Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

05 kwi 2017 - 11:43:42

Walizki fajna sprawa, można wykorzystać w świetny sposób ze względu na ten wzór i wygląd, schowek na drobiazgi i nie tylko idealny.

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

05 kwi 2017 - 12:09:27

@Ewelinaaa1988 oraz @czarownicaao dziei dziewczyny a ksiazkę polecam jest swietnie wydana z dokładnymi opisami oraz ma tez miejsaca na tzw. ciwczenia nawet ma czarne strony by sobie pociwczyc malowanie kredą. Ja dzis sie pobawiłam i swoja kurke tablicowa ozdobiłam potem wrzucę focie ;)

Cytat
CzerwoneUsta
Walizki fajna sprawa, można wykorzystać w świetny sposób ze względu na ten wzór i wygląd, schowek na drobiazgi i nie tylko idealny.
no własnie maja fajny wzór geometryczny a idealne beda do przechowywania np. wstążek bo ja przydasi mam bardzo duzo z racji tego ze lubie sobie podłubac i cos porobic



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-05 12:11 przez agata74.

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

06 kwi 2017 - 11:36:58

Ładne ale nie jest to jakiś fenomen :p

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

06 kwi 2017 - 21:02:21

Cytat
agata74
@malmie ostatnio byłam tez na ciorupach ale tylko tekstylia wyszperałam ;)
Na ciarach tekstylia, w Biedrze i Netto tekstylia i pudła, a ja gdzie nie pójdę grymaszę jakoś, a to nie takie, a to krzywe, a to proste ... nie mam pomysłu, no oprócz kur na jaja :D

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

06 kwi 2017 - 21:20:42

Cytat
malmie
Cytat
agata74
@malmie ostatnio byłam tez na ciorupach ale tylko tekstylia wyszperałam ;)
Na ciarach tekstylia, w Biedrze i Netto tekstylia i pudła, a ja gdzie nie pójdę grymaszę jakoś, a to nie takie, a to krzywe, a to proste ... nie mam pomysłu, no oprócz kur na jaja :D
ale ja tez coraz bardziej wybredna tyle ze do tekstylii mam słabosc ale tez mocno sie ograniczam i zanim kupie to sprawdzam do czego mi sie to przyda i sprawdzam cene ze za wszystkie zaplaciłam 42ziko sama zaslona była z metką i po przeliczeniu koronto kosztowała 120zł

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

06 kwi 2017 - 21:28:54

Cytat
agata74
... za wszystkie zaplaciłam 42ziko sama zaslona była z metką i po przeliczeniu koronto kosztowała 120zł
To okazja, aż ciężko przejść :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwroty biżuterii w H&M?