Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@usta dokładnie dziś przetestowałam buty i są rewelacyjne leciutkie i bardzo wygodne rzekłabym nawet ze wygodniejsze od oryginalnych martensów bo lzejsze

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 fajnie buty, a i jeszcze jak wygodne to już w ogóle trafiony zakup za kilkanaście złociszy, super ;) Zestaw na biurko zawsze się przyda, no a królik ... uroczy ;)

super łupy tak gdzie to takie można dostać...

moje nowe zdobycze ciorupowe , większość to świąteczne gadzety ktore przydadza sie do wianków czy stroików



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

No Agata już przygotowania do świąt grudniowych ;) a ja znowu kulko-bombka otwierana, ale teraz urozmaiciłam swoje ciarupy drewnianym serduchem malowanym. Złowione na targu. Dobrze, że poprzedni właściciel nie wywalił, bo mi się przyda :D


@malmie dokładnie swieta za pasem wiec warto poszukac ozdób tanich i nietuzinkowych ;) a Twoje serducho drewniane cudo serce takie w skandynawskim stylu

a to moje świateczne łupy ciorupowe ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-26 15:58 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cukierniczka cudna @Agata74 Widzę, że już co nieco spożytkowałaś do wianków tegorocznych ;)
Moje nowe nabytki - sowy drewniane - mam już drewniane bombki koty, a w tym roku dorzucę sowy.


@malmie ale cudne te sówki czyli bedziesz miec ekologiczna choinkę jeszcze tylko ozdoby ze słomy i gotowe ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 no tak trochę drewna będzie ;) Faktycznie może warto zanurkować w jakie ciarupy i skołować jakie słomiane ozdoby :)

@malmie swego czasu było duzo tych ozdób słomianych



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 oj pamiętam, u mojej babci takie królowały i jeszcze koronkowe figurki :) A właśnie zaraz lecę cyknę fotę aniołków com kupiła, takie właśnie koronkowe ...
edit: ... oto trójka, efekt nurkowania tu i ówdzie




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-27 21:12 przez malmie.

Cytat
malmie
@agata74 oj pamiętam, u mojej babci takie królowały i jeszcze koronkowe figurki :) A właśnie zaraz lecę cyknę fotę aniołków com kupiła, takie właśnie koronkowe ...
edit: ... oto trójka, efekt nurkowania tu i ówdzie
cudne jak byłam w koniakowie to kupiłam sobie podobnego

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

nooo to TY @agata74 porządnie zanurkowałaś, ja tylko na rynku zwykłe masowo pewnie robione, ale też niczego sobie, nawet subtelne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SWETER O KRÓTSZYM KROJU Z OZDOBNYMI TROCZKAMI ZARA