Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

31 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

upolowane w Netto

21 mar 2018 - 18:40:42

skoro mamy watek o lidlu , biedronce to pomyslałam by zrobic o Netto. Lubię ten sklep bo ma czesto fajne dodatki do domu w super cenach. Ostatnio tam nabyłam taki oto koszyczek na jajka. Wrzucam co jeszcze mi sie udało tam upolowac w przeciagu 3 lat. Jeśli tak samo jak ja lubicie Netto pochwalcie sie swoimi zdobyczami



niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

upolowane w Netto

04 kwi 2018 - 14:12:10

Ładna rzeczy. Mam tylko obawę co do ramek na zdjęcia. Obawiam się że to plastiki. Drewno byłoby o 100% lepszą opcją.

upolowane w Netto

04 kwi 2018 - 15:14:34

fajne fajne
tego wszędzie jest pełno .
Lidl .Pepco , Netto .Just itd,,,,
można by wymieniać i wymieniać tylko szlag mnie trafia że nie ma nic indywidualnego w każdym domu ten sam styl i kolory pastelowo - drewniane .
Można dostać oczopląsu od tego wszystkiego .
Lubie zmiany , lubię coś w domu poprawić ale szczerze to zero ;(

upolowane w Netto

04 kwi 2018 - 16:35:52

Cytat
sanderssss
Ładna rzeczy. Mam tylko obawę co do ramek na zdjęcia. Obawiam się że to plastiki. Drewno byłoby o 100% lepszą opcją.
te ramki akurat sa drewniane a nie plastikowe ja nie lubie plastikowych ramek

Cytat
banach
fajne fajne
tego wszędzie jest pełno .
Lidl .Pepco , Netto .Just itd,,,,
można by wymieniać i wymieniać tylko szlag mnie trafia że nie ma nic indywidualnego w każdym domu ten sam styl i kolory pastelowo - drewniane .
Można dostać oczopląsu od tego wszystkiego .
Lubie zmiany , lubię coś w domu poprawić ale szczerze to zero ;(
jak to nie ma ni indywidualnego? duzo rzeczy jest w sklepach z tzw. gadzetami wiec chyba kazdy znajdzie cos dla siebie. Owszem sa trendy i jedni sie tym kieruja ja akurat sie do nich niekoniecznie zaliczam bo kieruje sie tym co mnie sie podoba a nie co jest modne. Kolory pastelowe mam na wiosnę a drewno jest uniwersalne i zawsze modne. mnie oststnio jeszcze podobaja sie metalowe rzeczy , generalnie im bardziej zmurszałe tym lepsze dla mnie , ale ja takie lubię :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-04 16:39 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele