaj w klubie:) też jestem na tym etapie, a co lepsze burda czy zloty krój?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-12 12:38 przez Waniulka.

Wykroje do szycia - zrób to sama!

30 gru 2011 - 20:27:53

Cześć :)
Ja też od niedawna mam maszynę do szycia i przerabiam swoje ciuszki :D niestety nie wszystko mi wychodzi i nie mogę tych rzeczy wykorzystać później do chodzenia ;P
Zobaczyłam że ktoś dodał bardzo łatwy do zrealizowania wykrój na spódniczkę, postanowiłam ze uszyję taką dla swojej 3 letniej siostrzenicy, załączam wam zdjęcie z tego jak mi wyszło ;D Same oceńcie ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebki