Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

back to school

22 sie 2018 - 21:32:42

już niedługo wrzesień i powrót do szkoły w tym roku z córka zaszalałysmy i wyszukałysmy fajnych gadzetów szkolnych ale nie tylko. we wszystkim przoduje biedronka :D



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

back to school

02 wrz 2018 - 07:56:16

U nas były takie długopisy z kotkiem i rozeszły się jak świeże bułeczki ... albo mało towaru dały.
Fajne, kolorowe rzeczy.

back to school

04 wrz 2018 - 18:53:09

@malmie w tym roku biedronka oferta przebiła wszystko i ceny tez były przystepne wiec mocno zaszalałam ale przynajmniej mam z głowy wszystkie długopisy, czy zeszyty. Ciekawe kiedy w lidlu beda plastyczne rzeczy bo tam musze zakupic pędzelki które sa idealne do dekoupage

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

back to school

04 wrz 2018 - 19:18:29

@agata74 i fajnie. Takie szaleństwo pożyteczne:) Nic nie wiem o ofercie Lidla, ale już dajesz znaki, że będziesz tworzyć.

back to school

05 wrz 2018 - 10:01:47

@malmie oczywiscie bombki jak co roku ;) a juz mi sie chce podłubac tyle że za wczesnie chociaż jak zaczne teraz to potem bede miec więcej wolnego ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

back to school

05 wrz 2018 - 20:26:07

@agata74 haha, no to z nowym rokiem szkolnym zaczynamy "dłubanie". Mam już nawet długopis do szkicowania :D

back to school

06 wrz 2018 - 08:47:33

@malmie mnie coś ciąnie ostatnio do akwareli tyle ze ja nic o tej technice malowania nie wiem i musze sie troche w nia zagłebic to samo dotyczy kaligrafii chciaałabym w końcu zaczac cwiczyc rękę ale jesień zima przed nami wiec bede miec co robic jak bedzie brzydko na dworze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za kamień?