Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
malmie
nooo to TY @agata74 porządnie zanurkowałaś, ja tylko na rynku zwykłe masowo pewnie robione, ale też niczego sobie, nawet subtelne :)
jak sie było w tamtych okolicach na wakacjach to przy okazji sie zwiedza ;)

@agata74 to się obłowiłaś:D mam podobne karafki małe, tylko z dziubkiem, używam do oleju, octu...mam też bez dziobka małe (250ml) na syropy owocowe np polewam pankeyki:) fajne rzeczy trafiłaś, duch świąt unosi się w powietrzu:D

@malmie sowami podbiłaś mojeserce, uwielbiam drewniane dodatkibrawo duże są te sówki?

kiedyś były słynne stringi z koniakowa, babki tam mają artystyczne duszę, takie cuda tworzyć;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 okolice świetne, tak do zwiedzania jak i nurkowania w ciarupach ;)

@CzerwoneUsta cztery wielkości: 13, 10, 7 i 5 cm

Szykuję się do grzebania w najbliższym czasie, muszę coś skołować sobie, bo mam deficyt ciarup chyba :D nie wiem co z tego będzie, ale ... no właśnie.

Cytat
malmie
@agata74 okolice świetne, tak do zwiedzania jak i nurkowania w ciarupach ;)

@CzerwoneUsta cztery wielkości: 13, 10, 7 i 5 cm

Szykuję się do grzebania w najbliższym czasie, muszę coś skołować sobie, bo mam deficyt ciarup chyba :D nie wiem co z tego będzie, ale ... no właśnie.
akurat tam nie było miejsc do nurkowania w ciorupach my pojechalismy tam łazic po górach i obcowac z matka naturą ;) to trzymam kciuki za udane łowy ja dzis upolowałam kilka rzeczy ale najbardziej ciesze sie ze znów wyszperałam green gate :D tym razem fartuszek tańczy kubas bedzie dla męża pozostałe rzeczy wrzuce jak porobie fotki ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
agata74
akurat tam nie było miejsc do nurkowania w ciorupach my pojechalismy tam łazic po górach i obcowac z matka naturą ;) to trzymam kciuki za udane łowy ja dzis upolowałam kilka rzeczy ale najbardziej ciesze sie ze znów wyszperałam green gate :D tym razem fartuszek tańczy kubas bedzie dla męża pozostałe rzeczy wrzuce jak porobie fotki ;)

Zawsze jest okazja gdzieś zanurkować ;) chodząc po górach i dolinach można zawędrować w całkiem ciekawe miejsca np. jak wpadłam do pewnej pasieki to dopiero było nurkowanie. Trzymaj te kciuki za moje łowy.

Kubas świetny :D taki z charakterem!

EDIT: Świeże nabytki ;)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-03 09:34 przez malmie.

I jak tam zdobycze w Nowym 2018 roku kawka

Cytat
agata74
@Polaris3 no trochę sie tego nazbierało ;)

super te poduszeczki ,na zdjęciu nr. 2 ta poszewka na poduszkę i ten kogutek z podlewaczką świetny super

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

U mnie jeszcze bidnie w tym roku ze zdobyczami ciarupowymi, jedyne co to kolejną torebkę zdobyłam, taką babciną :D Za to Agata widzę już nazbierała ... salaterka z płyty wymiata normalnie super

Winyl pod wpływem temperatury zamienił się w salaterkę, ktoś miał fajny pomysł, ale zdobycze trafione:)fajne rzeczy:)

@malmie pszczoły spały czy szalały...kochać miodekchcę to!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta raczej już po robocie były i do snu się kładły ;) No ciarup, uli tam było sporo, a nurkowanie w lokalnym "pszczelim" asortymencie udane było ... miodek, świeczki, krem i coś jeszcze :D

@malmie świeczki mam takie masywne z wosku pszczelego, nawet kremik, pyłki też kupiłam ale w smaku były ble więc z miodem gryczanym zmieszałam i tak zostały pochłonięte:) przypomniałam teraz sobie że muszę zapasy uzupełnić, w słoiku już końcówka:)

Sąsiadka wygrzebała pod koniec roku taki kwietnik z mosiądzu, narazie stoi u niej na tarasie bo nie zdecydowała jeszcze gdzie go postawi, widać że ręcznie był robiony, te wszystkie zdobienia, widać że ktoś włożył tam kawał serca, dała tylko 35zł, można postawić 3 doniczki, cudeńko, i była tylko 1szt, szczęściara:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta to koniecznie musisz uzupełnić, bo bez miodku ciężko ;)
Moja kumpela super komódkę zdobyła taką drewnianą, zdobioną pięknie. Odmalowali i cudo, ale to już droższe "ciary", bo kilka stów dała, ale na moje opłacało się. Mebel przepiękny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zimowe Rabaty- co? gdzie? kiedy?