Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

7 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

O! Druszlak mnie wzruszył ;( słoik fajowy, z armaty bym wypaliła jaką kuleczkę papierową heheh, napiłabym się czegoś z takiego romantycznego kubeczka i odpoczęła na podusi obleczonej taką poszewką wlepiając wzrok w drzewko owocowe ;) Fajne ciary @agata74

@ malmie dzieki armata kupiona dla tescia zapłaciłam 40 zł a w necie taka sama kosztuje 300 byłam w szoku. a taki słój juz długo chodził za mną i sie udało bo juz myslałam ze na wiosne trzeba bedzie udac sie na targ staroci

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@Agata74 to się udało z armatą :)
Moja babcina torebka, stan idealny ... uwiodła mnie i musiałam. Słabe zdjęcie, ale wierzcie nobliwie wyglądam z taką torebką, no respekt chyba budzę heheh ;)


@malmie wow torebka cudo serce ty to masz nosa do takich torebek

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No udało mi się i byłam bardzo zdziwiona, że nikt nie wziął, bo czyściutka i zadbana i ... nie śmierdzi :)
@agata74 dzięki :)

Cytat
malmie
No udało mi się i byłam bardzo zdziwiona, że nikt nie wziął, bo czyściutka i zadbana i ... nie śmierdzi :)
@agata74 dzięki :)
wiesz jak by była witchen to pewnie by sie rzucili ;) a tak czekała na własciwa osobe która doceni jej vintage piekno

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 wiesz coś w tym jest i widać to na ciarach. Na moich terenach takie jakby "szopery" jak się pojawią to migiem znikają, ale cieszę się, bo akurat mi się trafiła i jak, jak mówisz "vintage piękno" nooo to tera jestem dumna jak paw :)

Masz z czego, torebka fajna i wygląda na skórzaną, czekała na ciebie i się doczekała:)

widzę ze mamy jakiegos wielbiciela który nas minusuje hehehehe nie ma to jak gal anonim ;)

gdzie w to wszystko trzymacie- piękne bibelotki, mogłabym kupować i kupować, tylko gdzie to wszystko upychać jak się mieszka w kawalerce;)

Cytat
luliviton
gdzie w to wszystko trzymacie- piękne bibelotki, mogłabym kupować i kupować, tylko gdzie to wszystko upychać jak się mieszka w kawalerce;)
ja kupuje dla rodziny, przyjaciół i dla siebie a trzymać na szczescie mam jeszcze gdzie bo stare zastepuje "nowymi" :D

@malmie, @czerwoneusta @banach @nbbo moje nowe ciorupy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-13 15:20 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

:D @agata74 no dajesz konkretnie po ciarach. Widzę, że na poduchy się rzuciłaś. Wisienki ciekawe i apetyczne. Mam nową zdobycz, filiżanka z NRD ;) Państwa nie ma, a filiżanka ostała się.

Cytat
malmie
:D @agata74 no dajesz konkretnie po ciarach. Widzę, że na poduchy się rzuciłaś. Wisienki ciekawe i apetyczne. Mam nową zdobycz, filiżanka z NRD ;) Państwa nie ma, a filiżanka ostała się.
tak poduszki to moj ulubiony tekstylny gadzet który odmiania wyglad naroznika. wisienki to nic innego jak zadroska idealna bedzie na lato w okresie wisniobrania. Mam juz w truskawki, dzika róze to teraz wisienki ;) pochwal sie filizanka bo mnie ciekawosc zzera co tez NDR produkowało za ciorupy

@malmieFiliżnka w sam raz na gorący napój w takie dni jak teraz, dawaj to znalezisko, może to jakiś eksponat którego już nigdzie nie można zobaczyć;)

@agata74 masz to oko szperacza, zawsze coś wypatrzysz:) teść zadowolony z armatki?

Cytat
CzerwoneUsta
@malmieFiliżnka w sam raz na gorący napój w takie dni jak teraz, dawaj to znalezisko, może to jakiś eksponat którego już nigdzie nie można zobaczyć;)

@agata74 masz to oko szperacza, zawsze coś wypatrzysz:) teść zadowolony z armatki?
jeszcze nie miałam okazji by pojechać i wreczyc pewnie na majówke pojedziemy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolorowa kolia