Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

33 minut temu

sprawdzony stomatolog

37 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 11:20:48

Kupilam dzis w szmateksie razem zaplacilam 30 zl.Obie pary ze skory jedna z skory irchy.



Moje zdobycze

12 lis 2016 - 11:41:54

Jasne fajne super

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 11:55:13

Sa czysciutkie w srodku☺

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 14:08:30

jak bym nie ubrała ;( bałabym się grzybicy albo czegoś tam innego.Omijam zawsze super

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 14:49:59

Świetny zakup! Szare cudne ;)

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 17:40:51

no fajne , weż sprayem w środku wysmrodz .

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 18:07:32

Cytat
Polaris3
jak bym nie ubrała ;( bałabym się grzybicy albo czegoś tam innego.Omijam zawsze super
zarażeniem grzybica jest znikome bo wszystkie te rzeczy są dezynfekowane dlatego maja taki dziwny zapach. Predzej zarazisz sie w obuwniczym gdzie kilkadziesiat osób przymierza obuwie

buciki fajne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-12 18:08 przez agata74.

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 18:27:31

Bardzo fajne te z irchy.super

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 19:00:55

Cytat
agata74
Cytat
Polaris3
jak bym nie ubrała ;( bałabym się grzybicy albo czegoś tam innego.Omijam zawsze super
zarażeniem grzybica jest znikome bo wszystkie te rzeczy są dezynfekowane dlatego maja taki dziwny zapach. Predzej zarazisz sie w obuwniczym gdzie kilkadziesiat osób przymierza obuwie

buciki fajne
No racja w sklepie duzo ludzi mierzy.Latem na gola spocona stope,chociaz w sklepach sa stopki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-12 19:01 przez marchewka33.

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 19:25:17

Cytat
marchewka33
Cytat
agata74
Cytat
Polaris3
jak bym nie ubrała ;( bałabym się grzybicy albo czegoś tam innego.Omijam zawsze super
zarażeniem grzybica jest znikome bo wszystkie te rzeczy są dezynfekowane dlatego maja taki dziwny zapach. Predzej zarazisz sie w obuwniczym gdzie kilkadziesiat osób przymierza obuwie

buciki fajne
No racja w sklepie duzo ludzi mierzy.Latem na gola spocona stope,chociaz w sklepach sa stopki
Ludzie powielaja jakieś mity i to potem tak wyglada że mozna sie zarazic grzybica, chorobami, że ubrania są od umarłych, ze są z pluskwami, wszami i innymi pasozytami co wszystko nie ma żadnego przekładku na stan faktyczny. I tak jak pisałam te wszystkie rzeczy są dezynfekowane chemicznie preparatami wybijajacymi wszystko dlatego po zakupie takich rzeczy dobrze jest je wyprac bo mozna dostac wysypki badz uczulenia na te chemie, co do butów to materiałaowe wyprac, skórzane zapastowac wkładke przetrzec spirytusem a to cytat "Odkażanie ubrań ma miejsce w specjalnych komorach i podczas niego usuwa się czynniki, które mogą powodować choroby i grzyby. Sortownia, która tego dokonuje musi wydać zaświadczenie o przejściu przez towar dezynfekcji.

„- Przedsiębiorca prowadzący obrót używaną odzieżą musi posiadać świadectwo przeprowadzenia jej dezynfekcji i dezynsekcji. W przypadku towaru spoza UE jest to warunek wejścia na unijny obszar celny, natomiast gdy odzież trafia do Polski z innego kraju UE, to zabiegi te można przeprowadzić już na terenie Polski” – tłumaczy Jan Bondar, rzecznik głównego inspektora sanitarnego, na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”.

Oczywiście wymóg ten dotyczy także odbiorców detalicznych. Do tego, jak dodaje Bondar, państwowa inspekcja sanitarna może przeprowadzać także kontrole na wniosek konsumentów. Rzecznik podkreśla jednak, że odzież zakupioną w second handzie warto wyprać po przyniesieniu do domu. Nie chodzi jednak o ewentualne zarazki, czy grzyby, ale fakt, że środki chemiczne używane podczas jej odkażania mogą u niektórych osób wywoływać problemy dermatologiczne"

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 19:48:07

Cytat
agata74
Cytat
marchewka33
Cytat
agata74
Cytat
Polaris3
jak bym nie ubrała ;( bałabym się grzybicy albo czegoś tam innego.Omijam zawsze super
zarażeniem grzybica jest znikome bo wszystkie te rzeczy są dezynfekowane dlatego maja taki dziwny zapach. Predzej zarazisz sie w obuwniczym gdzie kilkadziesiat osób przymierza obuwie
Widze,ze masz duza wiedze na ten temat

buciki fajne
No racja w sklepie duzo ludzi mierzy.Latem na gola spocona stope,chociaz w sklepach sa stopki
Ludzie powielaja jakieś mity i to potem tak wyglada że mozna sie zarazic grzybica, chorobami, że ubrania są od umarłych, ze są z pluskwami, wszami i innymi pasozytami co wszystko nie ma żadnego przekładku na stan faktyczny. I tak jak pisałam te wszystkie rzeczy są dezynfekowane chemicznie preparatami wybijajacymi wszystko dlatego po zakupie takich rzeczy dobrze jest je wyprac bo mozna dostac wysypki badz uczulenia na te chemie, co do butów to materiałaowe wyprac, skórzane zapastowac wkładke przetrzec spirytusem a to cytat "Odkażanie ubrań ma miejsce w specjalnych komorach i podczas niego usuwa się czynniki, które mogą powodować choroby i grzyby. Sortownia, która tego dokonuje musi wydać zaświadczenie o przejściu przez towar dezynfekcji.

„- Przedsiębiorca prowadzący obrót używaną odzieżą musi posiadać świadectwo przeprowadzenia jej dezynfekcji i dezynsekcji. W przypadku towaru spoza UE jest to warunek wejścia na unijny obszar celny, natomiast gdy odzież trafia do Polski z innego kraju UE, to zabiegi te można przeprowadzić już na terenie Polski” – tłumaczy Jan Bondar, rzecznik głównego inspektora sanitarnego, na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”.

Oczywiście wymóg ten dotyczy także odbiorców detalicznych. Do tego, jak dodaje Bondar, państwowa inspekcja sanitarna może przeprowadzać także kontrole na wniosek konsumentów. Rzecznik podkreśla jednak, że odzież zakupioną w second handzie warto wyprać po przyniesieniu do domu. Nie chodzi jednak o ewentualne zarazki, czy grzyby, ale fakt, że środki chemiczne używane podczas jej odkażania mogą u niektórych osób wywoływać problemy dermatologiczne"

Masz duza wiedze w temacie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-12 19:58 przez marchewka33.

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 20:32:31

@marchewka33 jak sie jest tzw. "szperaczem" od 17 lat to wypadałoby miec wiedzę na ten temat ;)

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 21:35:35

W przypadku grzybicy jedyną skuteczną metodą na buty jest odkażanie formaliną. Naprawdę sądzicie że te buty były odkażone formaliną? Wszystkie inne zabiegi są "psu na budę" Powodzenia.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Moje zdobycze

12 lis 2016 - 23:27:09

One kiedyś były fajne.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Moje zdobycze

16 lut 2017 - 20:39:33

uwielbiam zakupy przez intetnet. Teraz nie mam juz czasu na spacery i przymierzanie w galeriach. A tak to mam sprawdzonych sprzedawców i kupuje. Mam kilka sklepów, w których kupuje bo lubie ich jakosc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czółenka SAGAN