Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

04 sty 2010 - 15:20:44

ja nosze zakolanówki bardzo często.
noszę do szarej krótkiej spodniczki jeansowej- szare lub czarne (pod spód rajtki czarne) + czarne półbuty gładkie na koturnie
do shortów ciemny jeans brazowy pasek brazowe jajstopy i czekoladowe zakolanówki bądź beżowe+brązowe kozaki
do jasnej jeansowej spodnicy szare zakolanówki ..
mam jescze azurowe ale te jakoś rzadko ubieram.
trzeba sie tez przełamac bo wzbudzały zainteresowanie szczególnie meskiej czesci populacji.
pracowałam kiedys w calzedonii więc troche mi sie takich różności nazbierało polecam do obejrzenia katalogi na jesien/zime tam sa tez ciekawe kompozycje :)

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

06 sty 2010 - 09:36:20

Ja mam grafitowe, noszę je do kozaków w identycznym kolorze (przez co z daleka wygląda jakbym miała mega długie kozaki :) zakładam je na szare rajstopy (40DEN) i do tego jeansowa mini, długi szary golf lub bardziej sportowo- do szarych emu :)



ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

12 sie 2011 - 16:18:19

a w zimie jak nosić?

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

18 sie 2011 - 11:27:39

w zimie do kozaków/emu, najlepiej na rajstopy :)

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

30 wrz 2011 - 21:13:04

No dziwczyny teraz już wiem do czego to nosić:D
bo se je kupiłam a tu klops do czgo to ubrac ęby nie wyglądac jak pani z pod latarni, po zakolanówki mają too do siebie że jak żle je dobiierzemy to możemy taki efekt otrzymać:)


Pozdro dla rocznika '96 "króliczków doświadczalnych"

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

01 paź 2011 - 17:50:26

jak praskie prostytutki

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

16 lis 2011 - 09:29:30

ano wlasnie... sweterkowe zakolanowki raczej prosto jest do czegos dobrac: na rajstopki, do kozaczków czy innych wysokich butów (w sensie wysoka cholewka)... gorzej z tymi cienkimi;/ ja mam czarne, lekko transparentne i pojecia nie mam jak i do czego;( w dodatku jestem niezawysoka a to dodatkowy minus



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 09:29 przez mashqaron.

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

16 lis 2011 - 09:34:37

Jak jest zimno to ubieram rajtuzy i do tego zakolanówki i krótkie spodenki (fajnie to wyglada ) :))

ZAKOLANÓWKI...do czego nosić??

16 lis 2011 - 09:40:37

Fajne są bardzo mi sie podobają,ale niestety nie mam szczupłych nóg i chyba niekorzystnie jak dla mnie takie zakolanówki:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DYLEMAT KOPCIUSZKA