Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Sklep internetowy

20 minut temu

Biznes

24 minut temu

tabernakula sklep

43 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Będąc na wakacjach na mazurach z racji brzydkiej pogody wybrałam sie na zakupy i udało mi sie kilka fajnych rzeczy dorwac oto one :D



Fajne, te koszyczki ciekawe, można wykorzystać na wiele sposobów, salaterki/miseczki również widać że lepsze gatunkowo...ten owoc to podstawka czy dekoracja? Taki żywy rozświetlający element napewno rozświetli przyszłą aranżację, z czego to jest?

@usta miski sa super ja w zeszłym roku kupiłam małe miseczki a teraz nie tylko były te małe chodz z innymi wzorami to dali wieksze i super bo beda idealne do sałatek koszyki druciaki beda do kuchni a ananas podkladka to jest filc



bardzo ładne ale nie mój typ.

Koszyczki genialne! W ktorym sklepie takie wyszukałaś? :)

Cytat
ModneZegarki2016
Koszyczki genialne! W ktorym sklepie takie wyszukałaś? :)
Koszyki są z Pepco

Chyba sie na nie skuszę :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

miseczki są super. W Biedrze? ;) i jaka cena?

Cytat
nbbo
miseczki są super. W Biedrze? ;) i jaka cena?
tak miseczki z biedry te duze po 16,99 ziko te małe po 5,99 sa i maja rone kolory turkus, zólty, biały oraz te co ja kupiłam czyli szary i malinowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-10 19:16 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Druciaki wymiatają, super. Nie widziałam ich w tym sklepie, chyba muszę bardziej się skupić kolejnym razem.

@malmie bo moze wykupili w stolycy tez ich nie było tylko mazury miały dostępne w swojej ofercie i to jeszcze przecenione

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No to pewnie tak było czyli pożytki ze złej pogody na maksa @agata74

Cytat
malmie
No to pewnie tak było czyli pożytki ze złej pogody na maksa @agata74
niby tak chodz ja wolałabym spożytkować ten czas inaczej chociazby na kajakach lub chodząc po lesie ale i tak jest nie żle bo udało sie i dwa dnu były takie że po tym lesie chodziłam i poziomek się najadłam :D

W Biedrze maty do wyścielenia szuflad -50%



Cytat
Polaris3
W Biedrze maty do wyścielenia szuflad -50%

o! a w jakiej cenie teraz są?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka i trampki - czy to dobre połączenie