Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Będąc na wakacjach na mazurach z racji brzydkiej pogody wybrałam sie na zakupy i udało mi sie kilka fajnych rzeczy dorwac oto one :D



Fajne, te koszyczki ciekawe, można wykorzystać na wiele sposobów, salaterki/miseczki również widać że lepsze gatunkowo...ten owoc to podstawka czy dekoracja? Taki żywy rozświetlający element napewno rozświetli przyszłą aranżację, z czego to jest?

@usta miski sa super ja w zeszłym roku kupiłam małe miseczki a teraz nie tylko były te małe chodz z innymi wzorami to dali wieksze i super bo beda idealne do sałatek koszyki druciaki beda do kuchni a ananas podkladka to jest filc



bardzo ładne ale nie mój typ.

Koszyczki genialne! W ktorym sklepie takie wyszukałaś? :)

Cytat
ModneZegarki2016
Koszyczki genialne! W ktorym sklepie takie wyszukałaś? :)
Koszyki są z Pepco

Chyba sie na nie skuszę :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

miseczki są super. W Biedrze? ;) i jaka cena?

Cytat
nbbo
miseczki są super. W Biedrze? ;) i jaka cena?
tak miseczki z biedry te duze po 16,99 ziko te małe po 5,99 sa i maja rone kolory turkus, zólty, biały oraz te co ja kupiłam czyli szary i malinowy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-10 19:16 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Druciaki wymiatają, super. Nie widziałam ich w tym sklepie, chyba muszę bardziej się skupić kolejnym razem.

@malmie bo moze wykupili w stolycy tez ich nie było tylko mazury miały dostępne w swojej ofercie i to jeszcze przecenione

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No to pewnie tak było czyli pożytki ze złej pogody na maksa @agata74

Cytat
malmie
No to pewnie tak było czyli pożytki ze złej pogody na maksa @agata74
niby tak chodz ja wolałabym spożytkować ten czas inaczej chociazby na kajakach lub chodząc po lesie ale i tak jest nie żle bo udało sie i dwa dnu były takie że po tym lesie chodziłam i poziomek się najadłam :D

W Biedrze maty do wyścielenia szuflad -50%



Cytat
Polaris3
W Biedrze maty do wyścielenia szuflad -50%

o! a w jakiej cenie teraz są?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka i trampki - czy to dobre połączenie