Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 20:41:17

dzis z samego rana pojechałam do netto po walizeczki na tzw. przydasie oraz do biedry po obrus w geometryczne wzory :D



dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 20:50:32

Z tym kupowaniem rzeczy do domu, to przypominasz mi moją Mamę - ona też co chwila takie (przepraszam za słowo) pierdoły kupuje, a potem nie ma gdzie tego trzymać. Sorki za szczerość, przyznam że to wszystko fajnie wygląda, ale ja się zastanawiam, gdzie Wy to obie trzymacie.
Chociaż moja Mama wiem gdzie trzyma, ona już ma całe stosy na środku każdego pomieszczenia, bo szaf zabrakło...

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:04:45

Cytat
DaChoice
Z tym kupowaniem rzeczy do domu, to przypominasz mi moją Mamę - ona też co chwila takie (przepraszam za słowo) pierdoły kupuje, a potem nie ma gdzie tego trzymać. Sorki za szczerość, przyznam że to wszystko fajnie wygląda, ale ja się zastanawiam, gdzie Wy to obie trzymacie.
Chociaż moja Mama wiem gdzie trzyma, ona już ma całe stosy na środku każdego pomieszczenia, bo szaf zabrakło...
obrusy jak sie niszcza to wyrzucam, ja lubie dekorowac swój dom tak jak i stół bo dom powinien miec dusze a przez takie dekoracje własnie sie ja otrzymuje. ja i tak ograniczam sie do tego co mi sie przydaje . Jest wiele rzeczy ładnych jak wyszukuje np. w sh ale jak taka rzecz wezmę w reke to dobrze sie zastanawiam jakie bedzie miała zastosowanie i czy jest mi ona niezbędna i w ten sposób ograniczam mocno zakupy. Poza tym planuje zrobic mała wyprzedaż rzeczy które juz mi sie znudziły a komus moga sie przydac tyle ze do tego potrzebuje czas by kazda z rzeczy obfocic i opisac a na ta chwile jestem ciągle w niedoczasie ;)

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:10:09

@agata74
Aaa, no jednak to zdecydowanie lepiej niż moja Mama, bo ona nigdy w życiu nic nie sprzewdała, ani nawet nie wystawiła. Mało tego, nawet nie wyrzuciła. Bez względu na to, ile by nowych rzeczy nie kupiła, stare zawsze "jeszcze się przydadzą".
Kiedyś z kuzynem pod nieobecośćc moich rodziców powyrzucaliśmy na śmietnik 3 wielkie czarne wory rzewczy, które uważalismy za śmieci. Mama do dzisiaj się nie skapnęła, że coś zginęło (a to było kilkanaście lat temu) bo tyle tego ma, że sama nie pamięta co i gdzie ma, i nie widać było różnicy :D
Także zwracam humor :D

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:25:14

@dachoice to juz wiadomo w kogo sie wdałas w uzaleznienia ;) owszem jetem typem chomika bo mam np. po babci sukienki z jej lat młodosci ktore ubieram np. na wesela. Pozatym kiedys rzeczy były innej jakosci niz teraz, mam sukienki które maja po 20 lat i nic im nie jest ani kolor nie wyblakł ani nie zmieniły kształtu a teraz jak kupisz to po 3 praniach nadaje sie na śmietnik

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:28:36

Cytat
agata74
@dachoice to juz wiadomo w kogo sie wdałas w uzaleznienia ;) owszem jetem typem chomika bo mam np. po babci sukienki z jej lat młodosci ktore ubieram np. na wesela. Pozatym kiedys rzeczy były innej jakosci niz teraz, mam sukienki które maja po 20 lat i nic im nie jest ani kolor nie wyblakł ani nie zmieniły kształtu a teraz jak kupisz to po 3 praniach nadaje sie na śmietnik
Rzadko daję plusy i minusy, raczej mnie to nie bawi, ale tutaj wyjątkowo daję plus, bo z całą wypowiedzią się zgadzam super

