Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 abażury ?? Weź mi powiedz czy jest coś czego nie potrafisz "zmajstrować" ;)
Te wiatraki to taki "popularny" motyw, bo i na biżuterii widziałam u dziewczyn w dziale biżuteryjnym.

Agata abażury , malmie zaraz "arcydzieło" machnie, a ja muszę psy reanimować bo mi mdleją;)

@malmie napewno jest wiele rzeczy którch nie potrafię ale ze lubię stawiać sobie wyzwania to robię to ;D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Taa ciekawe jakie @agata74 ? Umiesz malować wiatraki ?? Może jaki abażur z wiatrakiem z materiałów odzyskanych Twoje rączki sprawią :)

@CzerwoneUsta wiem, że reanimacja jak będzie potrzebna przeprowadzisz ją sprawnie, dasz radę Usta !

@malmie wiatraka nie malowałam ale dla chcacego nic trudnego

Cytat
malmie


@CzerwoneUsta wiem, że reanimacja jak będzie potrzebna przeprowadzisz ją sprawnie, dasz radę Usta !
No jak nie jak tak, usta pyszczek sztuczne oddychanie i psina jak nowo narodzona:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 wiedziałam ! Pozytywnie całą parą - wszystko da radę zrobić :)

Cytat
CzerwoneUsta
No jak nie jak tak, usta pyszczek sztuczne oddychanie i psina jak nowo narodzona:D
serce serce serce

Edit: Foty już mogę dodawać to wstawiam moje zdobycze ;)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-26 21:37 przez malmie.

nowe zdobycze w postaci nowiusieńkiej rolety oraz na połce dzbanek, slimak i lampion. jedynie granatowy emaliowany kubas nie jest z sh a z Netto @malmie łyzeczka rewelacyjna zazdroszczę





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-01 14:24 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dzbanek @agata74 budzi moje wspomnienia o herbacie ... był kiedyś taki dzbanek u babci ... wszystko fajne zdobyłaś. Roleta ładnie się prezentuje, fajna ta niebieska krata :)
U mnie jedna nowa ciara, pojemnik-imitacja kanki na mleko, bogato zdobiony z łańcuchem żelaznym :D Będzie na drewniane łyżki.


@malmie serce zazdroszcze kanka cudo. co do rolety to ona taka własnie była błekitna i na tym pas kraciasty wykończony koronką wiec jak ja zobaczyłam to juz w głowie miałam obraz tego jak bedzie sie prezentowac i sie nie zawiodłam a że w końcu mam tez karnisz to moge szalec z firankami bo do niedawna miałam takie patyki do zazdrosek i jeden długi na zazdroski ale ten długi się nie sprawdzał bo sie wyginał.

Cytat
malmie

U mnie jedna nowa ciara, pojemnik-imitacja kanki na mleko, bogato zdobiony z łańcuchem żelaznym :D Będzie na drewniane łyżki.

[attachment 998907 20170701_151014.jpg]
Piękna ta kanka, zaistebrawo. Aż się prosi o ogórki małosolne albo chociaż zsiadłe mleko.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 wyobrażam sobie te odcienie niebieskiego u Ciebie, a krata świetna, lubię takie :)

@alicja70 ogórki moje ulubione i jeszcze zsiadłe mleko nooo pokarm bogów ;) i ziemniaki młode z koperkiem mniam ! Kanka niestety nie ma pokrywki bardzo nad tym ubolewam, ale uwiodła mnie i już ;)
Takie kanki wielkie kiedyś widziałam, kwiatem malowane z pokrywką, ale cudne.

Kanka świetna, taki klimat wiejski...weż przykład z Agaty i jakiś bukiecik tam wstaw:)Agata ma oko na kompletowanie rzeczy, wszystko ciekawie wygląda i tak ciepło:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Aaaa widzisz Usta, klimat wiejski, bo ja jestem ze wsi ;)

@malmie ty uwazaj ogórki i siadłe mleko to mieszanka wybuchowa i zeby ci czego nie rozerwało ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biedra, pepco i kik czyli moje ostatnie zakupy