Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

37 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 09:25:04

Witam wszystkie szafowiczki!
Mam do Was pytanie. Czy kojarzycie może markę Moodo ? Chciałabym otworzyć sklep z ich ciuszkami ale nie wiem czy ta marka jest znana i co ludzie myślą o ich ciuszkach. Mi osobiście większość rzeczy się podoba ale wiadomo, że każdy lubi coś innego. Ich strona to moodo.pl


A i jeszcze jedno moje pytanie. Czy są jakieś szfowiczki które starały się o dotacje z PUP na rozpoczęcie działalności?

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 09:38:04

U mnie w mieście jest Moodo. Większość nastolatek tam zagląda i kupuje ciuchy , a później dużo osób jest w tych samych rzeczach. Ceny są bardzo przeciętne, a czasami nawet niskie. Ja mam kilka rzeczy z tego sklepu i jestem zadowolona. Ogólnie to dla mnie taka jakby konkurencja sklepu "butik" snoopy (bo taki też mam w mieście, ale ceny są wyższe). Jeśli mieszkasz w małym mieście to na pewno się opłaca :)

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 09:45:11

Ja do tego sklepu jeżdżę do Lubartowa ..
W Sklepie są ciuchy dla dziewczyn i chłopaków .
Takie coś w typie "Ups" ;)

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 09:45:30

Mieszkam właśnie w małym mieście i u mnie nie ma innych sklepów tego typu, są normalne sklepiki ale w każdym jest to samo bo wszyscy jeżdżą do Łodzi a ceny powalają, dlatego przyszedł mi do głowy ten pomysł.

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 09:48:58

Moodo jest fajnym sklepem [co prawda u mnie w mieście nie ma, ale jeden sklep współpracuje z tą firmą na zasadzie franczyzny].

Ciuszki są tanie, raczej na czasie, jakościowo mogę powiedzieć że bardzo dobre, bo z tymi rzeczami które mam kompletnie nic się nie stało. Ah i taką nastolatką to już nie jestem, bo mam 21 lat ale i tak tam chętnie zaglądam :)

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 09:55:10

u mnie w mieście jest ten sklep i nie raz tam zaglądam:) mają fajne ciuszki i dobrej jakości, ostatnio na wyprzedaży kupiłam tam niebieski kardigan za 19zł i jestem z niego zadowolona:D

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 09:55:38

w sumie z mojego miasta też część jeździ do Łodzi, ale i tak większość nastolatek chodzi w sobotę buszować "na miasto" i zawsze jest tam pełno ludzi :)
Oczywiście nie samych nastolatek :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-02 09:57 przez katjanna.

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 10:11:38

Ja mam torbę z moodo i powiem szczerze, że jest świetna ;d
a co do ubrań to nie wiem, nie kupowałam tam ;]

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 10:12:43

u mnie w miescie jest moodo i jest bardzo lubiany przez mlode dziewczyny.Ubrania w nim sa fajne i modne i pol szkoly chodzi w ubraniach z tego sklepu :)

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 10:27:39

znam ten sklep ale nigdy tam nic nie kupiłam....aż do teraz.szukałam jakiejś zwykłej, fajnej bombki na sylwestra i znalazłam właśnie w Moodo. tylko za 90 zł a wszyscy pytali gdzie ja kupiłam :)

Ciuszki Moodo

02 sty 2010 - 10:42:43

No trzeba przyznać że w moodo właśnie wszystko jest, spodnie, spódnice, bluzki, bluzy,kurtki,płaszcze,torebki,paski,sukienki,koszulki normalnie wszystko w jednym miejscu dlatego się zdecydowałam na ta firmę :)
a może jeszcze ktoś sie wypowie??
Dziewczyny naprawdę tylko tyle zna marke Moodo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-04 09:04 przez karolkaaa88.

Ciuszki Moodo

05 sty 2010 - 15:44:27

ja ją znam xd
i uważam że jest ok
osobiście nic z niej nie posiadam,ale koleżanki mają:)
moim zdaniem twój pomysł jest świetny!!

Ciuszki Moodo

05 sty 2010 - 15:47:49

pierwsze słyszę o takiej firmie ; p
nie przypominam sobie, żeby w moim mieście lub sąsiednich owy sklep był ; )

Ciuszki Moodo

05 sty 2010 - 15:48:30

nie kojarze

Ciuszki Moodo

05 sty 2010 - 15:50:34

Mam bardzo fajną letnią sukienko-tunike za małe pieniądze i jestem z niej zadowolona. Przyznam się,że zawsze omijałam ten skep w galerii,ale teraz jak tam jestem,to często zaglądam. Szkoda tylko ,że u mnie w mieście nie ma tego sklepu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie kupic ćwieki??