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:34:13

ostatnio te sobie kupiłam fajna ksiązkę i mam zamiar sie troche pobawic ;)



dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:44:12

Heh, Mama też kiedyś miała manię kupowania książek, ale od kiedy w 3-pokojowym mieszkaniu zabrakło miejsca (całe mieszkanie zabudowane półkami na książki) Tata wpadł na pomysł, żeby kupić Mamie tableta. Bo e-booki nie zajmują miejsca, więc bidulek miał nadzieję, że to pomoże. Niestety Mama go przechytrzyła, i gdy np. znajdzie na necie jakiś przepis, to sobie drukuje, więc zamiast książek dochodzi stos kartek ;(

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:54:45

a wracajac do tzw. pierdułek to byłam ostatnio na giełdzie kwiatowej i kupiłam tylko 2 rzeczy drewnianego kogutka praz ceramicznego gołabka no i oczywiscie kwiaty udłąo mi sie dorwac sukulenty takie fajne w sredniej wiekosci oraz goździki. wiec ze mna nie jest tak zle kiedys jak jechałam na ta giełde to nie wiedziałam co kupowac bo wszystko mi sie podobało teraz jestem mega wybredna. co do ksiazek to owszem kupuje ale nie zawiele i sa to takie ktore nie sa czytane na raz, a nie lubie elektronicznych wole tradycyjnie papier i druk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-04 21:56 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 21:58:44

Wiecie co, a ja tutaj chwilkę czytam i tak myślę, myślę co to jest to "przydasie" ... a to jest właśnie na przydasie. Słabo dziś coś trybię, ale walizki fajne :D Co Wam powiem to Wam powiem, książki z papieru nic nie zastąpi, te nowości są okej, ale szelestu kartek nie ma ;)

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 22:02:00

Nie no, ja też wolę tradycyjne książki, z tym że ja tylko je wypożyczam z biblioteki a nie kupuje, bo tu mam 3 plusy: nie kosztują, nie zajmują miejsca w domu i mają taki fajny zapach :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

04 kwi 2017 - 22:02:28

Cytat
agata74
a wracajac do tzw. pierdułek to byłam ostatnio na giełdzie kwiatowej i kupiłam tylko 2 rzeczy drewnianego kogutka praz ceramicznego gołabka no i oczywiscie kwiaty udłąo mi sie dorwac sukulenty takie fajne w sredniej wiekosci oraz goździki. (...)

A ja dorwałam kury na jajka, takie szydełkowe, misz masz na inspiracje świąteczne jest :)

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

05 kwi 2017 - 08:05:32

@malmie ostatnio byłam tez na ciorupach ale tylko tekstylia wyszperałam ;)

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

05 kwi 2017 - 08:58:03

Cytat
agata74
...bo mam np. po babci sukienki z jej lat młodosci ktore ubieram np. na wesela. Pozatym kiedys rzeczy były innej jakosci niz teraz, mam sukienki które maja po 20 lat i nic im nie jest ani kolor nie wyblakł ani nie zmieniły kształtu a teraz jak kupisz to po 3 praniach nadaje sie na śmietnik

Tu jak najbardziej Cię popieram.Też uwielbiam to,co stare.Dziś już nie robi się rzeczy z taką dokładnością,kunsztem i dbałością o detale.Te stare rzeczy są bardzo trwałe-mimo upływu lat.
Nie ma porównania do dzisiejszej tandety z sieciówek.

Obrusik super i walizki też.
Ty masz fajny,dodatkowy zmysł do dekorowania i tworzenia.
To bardzo ciekawa cecha u Ciebie.Uwielbiam ludzi,którzy próbują stworzyć coś sami,coś niepowtarzalnego i oryginalnego,a nie biegną za "modą" kupując wszystko,co pojawi się w sieciówkach.Moim zdaniem sztuką jest stworzenie samemu.

Cytat
agata74
ostatnio te sobie kupiłam fajna ksiązkę i mam zamiar sie troche pobawic ;)

Zazdroszczę Ci takiej książki.super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-05 08:59 przez czarownicaao.

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka

05 kwi 2017 - 10:33:35

Świetne rzeczy :) A książki również zazdroszczę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwroty biżuterii w H&M?