Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

02 mar 2017 - 14:33:17

Jak ktoś lubi to są skarpety z superbohaterami z Marvela, niestety nie ma mojej idolki czyli She-Hulk :D

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

07 mar 2017 - 18:05:35

Lidl ma fajne promocje i dobry towar, ale ma jeden minus, przeważnie jest go bardzo mało, co skutkuje tym, że ludzie idą godzinę przed otwarciem sklepu i walczą jak za komuny.<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-07 18:30 przez moderator.

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

07 mar 2017 - 18:41:12

są też fajne wieszaczki białe metalowe z serduszkami za 9.90 ! polecam zerknąć ;)

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

21 paź 2017 - 20:56:11

Wyscig po torebki był 14 pazdziernika ....kto kupił ...handlarze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-21 21:01 przez Polaris3.

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

22 paź 2017 - 11:01:24

lidl nie jest tani i nie ma dobrego towaru.
co do torebek j//w to prawda dużo ich było póżniej na allegro.

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

17 lis 2017 - 11:41:52

Cytat
banach
lidl nie jest tani i nie ma dobrego towaru.
co do torebek j//w to prawda dużo ich było póżniej na allegro.
zgadzam sie ze lidl sie popsuł jesli chodzi o jakosc towaru

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

17 lis 2017 - 14:18:06

Cytat
agata74

lidl nie jest tani i nie ma dobrego towaru.
co do torebek j//w to prawda dużo ich było póżniej na allegro.
zgadzam sie ze lidl sie popsuł jesli chodzi o jakosc towaru

A mimo to ludzie stoją w kolejkach jeszcze przed otwarciem sklepu, jak za komuny. Mało tego, kiedyś byłam świadkiem jak dwie panie omal nie pobiły się o kurtkę! Każda trzymała za kawałek matetiału i ciągnęła w swoją stronę, gorzej niż dzieci w piaskownicy. Do tego doszły wyzwiska, nie szło je uspokoić. Ktoś zawołał ochronę sklepu i skończyło się tak, że pan zabrał kurtkę na zaplecze. Pewnie za jakiś czas, jak się awanturnice rozeszły to odłożył ją na sklep. Ale takiej akcji jeszcze nie widziałam:o

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

17 lis 2017 - 15:36:46

Cytat
Emilly7


lidl nie jest tani i nie ma dobrego towaru.
co do torebek j//w to prawda dużo ich było póżniej na allegro.
zgadzam sie ze lidl sie popsuł jesli chodzi o jakosc towaru

A mimo to ludzie stoją w kolejkach jeszcze przed otwarciem sklepu, jak za komuny. Mało tego, kiedyś byłam świadkiem jak dwie panie omal nie pobiły się o kurtkę! Każda trzymała za kawałek matetiału i ciągnęła w swoją stronę, gorzej niż dzieci w piaskownicy. Do tego doszły wyzwiska, nie szło je uspokoić. Ktoś zawołał ochronę sklepu i skończyło się tak, że pan zabrał kurtkę na zaplecze. Pewnie za jakiś czas, jak się awanturnice rozeszły to odłożył ją na sklep. Ale takiej akcji jeszcze nie widziałam:o
ja wiedziałam że były boje o torby wittchen ale o kurtki :o masakra co ten konsumpcjonizm robi z ludzi

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

17 lis 2017 - 16:53:38

Cytat
agata74



lidl nie jest tani i nie ma dobrego towaru.
co do torebek j//w to prawda dużo ich było póżniej na allegro.
zgadzam sie ze lidl sie popsuł jesli chodzi o jakosc towaru

A mimo to ludzie stoją w kolejkach jeszcze przed otwarciem sklepu, jak za komuny. Mało tego, kiedyś byłam świadkiem jak dwie panie omal nie pobiły się o kurtkę! Każda trzymała za kawałek matetiału i ciągnęła w swoją stronę, gorzej niż dzieci w piaskownicy. Do tego doszły wyzwiska, nie szło je uspokoić. Ktoś zawołał ochronę sklepu i skończyło się tak, że pan zabrał kurtkę na zaplecze. Pewnie za jakiś czas, jak się awanturnice rozeszły to odłożył ją na sklep. Ale takiej akcji jeszcze nie widziałam:o no właśnie .
Ja z kolei widziałam jak kurtki leżały masę kurtek i nikt tego nie kupował.
Społeczeństwo już się tymi kurtkami przejadło.











ja wiedziałam że były boje o torby wittchen ale o kurtki :o masakra co ten konsumpcjonizm robi z ludzi

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

23 sty 2018 - 13:52:16

Niektóre rzeczy mają dobre jakościowo i w dobrej cenie, ale żeby się bić o ubrania - nie chciałoby mi się. Szczególnie, że te promocje i tak są co chwilę, już się tak nie napalam na promocje.

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

07 mar 2018 - 21:55:37

ubrania z lidla kiedyś były naprawdę świetnej jakości, teraz odnoszę wrażenie że jest coraz gorzej. Zdarzają się jeszcze fajne stzuki ale wiekszość nie grzeszy jakością a ceny wcale szału nie robią

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

07 mar 2018 - 21:59:57

ciuchy mają szmaty ;( nie kupuję jak z PRL u

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

08 mar 2018 - 15:16:32

zgadzam sie jeszcze 2 lata temu ciuchy i inne gadzety domowe były fajne teraz to taki tani market chiński, to juz biedronka ma lepszy asortyment. Ale co sie dzieiwc dla unii i tak jestesmy blokiem wschodnim a na ten blok wrzuca sie do sklepów byle co bo i tak kupią.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

26 mar 2018 - 10:55:43

Ja ostatnio w Lidlu skusiłam się na jajo-war :) Bardzo fajna sprawa polecam. super

Upolowane w LIDLU- zbiorczy cz. 2

10 kwi 2018 - 14:36:52

Raczej jak wszędzie - zależy na co się trafi. Jakieś dwa lata temu kupiłam kurteczkę ze "skórki" (jak zwał tak zwał), co prawda kosztowała 80zł ale to chyba normalna cena i chodzę w niej aż po dziś dzień :D
No i często mają słodziutkie ubranka dla dzieci... no ale jak to bywa z dziecięcymi - malutkie są wszystkie super :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka