Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@filipekkrol kupiłaś coś ?
@agata74 ten flakonik to wygląda trochę jak karafka bez korka. Taki korek bym skołowała i na sok do szybkie spożycia w sam raz :D Gdzie się nie pojawisz tam wyławiasz :D

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

ALE TO WSZYSTKO FAJNE MACIE;)

@malmie z ta karafka to nie pomyslałam, co do korka to da sie coś wymyslić ;) a co do wyławiania to sa lata praktyki jak ja od 15 lat łażę po sh ;D
@filipekkrol coś upolowałaś fajnego? wrzucaj foty bom ciekawa :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:28 przez agata74.

Dziewczyny dopiero dziś idę tam lub jutro z rana ,czekam az zaksięgują mi kase na koncie a Bank pocztowy nie wiem ale chyba opuznia te przelewy.ale pokaże wam co kupiłam ostatnio tam za 15 zł :) Zdjecia z neta ale mam to samo identyczne

Moje corki maja super zajecie, robią sobie w domu i dla lalek te bransoletki.:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:48 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Agata, flakonik od razu skojarzył mi się z karafką, bo kiedyś, nawet już nie pamiętam gdzie, ale też na ciarupach kupiłam taką podobną karafkę w bardzo fajnym stanie za grosze, a szkło grube ... wieczorem dam zdjęcie.

Filipkowa będziesz coś tworzyć z tego ?
Edit: A dobra widzę już kto będzie tworzył :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:55 przez malmie.

Cytat
malmie
Agata, flakonik od razu skojarzył mi się z karafką, bo kiedyś, nawet już nie pamiętam gdzie, ale też na ciarupach kupiłam taką podobną karafkę w bardzo fajnym stanie za grosze, a szkło grube ... wieczorem dam zdjęcie.

Filipkowa będziesz coś tworzyć z tego ?
Oj ja nie:) Moje corki 9 i 10 lat bawią się tym robią bransoletki :) Jak tylko kasa wpłynie od razu tam lece po te słoniki i może cos jeszcze fajnego wynajdę.Tam nie tylko takie pierdołki sa,bo i meble i ciuchy buty ,narty gitary ,kosze na smieci no wszystko co tylko można sprzedać ,pralki kuchenki cuda, cudeńka.Kiedys kupiłam takiego dużego konia na biegunach ,za 30 zł .Ale taki porządny z włosami ogonem itd.:)

Kupiłąm kiedys za 5 zł fajny drewniany zdobiony pojemnik na sól, do kuchni później zrobie zdjecie to pokaże.Oraz taką wielką klatke w której mamy świnkę morską.Klatka jest długości około metra duza.Dałam za nia 60 zł a w sklepie kosztuje około 200 .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 12:59 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Karafka z ciarup. Wypucowana, wyparzona całkiem dobrze służy :D
Ciężko zdjęcie zrobić, bo zachowuje się jak diament i odbija światło hahaha. Kawał szkła ... można napełniać cheers




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 17:00 przez malmie.

filipekkrol wywal natychmiast te gumeczki. Stwierdzono w nich wielokrotne przekroczenie dopuszczalnych norm dotyczących zawartości niebezpiecznych substancji chemicznych. To są chińskie rakotwórcze gumeczki.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Bosze, to już nikt tego nie kontroluje co ma być do obrotu dopuszczone. Czytałam kiedyś o tym znaku CE co jest na tym co @filipekkrol pokazała na drugim zdjęciu, że niby to jest jakaś tam gwarancja, że z materiałów dopuszczonych.
@alicja70 gdzie to wyczytałaś możesz podać, to Filipkowa może się zapozna i jakby co to trza zgłosić do UOKIK.

Było o tym głośno w 2014 roku, moje dzieci też za tym szalały. podeprę się faktem, ale oni opierają się na opinii uokik
http://www.fakt.pl/wydarzenia/bransoletki-z-gumek-dla-dzieci-sa-rakotworcze-i-trujace,artykuly,495530.html

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Aaa to ja też czytałam taki komunikat uokik, ale oni tam pisali, że nie będzie to dopuszczane do obrotu. Nie mogę tego komunikatu znaleźć teraz ;/
W każdym razie jak nie ma pewności czy te gumki są bezpieczne to można chyba do Inspekcji Handlowej lub do Uokik się zgłosić - paragon, zdjęcia rzeczy z uwzględnieniem etykiety i zgłosić.

Cytat
malmie
Karafka z ciarup. Wypucowana, wyparzona całkiem dobrze służy :D
Ciężko zdjęcie zrobić, bo zachowuje się jak diament i odbija światło hahaha. Kawał szkła ... można napełniać cheers

[attachment 987068 20160315_123738.jpg]
ale pieknista ta karafka wyglada jak kryształowa a kryształ własnie tak fajnie odbija światło ;)


Cytat
alicja70
filipekkrol wywal natychmiast te gumeczki. Stwierdzono w nich wielokrotne przekroczenie dopuszczalnych norm dotyczących zawartości niebezpiecznych substancji chemicznych. To są chińskie rakotwórcze gumeczki.
bez przesady nie kazde gumki są rakotwórcze, owszem było o tym głosno ale z tego co ja wiem to na rynku poLSKIM tych rakotwórczych nie było. Do wszystkiego trzeba podchodzic zdroworozsądkowo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-15 18:37 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 to nie kryształ, nie dzwoni nic a nic, głuchy odgłos, ale fotografować się nie lubi :D
A o gumkach warto pamiętać, bez paniki, ale warto.


EDIT:

@agata74 dorwałam taką ciarupkę, takie coś co nie jest w moim stylu, ale jakoś mnie oczarowało i dałam 3 złocisze. Przypomina mi rzeczy mojej babci i te kwiatki ... nie moje klimaty, ale jakoś mnie wzięło :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 21:07 przez malmie.

@malmie śliczny ten pojemniczek i ma swój urok



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-01 22:06 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 no jesteś nareszcie :D Mam nadziej, że uwaga o urodzie pojemnika to nie Prima Aprilis :D
Masz coś zdobycznego ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYBÓR BIUSTONOSZA