Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

11 minut temu

elektryka sklep

17 minut temu

wakacje last minute

32 minut temu

Budowa domu

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@filipekkrol kupiłaś coś ?
@agata74 ten flakonik to wygląda trochę jak karafka bez korka. Taki korek bym skołowała i na sok do szybkie spożycia w sam raz :D Gdzie się nie pojawisz tam wyławiasz :D

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

ALE TO WSZYSTKO FAJNE MACIE;)

@malmie z ta karafka to nie pomyslałam, co do korka to da sie coś wymyslić ;) a co do wyławiania to sa lata praktyki jak ja od 15 lat łażę po sh ;D
@filipekkrol coś upolowałaś fajnego? wrzucaj foty bom ciekawa :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:28 przez agata74.

Dziewczyny dopiero dziś idę tam lub jutro z rana ,czekam az zaksięgują mi kase na koncie a Bank pocztowy nie wiem ale chyba opuznia te przelewy.ale pokaże wam co kupiłam ostatnio tam za 15 zł :) Zdjecia z neta ale mam to samo identyczne

Moje corki maja super zajecie, robią sobie w domu i dla lalek te bransoletki.:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:48 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Agata, flakonik od razu skojarzył mi się z karafką, bo kiedyś, nawet już nie pamiętam gdzie, ale też na ciarupach kupiłam taką podobną karafkę w bardzo fajnym stanie za grosze, a szkło grube ... wieczorem dam zdjęcie.

Filipkowa będziesz coś tworzyć z tego ?
Edit: A dobra widzę już kto będzie tworzył :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:55 przez malmie.

Cytat
malmie
Agata, flakonik od razu skojarzył mi się z karafką, bo kiedyś, nawet już nie pamiętam gdzie, ale też na ciarupach kupiłam taką podobną karafkę w bardzo fajnym stanie za grosze, a szkło grube ... wieczorem dam zdjęcie.

Filipkowa będziesz coś tworzyć z tego ?
Oj ja nie:) Moje corki 9 i 10 lat bawią się tym robią bransoletki :) Jak tylko kasa wpłynie od razu tam lece po te słoniki i może cos jeszcze fajnego wynajdę.Tam nie tylko takie pierdołki sa,bo i meble i ciuchy buty ,narty gitary ,kosze na smieci no wszystko co tylko można sprzedać ,pralki kuchenki cuda, cudeńka.Kiedys kupiłam takiego dużego konia na biegunach ,za 30 zł .Ale taki porządny z włosami ogonem itd.:)

Kupiłąm kiedys za 5 zł fajny drewniany zdobiony pojemnik na sól, do kuchni później zrobie zdjecie to pokaże.Oraz taką wielką klatke w której mamy świnkę morską.Klatka jest długości około metra duza.Dałam za nia 60 zł a w sklepie kosztuje około 200 .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:59 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Karafka z ciarup. Wypucowana, wyparzona całkiem dobrze służy :D
Ciężko zdjęcie zrobić, bo zachowuje się jak diament i odbija światło hahaha. Kawał szkła ... można napełniać cheers




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 17:00 przez malmie.

filipekkrol wywal natychmiast te gumeczki. Stwierdzono w nich wielokrotne przekroczenie dopuszczalnych norm dotyczących zawartości niebezpiecznych substancji chemicznych. To są chińskie rakotwórcze gumeczki.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Bosze, to już nikt tego nie kontroluje co ma być do obrotu dopuszczone. Czytałam kiedyś o tym znaku CE co jest na tym co @filipekkrol pokazała na drugim zdjęciu, że niby to jest jakaś tam gwarancja, że z materiałów dopuszczonych.
@alicja70 gdzie to wyczytałaś możesz podać, to Filipkowa może się zapozna i jakby co to trza zgłosić do UOKIK.

Było o tym głośno w 2014 roku, moje dzieci też za tym szalały. podeprę się faktem, ale oni opierają się na opinii uokik
http://www.fakt.pl/wydarzenia/bransoletki-z-gumek-dla-dzieci-sa-rakotworcze-i-trujace,artykuly,495530.html

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Aaa to ja też czytałam taki komunikat uokik, ale oni tam pisali, że nie będzie to dopuszczane do obrotu. Nie mogę tego komunikatu znaleźć teraz ;/
W każdym razie jak nie ma pewności czy te gumki są bezpieczne to można chyba do Inspekcji Handlowej lub do Uokik się zgłosić - paragon, zdjęcia rzeczy z uwzględnieniem etykiety i zgłosić.

Cytat
malmie
Karafka z ciarup. Wypucowana, wyparzona całkiem dobrze służy :D
Ciężko zdjęcie zrobić, bo zachowuje się jak diament i odbija światło hahaha. Kawał szkła ... można napełniać cheers

[attachment 987068 20160315_123738.jpg]
ale pieknista ta karafka wyglada jak kryształowa a kryształ własnie tak fajnie odbija światło ;)


Cytat
alicja70
filipekkrol wywal natychmiast te gumeczki. Stwierdzono w nich wielokrotne przekroczenie dopuszczalnych norm dotyczących zawartości niebezpiecznych substancji chemicznych. To są chińskie rakotwórcze gumeczki.
bez przesady nie kazde gumki są rakotwórcze, owszem było o tym głosno ale z tego co ja wiem to na rynku poLSKIM tych rakotwórczych nie było. Do wszystkiego trzeba podchodzic zdroworozsądkowo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 18:37 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 to nie kryształ, nie dzwoni nic a nic, głuchy odgłos, ale fotografować się nie lubi :D
A o gumkach warto pamiętać, bez paniki, ale warto.


EDIT:

@agata74 dorwałam taką ciarupkę, takie coś co nie jest w moim stylu, ale jakoś mnie oczarowało i dałam 3 złocisze. Przypomina mi rzeczy mojej babci i te kwiatki ... nie moje klimaty, ale jakoś mnie wzięło :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 21:07 przez malmie.

@malmie śliczny ten pojemniczek i ma swój urok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-01 22:06 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 no jesteś nareszcie :D Mam nadziej, że uwaga o urodzie pojemnika to nie Prima Aprilis :D
Masz coś zdobycznego ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYBÓR BIUSTONOSZA