Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

operacja oczu

2 minuty temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić fajny płaszcz z kapturem?

23 paź 2009 - 23:15:05

Chciałabym na zimę jakiś fajny zimowy płaszcz z kapturem, ale to ma być w miare elegancki płaszcz a nie jakaś masywna sportowo-nijaka kurtka, ale tez bez ekstrawagancji. Najlepiej jednorzędowy w neutralnych kolorach, ale priorytet to elegancja wzbogacona o kaptur :) No i generalnie nie wiem czy wymagam zbyt wiele, ale nigdzie nie mogę takiego znaleźć! :( Więc może któraś z Was widziała coś w tym stylu...? W jakim sklepie? (oczywiście pytam o te o zasięgu ogólnopolskim ;)

Gdzie kupić fajny płaszcz z kapturem?

25 paź 2009 - 11:33:23

allegro.pl i wpisz japan style :D dużo super fajnych płaszczy znajdziesz, i niektóre nawet po rozsądnych cenach, więc chyba warto zajrzeć.

zweryfikowana
Posty: 587
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić fajny płaszcz z kapturem?

25 paź 2009 - 11:37:05

polecam sklep cache cache.kupilam tam sobie,swietna kurtke plaszczyk.czarny pikowana.ocieplana zimowa.z kapturem z futerkiem.z paskiem w talli.elegancka i zarazem lekka , mozna ja nosic do eleganckich kozakow jak i rowniez do emu :):) cena 139zl.

japan style nie polecam.tandeta te ciuchy.rozwalaja sie po 1 praniu i rosciagaja

Gdzie kupić fajny płaszcz z kapturem?

25 paź 2009 - 11:41:34

kupisz płaszcz na zime japan style, to okaze sie, ze jest na jesien. Ja mysle, ze najlepiej jednak pochodzic, poprzymierzac:) zawsze mozna dokonac jakiegos odkrycia <nigdy bym nie przypuszczala, ze w takimfasonie bede tak dobrze wygladac:)> Poza tym tak bedziesz mogla ocenic jakosc materialu. Ja nie jestem wielbicielka Japan style ze wzgledu na jakosc wlasnie... A płaszczyk z kapturem, ale taki za pue kupilam ja za 119 zł na bazarku, ma 50% wełny i jest cieplutki:) Tylko, ze dwurzedowy.

Gdzie kupić fajny płaszcz z kapturem?

25 paź 2009 - 11:42:13

Byłam ostatnio w mega wielkim raciborskim SH. I nie chwaląc się kupiłam dwa piękne i eleganckie płaszcze wełniane. Niestety nie mam fotek bo oddałam je do czyszczenia (co kosztowało mnie więcej niż oba płaszcze;). Są naprawdę wyjątkowe. Jeden dla mnie, jeden dla mojego lubego. Ten większy jest na dwa rzędy i jest po prostu przepiękny, a ten dla mnie bardziej codzienny ale i tak francja elegancja. Są czarne, bez śladów noszenia czy zniszczenia. Polecam szukać w takich sklepach, bo częściej znajdziesz tam coś czego akurat szukasz niż w markowych sklepach. Tanio i przyjemnie. :)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

A co sądzisz o takiej? To wprawdzie kurtka, ale czarna, co sprawia, że jest moim atutem

ma kaptur i wydaje się być ok. Akurat sobie tam siedzę i szperam, tez szukam płaszcza, chciałabym żeby był dłuższy, żeby w nerki było cieplej. Oprócz czarnych podobają mi się takie wpadające w czerwień bez kaptura, jeszcze trochę tu jest różnych takich ale bez kaptura https://modbis.pl/pol_m_Kurtki-i-plaszcze-damskie_Plaszcze-damskie-270.html, z futerkowymi kołnierzami, też są nawet ok, ale to zależy, co kto lubi.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Na Twoim miejscu poszukałabym jeszcze czegoś w Answear. W sklepie mieli ostatnio spore zniżki na ciuszki Poza tym masz tam darmową dostawę kurierem i zwrot, tak wiec nic nie tracisz jeśli Ci się coś co zamówisz nie spodoba albo jeśli będzie miało zły rozmiar
Całkiem fajny jest ten płaszcz:

ten też wydaje się uniwersalny:

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Katowice SH