Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

20 minut temu

elektryka sklep

26 minut temu

wakacje last minute

41 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 @nbbo moje wyszperane ciarupki. Za komplet 6 PLN :)


@malmie ale cudne serce ja byłam wczoraj na broniszach i kupiłam tylko to , no i gniazdko z brzozowych gałązek któremu nie zrobiłam fotki



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 takie ptaszki marzyły mi się kiedyś na choince ... całe drzewko w lampkach i takich białych ptakach :) Z tych jajek to pewnie jakieś ozdoby zrobisz, tak myślę ;)
Moje doniczki czy to pojemniki fajnie wyglądają w kuchni. Wstawię do nich zielone zioła albo posłużą za schowki na drobiazgi, które luzem leżą na półkach.

zioła będą super wygladać a jak dasz jeszcze do nich tabliczki z napisami to juz bedzie bajka no chyba ze nie lubisz :) aa no i jeszcze kupiłam sztuczne kwiatki ( by rozjaśnic wianuszek bo jest w kolorach granatu )i serwetki bo całkiem o tym zapomniałam



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Tabliczki fajny pomysł :) Wiedziałam, że na zakupach z pierwszego zdjęcia się nie skończyło hahaha. Wianek jak zrobisz do dawaj do neta :)

@malmie wianek kupiłam w sh za 2 zł i mam zamiar go podrasować ;) co już uczyniłam troszkę ale jeszcze czegos mi brakowało wiec zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy ;)



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Heheh, jak skończysz "rasowanie" to dawaj. Mi to się taki smutasek z pierwszej fotki podoba :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Czekałam na ten wątek!!!! Szperaczki z Was pierwsza klasa! :D

Tabliczki kupiłam jakiś czas temu i leżą bo czekam na doniczki;)

Lubie czytać te wasze szperackie nowinki, zawsze opatrzone trafnymi komentarzami ;D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@nbbo a ja czekam na Twoje doniczki :D
@m_lenaaa może masz jakieś ciarupki czy skorupki do pokazania ;)
@agata74 no piernikiem się obrobiłaś z wiankiem, wiosna na całego ! Jeszcze mnie ciekawi co z tych jaj zmajstrujesz :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

@malmie to może potrwać bo tabliczki już dwa lata czekają ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

hahahahaha no spoko mamy czas hahaha, ale mogłabyś się jakoś zdopingować ;)

Wiecie u nas jest taki sklep komis z używanymi rzeczami duży takie.Ile tam jest takich pierdołek fajnych koszyczków ,kqwiateczków ,zawieszek wazoników ,całe mnóstwo:)

Ostatnio widziałam takie malutkie ceramiczne słoniki ,(około 20 ) ich rtam było i takie ptaszki jak agata74 powyżej pokazała,prawie identyczne i malutkie krasnoludki :) Jutro tam pojde i kupie :)

Nawet są wiszące babajagi :) W gorach maja taki zwyczaj że wieszają w domach babajagi :) Duże mała rózniste .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-14 11:02 przez filipekkrol.

@malmie a ja wxczoraj musiałam wyłonic sie ze swojej "wsi" i jechać do centrum i oczywiśćie nie mogfłam odpuscić sobie wejścia do sh i jak zwykle nie wróciłam z pustymi rękoma ;) materiały i podkładki ok 20 zł a flakon 10



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

VICTORIA'S SECRET