Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 31 32 -->
zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
agata74
@malmie ty uwazaj ogórki i siadłe mleko to mieszanka wybuchowa i zeby ci czego nie rozerwało ;D

boję się dobrze, żeś mi przypomniała. Już wystarczy mi, że mam krótką skórę, a jakby jeszcze co rozerwało to już w ogóle uff Tylko jeden ogóreczek i łyk zsiadłego napoju boskiego ;)

moze znów uda mi sie cos fajnego wyszperac w mazurskich lumpkach bo tu ciorup nie ma ale tekstylia to i owszem oraz ciuchy

dobra ja spadam bo padam na pyszczek kolorowych życzę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 22:32 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
agata74
dobra ja spadam bo padam na pyszczek kolorowych życzę

Bajo na radyjku ;) Grzeb w mazurskich ciarach i ciuchaczach, i wbijaj enter :D

Ale takie umiarkowane oczyszczenie (zsiadłe + ogór) czasami potrzebne;)
szperajta i pokazujta, fajne rzeczy trafiacie:)

byłam szperałam ale nic nie upolowalam jedynie w kiku, pepco i biedrze kilka gadzetow do domu

@czarownicaao, @malmie, @usta, @nbbo dziś córką byłam na szperaniu i oto moje łupy ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-13 21:37 przez agata74.

Cytat
agata74
byłam szperałam ale nic nie upolowalam jedynie w kiku, pepco i biedrze kilka gadzetow do domu

@czarownicaao, @malmie, @usta, @nbbo dziś córką byłam na szperaniu i oto moje łupy ;)
Świeczniki, jabłko, świece i ten kawałek drewna bajka, reszta też świetna, wygrzebałaś fajne rzeczy, to ostatnie to lampka czy sam abażur? Słodka ta filiżanka, miałaś farta, takie gadżety napewno się przydadzą:)napisz jeszcze czy to jabłko to jakiś pojemnik, wydaję mi się że ten ogonek jest z przykrywką?

@agata74
Serduszka,domki z lampionikiem,jabłko i filiżanka dla mnie rewelacja.
To jabłko jest fantastyczne.
Zastanawia mnie tylko...,co to jest to drewienko?

@usta @czarownicaao filiżanka to nic innego jak sylikonowa foremka na babeczkę szkoda ze była tylko jedna ale moze uda mi się skompletować kilka. Jabłko to jest swiecznik tyle że nie miał tego denka wkładanego gdzie mozna załozyc swieczke ale to mi wcale nie przeszkadza bo wykombinowałam cos innego na swieczke. Ostatnie to abazur czarny który szukałam by zrobic lampkę , a drewienko nie wiem co to było chyba jakas rzeżba bo styłu ma zawieszkę i na jednym z końców dwie małe dziurki jak by tam cos było ale staraszie mi sie spodobało to drewienko i planuję z niego zrobić swiecznik



Cytat
agata74
@usta @czarownicaao filiżanka to nic innego jak sylikonowa foremka na babeczkę szkoda ze była tylko jedna ale moze uda mi się skompletować kilka. Jabłko to jest swiecznik tyle że nie miał tego denka wkładanego gdzie mozna załozyc swieczke ale to mi wcale nie przeszkadza bo wykombinowałam cos innego na swieczke. Ostatnie to abazur czarny który szukałam by zrobic lampkę , a drewienko nie wiem co to było chyba jakas rzeżba bo styłu ma zawieszkę i na jednym z końców dwie małe dziurki jak by tam cos było ale staraszie mi sie spodobało to drewienko i planuję z niego zrobić swiecznik

Efekt świecącego jabłuszka zarąbisty!
Tak myślę,że może to drewienko,to była taka podstawka pod kadzidełko?
W dziurkę wkłada się kadzidło i popiół spada na drewienko-nie na blat.
Ciekawa,dość twórcza i zagadkowa rzecz.super

Do kadzidełka otwory mają na zewnętrznej stronie podstawy, a to u Agaty jak napisała zawieszka jest z tyłu, czyli dekoracja ścienna i było napewno coś jeszcze doczepione u dołu, może jakieś ozdóbki drewniane, tylko znając życie ktoś urwał lub same odpadły, ale jak by na to nie patrzeć świetny materiał do obróbki, można wyczarować coś naprawdę oryginalnego.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Jabłko jest obiektem moich westchnień, ale świetna zdobycz @agata74 chcę to!
Nic nie mam nowego z ciarup, słabo widać grzebię.

@malmie, @usta, @czarwonicaao oto moje dzisiejsze zdobycze na ktore wybrałam sie z córką i 2 pierwsze to przywiezione z mazur z tamtejszego łazenia i szukania czegos ciekawego



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 aż tyle ! Ja nic nie mam, a tu tyle ... notatnik będzie pasował do kalendarza, który kiedyś pokazywałaś. Materiał w maki rozumiem, że do "roboty" będzie i uszyjesz coś ;)

Edit: Jabłko metalowe serce dlaczego ja go wcześniej nie widziałam. Boskie jabłko, boskie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-09 22:44 przez malmie.

@malmie tak z materiału w maki zrobie poszewki na poduchy bo niestety zasłona była tylko jedna. Notatnik użekł mnie motywem różanym bede mogała lisciki pisac mojemu męzowi i wkładac do plecaka by potem znalazł i sobie poczytał w pracy ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 ale romantyczne rzeczy można w ciarach zdobyć ;) no i na takich liściki pisać to już w ogóle :) psiknij czym te karteczki to będzie jeszcze fajniej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biedra, pepco i kik czyli moje ostatnie zakupy