Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

22 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
malmie
nooo to TY @agata74 porządnie zanurkowałaś, ja tylko na rynku zwykłe masowo pewnie robione, ale też niczego sobie, nawet subtelne :)
jak sie było w tamtych okolicach na wakacjach to przy okazji sie zwiedza ;)

@agata74 to się obłowiłaś:D mam podobne karafki małe, tylko z dziubkiem, używam do oleju, octu...mam też bez dziobka małe (250ml) na syropy owocowe np polewam pankeyki:) fajne rzeczy trafiłaś, duch świąt unosi się w powietrzu:D

@malmie sowami podbiłaś mojeserce, uwielbiam drewniane dodatkibrawo duże są te sówki?

kiedyś były słynne stringi z koniakowa, babki tam mają artystyczne duszę, takie cuda tworzyć;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 okolice świetne, tak do zwiedzania jak i nurkowania w ciarupach ;)

@CzerwoneUsta cztery wielkości: 13, 10, 7 i 5 cm

Szykuję się do grzebania w najbliższym czasie, muszę coś skołować sobie, bo mam deficyt ciarup chyba :D nie wiem co z tego będzie, ale ... no właśnie.

Cytat
malmie
@agata74 okolice świetne, tak do zwiedzania jak i nurkowania w ciarupach ;)

@CzerwoneUsta cztery wielkości: 13, 10, 7 i 5 cm

Szykuję się do grzebania w najbliższym czasie, muszę coś skołować sobie, bo mam deficyt ciarup chyba :D nie wiem co z tego będzie, ale ... no właśnie.
akurat tam nie było miejsc do nurkowania w ciorupach my pojechalismy tam łazic po górach i obcowac z matka naturą ;) to trzymam kciuki za udane łowy ja dzis upolowałam kilka rzeczy ale najbardziej ciesze sie ze znów wyszperałam green gate :D tym razem fartuszek tańczy kubas bedzie dla męża pozostałe rzeczy wrzuce jak porobie fotki ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
agata74
akurat tam nie było miejsc do nurkowania w ciorupach my pojechalismy tam łazic po górach i obcowac z matka naturą ;) to trzymam kciuki za udane łowy ja dzis upolowałam kilka rzeczy ale najbardziej ciesze sie ze znów wyszperałam green gate :D tym razem fartuszek tańczy kubas bedzie dla męża pozostałe rzeczy wrzuce jak porobie fotki ;)

Zawsze jest okazja gdzieś zanurkować ;) chodząc po górach i dolinach można zawędrować w całkiem ciekawe miejsca np. jak wpadłam do pewnej pasieki to dopiero było nurkowanie. Trzymaj te kciuki za moje łowy.

Kubas świetny :D taki z charakterem!

EDIT: Świeże nabytki ;)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-03 09:34 przez malmie.

I jak tam zdobycze w Nowym 2018 roku kawka

Cytat
agata74
@Polaris3 no trochę sie tego nazbierało ;)

super te poduszeczki ,na zdjęciu nr. 2 ta poszewka na poduszkę i ten kogutek z podlewaczką świetny super

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

U mnie jeszcze bidnie w tym roku ze zdobyczami ciarupowymi, jedyne co to kolejną torebkę zdobyłam, taką babciną :D Za to Agata widzę już nazbierała ... salaterka z płyty wymiata normalnie super

Winyl pod wpływem temperatury zamienił się w salaterkę, ktoś miał fajny pomysł, ale zdobycze trafione:)fajne rzeczy:)

@malmie pszczoły spały czy szalały...kochać miodekchcę to!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta raczej już po robocie były i do snu się kładły ;) No ciarup, uli tam było sporo, a nurkowanie w lokalnym "pszczelim" asortymencie udane było ... miodek, świeczki, krem i coś jeszcze :D

@malmie świeczki mam takie masywne z wosku pszczelego, nawet kremik, pyłki też kupiłam ale w smaku były ble więc z miodem gryczanym zmieszałam i tak zostały pochłonięte:) przypomniałam teraz sobie że muszę zapasy uzupełnić, w słoiku już końcówka:)

Sąsiadka wygrzebała pod koniec roku taki kwietnik z mosiądzu, narazie stoi u niej na tarasie bo nie zdecydowała jeszcze gdzie go postawi, widać że ręcznie był robiony, te wszystkie zdobienia, widać że ktoś włożył tam kawał serca, dała tylko 35zł, można postawić 3 doniczki, cudeńko, i była tylko 1szt, szczęściara:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta to koniecznie musisz uzupełnić, bo bez miodku ciężko ;)
Moja kumpela super komódkę zdobyła taką drewnianą, zdobioną pięknie. Odmalowali i cudo, ale to już droższe "ciary", bo kilka stów dała, ale na moje opłacało się. Mebel przepiękny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zimowe Rabaty- co? gdzie? kiedy?