Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

O! Druszlak mnie wzruszył ;( słoik fajowy, z armaty bym wypaliła jaką kuleczkę papierową heheh, napiłabym się czegoś z takiego romantycznego kubeczka i odpoczęła na podusi obleczonej taką poszewką wlepiając wzrok w drzewko owocowe ;) Fajne ciary @agata74

@ malmie dzieki armata kupiona dla tescia zapłaciłam 40 zł a w necie taka sama kosztuje 300 byłam w szoku. a taki słój juz długo chodził za mną i sie udało bo juz myslałam ze na wiosne trzeba bedzie udac sie na targ staroci

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@Agata74 to się udało z armatą :)
Moja babcina torebka, stan idealny ... uwiodła mnie i musiałam. Słabe zdjęcie, ale wierzcie nobliwie wyglądam z taką torebką, no respekt chyba budzę heheh ;)


@malmie wow torebka cudo serce ty to masz nosa do takich torebek

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No udało mi się i byłam bardzo zdziwiona, że nikt nie wziął, bo czyściutka i zadbana i ... nie śmierdzi :)
@agata74 dzięki :)

Cytat
malmie
No udało mi się i byłam bardzo zdziwiona, że nikt nie wziął, bo czyściutka i zadbana i ... nie śmierdzi :)
@agata74 dzięki :)
wiesz jak by była witchen to pewnie by sie rzucili ;) a tak czekała na własciwa osobe która doceni jej vintage piekno

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 wiesz coś w tym jest i widać to na ciarach. Na moich terenach takie jakby "szopery" jak się pojawią to migiem znikają, ale cieszę się, bo akurat mi się trafiła i jak, jak mówisz "vintage piękno" nooo to tera jestem dumna jak paw :)

Masz z czego, torebka fajna i wygląda na skórzaną, czekała na ciebie i się doczekała:)

widzę ze mamy jakiegos wielbiciela który nas minusuje hehehehe nie ma to jak gal anonim ;)

gdzie w to wszystko trzymacie- piękne bibelotki, mogłabym kupować i kupować, tylko gdzie to wszystko upychać jak się mieszka w kawalerce;)

Cytat
luliviton
gdzie w to wszystko trzymacie- piękne bibelotki, mogłabym kupować i kupować, tylko gdzie to wszystko upychać jak się mieszka w kawalerce;)
ja kupuje dla rodziny, przyjaciół i dla siebie a trzymać na szczescie mam jeszcze gdzie bo stare zastepuje "nowymi" :D

@malmie, @czerwoneusta @banach @nbbo moje nowe ciorupy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-13 15:20 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

:D @agata74 no dajesz konkretnie po ciarach. Widzę, że na poduchy się rzuciłaś. Wisienki ciekawe i apetyczne. Mam nową zdobycz, filiżanka z NRD ;) Państwa nie ma, a filiżanka ostała się.

Cytat
malmie
:D @agata74 no dajesz konkretnie po ciarach. Widzę, że na poduchy się rzuciłaś. Wisienki ciekawe i apetyczne. Mam nową zdobycz, filiżanka z NRD ;) Państwa nie ma, a filiżanka ostała się.
tak poduszki to moj ulubiony tekstylny gadzet który odmiania wyglad naroznika. wisienki to nic innego jak zadroska idealna bedzie na lato w okresie wisniobrania. Mam juz w truskawki, dzika róze to teraz wisienki ;) pochwal sie filizanka bo mnie ciekawosc zzera co tez NDR produkowało za ciorupy

@malmieFiliżnka w sam raz na gorący napój w takie dni jak teraz, dawaj to znalezisko, może to jakiś eksponat którego już nigdzie nie można zobaczyć;)

@agata74 masz to oko szperacza, zawsze coś wypatrzysz:) teść zadowolony z armatki?

Cytat
CzerwoneUsta
@malmieFiliżnka w sam raz na gorący napój w takie dni jak teraz, dawaj to znalezisko, może to jakiś eksponat którego już nigdzie nie można zobaczyć;)

@agata74 masz to oko szperacza, zawsze coś wypatrzysz:) teść zadowolony z armatki?
jeszcze nie miałam okazji by pojechać i wreczyc pewnie na majówke pojedziemy :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolorowa kolia