Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:34:43

Mam do Was takie pytanie: czy zestaw buty+ torebka nadal obowiązuje? Nie mam na myśli tradycyjnego spojrzenia, gdzie mama mówiła 'kup czarną torebkę pasuje do wszystkiego' ;) tylko zestaw proponowany przez daną firmę, gdzie oba te elementy mają ten sam kolor, przeszycia etc. Zawsze mi się wydawało, że tak jest prościej, bo mamy już dodatki, wskakujemy w ubranko i gotowe :) Ale ostatnio będąc u dentysty miałam w ręku gazetę a'la modową, w której było napisane, że największy obciach to buty i torebka w tym samym kolorze, bo teraz liczy się różnorodność

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:39:16

też uważam, że dobieranie torebki do butów i odwrotnie to przeżytek ;)

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:41:56

teraz juz odchodzi sie od laczenia torebki i butow w tym samym kolorze , ale ja jestem starej daty i lubie miec tak dobrane :)

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:43:45

Moim zdaniem nie muszą być w tym samym kolorze/z takimi samymi przeszyciami etc., ale powinny do siebie pasować.

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:46:57

hm, gdzieś ostatnio usłyszałam, że takie połączenia są ostatnimi czasy nawet modne :)
Chociaż ja osobiście nie preferuję 'zestawów' bo dla mnie generalnie jest to nuda. Modą trzeba się bawić :) !

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:50:42

właściwie dobieranie butów i torebki w tym samym kolorze to przeżytek już od kilku dobrych lat. obciach, krótko mówiąc

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:54:43

Cytat
slonwtrzechtrampkach
No właśnie teraz podobno taka moda, żeby nie dobierać butów do torebki / torebki do butów.. Mi się to nie bardzo podoba, więc chodzę 'niemodnie'. ;)
też jestem w takim razie niemodna :) bo mi się spodobały zarówno buty jak i torebka i dostałam oba :P

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 20:55:18

Dokładnie - teraz się odchodzi od tego a nawet dodam, że buty i torebka w takim samym kolorze są już passé

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 21:03:25

wiesz, też nie lubię takich połączeń, ale gdy idziesz na elegancką imprezę typu np. studniówka i kupisz sobie kolorową kieckę to niby jak możesz poszaleć z dodatkami :)? hehe może znajdzie się tu jakaś ekspertka i mi doradzi :D?!

p.s. sukienka dziwnie leży bo do zdjęcia nie spuściłam podszewki xddd



buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 21:07:23

podzielam pzezytek dzis stawia sie na roznorodnosc:)

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 21:07:25

ja zwykle kupuje torebke i dodatki takie jakie mi sie podobaja i to w rooooznych przeroznych koloorach

nieech bedzie kolorowooo! ;D

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 21:11:05

A dla mnie pojęcie 'obciach' oznacza np. majtki wyłażące z gaci...albo w ogóle tyłek... Tudzież brudne, długaśne pazury, skarpety do sandałów, nieogolone pachy lub nogi, spódniczki nie zasłaniające połowy pośladków, lub dekolty do pępka w miescach publicznych, typu restauracja albo teatr, tudzież kościół ;o. Ale żeby dobieranie torebki do butów tak nazwać? Czemu? Każdy ma swój gust ;]. Jak np. rurki przestaną być nazywane 'modnymi', to kto z dnia a dzień przestanie w nich chodzić...? ;D

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 21:13:14

a ja jednak pozostane przy dla mnie wiecznie modnych trendach kreowanych początkowo przez m.in Coco Chanel , czyli buty pasujące do torebki, dla mnie to obciach mieć super fajne buty i super fajną torebkę ale co razem nie tworzy całości. NIe zawsze warto ulegać modzie, bo teraz np wchodzą białe kozaki do mody t o będziecie w nich śmigać?

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 21:14:05

Cytat
puchuskubatek
właściwie dobieranie butów i torebki w tym samym kolorze to przeżytek już od kilku dobrych lat.

Zgadzam się :)

buty + torebka klasyka czy pomyłka?

03 sty 2010 - 21:14:39

nie, dzisiaj to juz raczej nie.. ale czasami trzeba zeby nie bylo za bardzo pstrokato :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ja kocham gorsety