Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

upolowane w Netto

21 mar 2018 - 18:40:42

skoro mamy watek o lidlu , biedronce to pomyslałam by zrobic o Netto. Lubię ten sklep bo ma czesto fajne dodatki do domu w super cenach. Ostatnio tam nabyłam taki oto koszyczek na jajka. Wrzucam co jeszcze mi sie udało tam upolowac w przeciagu 3 lat. Jeśli tak samo jak ja lubicie Netto pochwalcie sie swoimi zdobyczami



niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

upolowane w Netto

04 kwi 2018 - 14:12:10

Ładna rzeczy. Mam tylko obawę co do ramek na zdjęcia. Obawiam się że to plastiki. Drewno byłoby o 100% lepszą opcją.

upolowane w Netto

04 kwi 2018 - 15:14:34

fajne fajne
tego wszędzie jest pełno .
Lidl .Pepco , Netto .Just itd,,,,
można by wymieniać i wymieniać tylko szlag mnie trafia że nie ma nic indywidualnego w każdym domu ten sam styl i kolory pastelowo - drewniane .
Można dostać oczopląsu od tego wszystkiego .
Lubie zmiany , lubię coś w domu poprawić ale szczerze to zero ;(

upolowane w Netto

04 kwi 2018 - 16:35:52

Cytat
sanderssss
Ładna rzeczy. Mam tylko obawę co do ramek na zdjęcia. Obawiam się że to plastiki. Drewno byłoby o 100% lepszą opcją.
te ramki akurat sa drewniane a nie plastikowe ja nie lubie plastikowych ramek

Cytat
banach
fajne fajne
tego wszędzie jest pełno .
Lidl .Pepco , Netto .Just itd,,,,
można by wymieniać i wymieniać tylko szlag mnie trafia że nie ma nic indywidualnego w każdym domu ten sam styl i kolory pastelowo - drewniane .
Można dostać oczopląsu od tego wszystkiego .
Lubie zmiany , lubię coś w domu poprawić ale szczerze to zero ;(
jak to nie ma ni indywidualnego? duzo rzeczy jest w sklepach z tzw. gadzetami wiec chyba kazdy znajdzie cos dla siebie. Owszem sa trendy i jedni sie tym kieruja ja akurat sie do nich niekoniecznie zaliczam bo kieruje sie tym co mnie sie podoba a nie co jest modne. Kolory pastelowe mam na wiosnę a drewno jest uniwersalne i zawsze modne. mnie oststnio jeszcze podobaja sie metalowe rzeczy , generalnie im bardziej zmurszałe tym lepsze dla mnie , ale ja takie lubię :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-04 16:39 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele