Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje wyprzedażowe zakupy, A wam co udało sie upolować? :D



Jeszcze świetną spódniczkę kupiłam, ale już nie ma jej na stronie i nie mam zdjęcia



podobne były w Zarze
byłam tam wczoraj , tragedia po prostu towaru tyle że tak prawdę mówiąc nic mi nie odpowiadało.
Z drugiej strony to może i lepiej bo normalnie wszyscy chodzą jednakowo ubrani

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ja na wyprzedaży kupiłam półbuty i kurtkę z haftami. Zawsze to taniej i na wiosnę będzie jak znalazł.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Dla mnie najlepsze, to te które upolowałam w najlepszych cenach. Heh to polowanie zabiera mi sporo energii ;) Teraz znalazłam <moderacja> No i trochę głupio, bo w pracy siedzę, ale dyskretnie oglądam co tam jest fajnego. Wiem, że różnie to bywa, jak wspomniała Banach, ale kurcze lubię to, jak się uda, to czuję się prawie tak jakbym wygrała w totka, w którego niestety nie wygrywam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-10 07:47 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam outlety SOLAR teraz maja do cen outletowych (na wybrane modele) jeszcze -25% tańczy a jest w czym wybierać!! brawo POLECAM gorąco :)
Nie pamiętam do kiedy jest ta promocja, ale radze wybrać się jak najszybciej, bo jak to w outletach bywa jest rożnie z rozmiarami zły

Mi w VIVE Profit udało się znaleźć podobny kożuszek! serce



niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

A mi na wyprzedaży przedświątecznej udało się upolować kawałek materiału na sukienkę dla mojej dziewczyny. podoba Wam się? https://zubibo.pl/product-pol-1231-Tkanina-w-grafitowa-krate-i-pomaranczowe-kwadraty.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolorowa kolia